Horizon - en to pl_PL translation catalogue (1592 entries)

en: 
        The volume type defines the characteristics of a volume.
        It usually maps to a set of capabilities of the storage back-end driver to be used for this volume.
        Examples: "Performance", "SSD", "Backup", etc.
pl_PL: 
    Typ wolumenu definiuje jego charakterystykę.
    Zazwyczaj odzwierciedla on możliwości silnika przechowującego dane dla tego wolumenu.
    Na przykład: „Wydajność”, „SSD”, „Kopia zapasowa”, itp.

en:  - End
pl_PL:  - Koniec

en:  : Next hop
pl_PL: : następny przeskok

en: %(dev)s on instance %(instance_name)s
pl_PL: %(dev)s na instancji %(instance_name)s

en: %(field_name)s: Invalid IP address (value=%(ip)s)
pl_PL: %(field_name)s: Nieprawidłowy adres IP (wartość=%(ip)s)

en: %(field_name)s: Invalid IP address (value=%(network)s)
pl_PL: %(field_name)s: Nieprawidłowy adres IP (wartość=%(network)s)

en: %(name)s | %(RAM)s RAM | %(VCPU)s VCPU | %(disk)s Disk
pl_PL: %(name)s | %(RAM)s RAM | %(VCPU)s VCPU | %(disk)s dysku

en: %(type)s (%(backend)s backend)
pl_PL: %(type)s (silnik %(backend)s)

en: %s (current)
pl_PL: %s (bieżący)

en: %s instances
pl_PL: %s instancje

en: (Quota exceeded)
pl_PL: (Przekroczono limity)

en: , add project groups
pl_PL: , dodać grup projektów

en: , update project groups
pl_PL: , zaktualizować grup projektów

en: --- Select source ---
pl_PL: --- Wybór źródła ---

en: 1-4093 for VLAN
pl_PL: 1-4093 dla VLAN

en: <p>%(used)s of %(quota)s MB Used</p>
pl_PL: <p>Wykorzystano %(used)s z %(quota)s MB</p>

en: <p>%(used)s of %(quota)s Used</p>
pl_PL: <p>Wykorzystano %(used)s z %(quota)s</p>

en: A container is a storage compartment for your data and provides a way for you to organize your data. You can think of a container as a folder in Windows &reg; or a directory in UNIX &reg;. The primary difference between a container and these other file system concepts is that containers cannot be nested. You can, however, create an unlimited number of containers within your account. Data must be stored in a container so you must have at least one container defined in your account prior to uploading data.
pl_PL: Kontener jest magazynem dla danych i sposobem na organizowanie ich przechowywania. Kontener można traktować jak odpowiednik folderów w systemach Windows &reg; lub katalogów w systemach UNIX &reg;. Podstawową różnicą pomiędzy nimi a kontenerem jest fakt, iż kontenerów nie można zagnieżdżać. Można jednakże zdefiniować ich nieograniczoną ilość w ramach swojego konta. Dane muszą być przechowywane w kontenerze, więc przed przesłaniem jakichkolwiek danych należy zdefiniować przynajmniej jeden.

en: A image or external image location must be specified.
pl_PL: Obraz lub zewnętrzne położenie obrazu musi zostać podane.

en: A local image to upload.
pl_PL: Lokalny obraz do wysłania.

en: A local template to upload.
pl_PL: Lokalny plik z szablonem do wysłania.

en: A script or set of commands to be executed after the instance has been built (max 16kb).
pl_PL: Skrypt lub zestaw poleceń, który należy wykonać po zbudowaniu instancji (maks. 16kb).

en: A volume of %(req)iGB cannot be created as you only have %(avail)iGB of your quota available.
pl_PL: Wolumen o rozmiarze %(req)i GB nie może zostać utworzony, gdyż jest dostępne tylko %(avail)i GB limitu wolumenów.

en: ALLOW
pl_PL: ZEZWÓL

en: ALLOW %(ethertype)s %(proto_port)s %(direction)s %(remote)s
pl_PL: POZWÓL %(ethertype)s %(proto_port)s %(direction)s %(remote)s

en: ALLOW %(from)s:%(to)s from %(cidr)s
pl_PL: Pozwól %(from)s:%(to)s z %(cidr)s

en: ALLOW %(from)s:%(to)s from %(group)s
pl_PL: Pozwól %(from)s:%(to)s z %(group)s

en: ANY
pl_PL: DOWOLNY

en: API Access
pl_PL: Dostęp do API

en: API Endpoints
pl_PL: Adres API

en: Access & Security
pl_PL: Dostęp i bezpieczeństwo

en: Access &amp; Security
pl_PL: Dostęp i bezpieczeństwo

en: Action
pl_PL: Akcja

en: Action for the firewall rule
pl_PL: Akcja dla reguły zapory ogniowej

en: Add
pl_PL: Dodaj

en: Add Association
pl_PL: Dodaj powiązanie

en: Add Firewall
pl_PL: Dodaj zaporę ogniową

en: Add Group Assignment
pl_PL: Dodanie powiązania grupy

en: Add Health Monitor
pl_PL: Dodaj monitor stanu

en: Add IKE Policy
pl_PL: Dodaj zasadę IKE

en: Add IPSec Policy
pl_PL: Dodaj zasadę IPSec

en: Add IPSec Site Connection
pl_PL: Dodaj połączenie tunelowe IPSec

en: Add Interface
pl_PL: Dodaj interfejs

en: Add Member
pl_PL: Dodaj członka

en: Add Monitor
pl_PL: Dodaj monitor

en: Add New Firewall
pl_PL: Dodaj nową zaporę ogniową

en: Add New IKE Policy
pl_PL: Dodanie nowej zasady IKE

en: Add New IPSec Policy
pl_PL: Dodanie nowej zasady IPSec

en: Add New IPSec Site Connection
pl_PL: Dodanie nowego połączenia tunelowego IPSec

en: Add New Member
pl_PL: Dodaj nowego członka

en: Add New Monitor
pl_PL: Dodanie nowego monitora

en: Add New Policy
pl_PL: Dodaj nową zasadę

en: Add New Pool
pl_PL: Dodaj nową pulę

en: Add New Rule
pl_PL: Dodaj nową regułę

en: Add New VPN Service
pl_PL: Dodanie nowej usługi VPN

en: Add Policy
pl_PL: Dodaj zasadę

en: Add Pool
pl_PL: Dodaj pulę

en: Add Rule
pl_PL: Dodaj regułę

en: Add Subnet
pl_PL: Dodaj podsieć

en: Add User to Group
pl_PL: Dodaj użytkownika do grupy

en: Add VIP
pl_PL: Dodaj VIP

en: Add VPN Service
pl_PL: Dodaj usługę VPN

en: Add interface
pl_PL: Dodaj interfejs

en: Add member to selected pool.
    
    Choose one or more listed instances to be added to the pool as member(s). Assign a numeric weight for this member Specify the port number the member(s) operate on; e.g., 80.
pl_PL: Pozwala na dodanie członka do wybranej puli.
    
    Należy wybrać jedną lub więcej z wyświetlonych instancji, by dodać je do puli. Następnie należy podać numeryczną wartość wagi dla tego członka oraz numer portu na którym jest on dostępny, np. 80.

en: Add...
pl_PL: Dodaj…

en: AddFirewall
pl_PL: Dodanie zapory ogniowej

en: AddPolicy
pl_PL: Dodanie zasady

en: AddRule
pl_PL: Dodanie reguły

en: Added
pl_PL: Dodano

en: Added Firewall "%s".
pl_PL: Dodano zaporę ogniową „%s”.

en: Added IKE Policy "%s".
pl_PL: Dodano zasadę IKE „%s”.

en: Added IPSec Policy "%s".
pl_PL: Dodano zasadę IPSec „%s”.

en: Added IPSec Site Connection "%s".
pl_PL: Dodano połączenie tunelowe IPSec „%s”.

en: Added Policy "%s".
pl_PL: Dodano zasadę „%s”.

en: Added Rule "%s".
pl_PL: Dodano regułę „%s”.

en: Added VIP "%s".
pl_PL: Dodano VIP-a „%s”.

en: Added VPN Service "%s".
pl_PL: Dodano usługę VPN „%s”.

en: Added association.
pl_PL: Dodano powiązanie.

en: Added member(s).
pl_PL: Dodano członków.

en: Added monitor
pl_PL: Dodano monitor

en: Added pool "%s".
pl_PL: Dodano pulę „%s”.

en: Additional routes
pl_PL: Dodatkowe trasy

en: Additional routes announced to the hosts. Each entry is &lt;destination_cidr&gt;,&lt;nexthop&gt; (e.g., 192.168.200.0/24,10.56.1.254) and one entry per line.
pl_PL: Dodatkowe trasy rozgłaszane do tego hosta. Każdy wpis jest w osobnej linii w postaci &lt;docelowy_cidr&gt;,&lt;następny_przeskok&gt; (np. 192.168.200.0/24,10.56.1.254).

en: Address
pl_PL: Adres

en: Admin
pl_PL: Administracja

en: Admin Pass
pl_PL: Hasło administracyjne

en: Admin State
pl_PL: Stan administracyjny

en: Admin State Up
pl_PL: Stan administracyjny

en: After
pl_PL: Po

en: All Groups
pl_PL: Wszystkie grupy

en: All Hypervisors
pl_PL: Wszyscy hipernadzorcy

en: All Instances
pl_PL: Wszystkie instancje

en: All Projects
pl_PL: Wszystkie projekty

en: All Security Groups
pl_PL: Wszystkie grupy zabezpieczeń

en: All Users
pl_PL: Wszyscy użytkownicy

en: Allocate Floating IP
pl_PL: Przydziel pływający adres IP

en: Allocate IP
pl_PL: Przydziel adres IP

en: Allocate IP To Project
pl_PL: Przydziel adres IP do projektu

en: Allocate a floating IP from a given floating IP pool.
pl_PL: Pozwala przydzielić pływający adres IP z podanej puli pływających adresów IP.

en: Allocated Floating IP %(ip)s.
pl_PL: Przydzielono pływający adres IP %(ip)s.

en: Allocation Pools
pl_PL: Pule przydziałów

en: Allow the user to connect from this host
        only. If not provided this user will be allowed to connect from anywhere.
pl_PL: Zezwala na łączenie się użytkownika wyłącznie z tego hosta.
    Jeśli nie zostanie podane, użytkownik będzie mógł łączyć się z dowolnego miejsca.

en: Allowed Hosts
pl_PL: Dozwolone hosty

en: Amount of energy
pl_PL: Ilość energii

en: An external (HTTP) URL to load the image from.
pl_PL: Zewnętrzny adres URL (HTTP), z którego należy pobrać obraz.

en: An external (HTTP) URL to load the template from.
pl_PL: Zewnętrzny adres URL (HTTP), z którego należy pobrać szablon.

en: An instance can be launched with varying types of attached storage. You may select from those options here.
pl_PL: Instancja może zostać uruchomiona z różnymi typami dołączonej pamięci masowej. Można ją wybrać spośród podanych tutaj opcji.

en: An object is the basic storage entity that represents a file you store in the OpenStack Object Storage system. When you upload data to OpenStack Object Storage, the data is stored as-is (no compression or encryption) and consists of a location (container), the object's name, and any metadata consisting of key/value pairs.
pl_PL: Obiekt jest podstawową jednostką przechowywania reprezentującą plik przechowywany w magazynie obiektów OpenStack. Przy wysyłaniu danych do magazynu obiektów OpenStack, dane są przechowywane tak jak są (bez kompresji lub szyfrowania) i składają się z położenia (kontenera), nazwy obiektu i metadanych w formie par klucz/wartość.

en: An unexpected error has occurred. Try refreshing the page. If that doesn't help, contact your local administrator.
pl_PL: Wystąpił nieznany błąd. Proszę spróbować odświeżyć stronę lub, jeśli to nie pomoże, skontaktować się ze swoim administratorem.

en: An unknown problem occurred validating the template.
pl_PL: Wystąpił nieznany błąd podczas sprawdzania szablonu.

en: Any
pl_PL: Dowolny

en: Any Availability Zone
pl_PL: Dowolna strefa dostępności

en: Architecture
pl_PL: Architektura

en: Associate
pl_PL: Powiąż

en: Associate Floating IP
pl_PL: Dowiąż pływający adres IP

en: Associate a health monitor with target pool.
pl_PL: Powiąż monitor stanu z pulą docelową.

en: Association Details
pl_PL: Szczegóły powiązania

en: At least one member must be specified
pl_PL: Należy podać przynajmniej jednego członka

en: At least one network must be specified.
pl_PL: Należy podać przynajmniej jedną sieć.

en: Attach To Instance
pl_PL: Dołącz do instancji

en: Attach Volume
pl_PL: Dołącz wolumen

en: Attach to Instance
pl_PL: Dołącz do instancji

en: Attached
pl_PL: Dołączono

en: Attached Device
pl_PL: Dołączono urządzenie

en: Attached To
pl_PL: Dołączone do

en: Attached to %(instance)s on %(dev)s
pl_PL: Dołączono do %(instance)s pod %(dev)s

en: Attaching volume %(vol)s to instance %(inst)s on %(dev)s.
pl_PL: Dołączanie wolumenu %(vol)s do instancji %(inst)s pod %(dev)s.

en: Attachments
pl_PL: Dowiązania

en: Audited
pl_PL: Audytowany

en: Authorization algorithm
pl_PL: Algorytm upoważniania

en: Authorization mode
pl_PL: Tryb upoważniania

en: Availability Zone
pl_PL: Strefa dostępności

en: Availability Zones
pl_PL: Strefy dostępności

en: Available
pl_PL: Dostępne

en: Available Rules
pl_PL: Dostępne reguły

en: Available networks
pl_PL: Dostępne sieci

en: Average CPU utilisation
pl_PL: Średnie wykorzystanie CPU

en: Avg.
pl_PL: śr,

en: Backup
pl_PL: Kopia zapasowa

en: Backup Database
pl_PL: Utwórz kopię zapasową bazy danych

en: Backup Detail
pl_PL: Szczegóły kopii zapasowej

en: Backup Duration
pl_PL: Czas trwania kopii zapasowej

en: Backup File
pl_PL: Plik kopii zapasowej

en: Backup File Location
pl_PL: Położenie pliku kopii zapasowej

en: Backup Overview
pl_PL: Przegląd kopii zapasowych

en: Backups
pl_PL: Kopie zapasowe

en: Before
pl_PL: Przed

en: Boot from image (creates a new volume).
pl_PL: Uruchom z obrazu (tworzy nowy wolumen).

en: Boot from image.
pl_PL: Uruchom z obrazu.

en: Boot from snapshot.
pl_PL: Uruchom z migawki.

en: Boot from volume snapshot (creates a new volume).
pl_PL: Uruchom z migawki wolumenu (tworzy nowy wolumen).

en: Boot from volume.
pl_PL: Uruchom z wolumenu.

en: Bulgarian (Bulgaria)
pl_PL: Bułgarski

en: CIDR must be specified.
pl_PL: Należy podać CIDR.

en: CPU time used
pl_PL: Wykorzystany czas CPU

en: Can not specify both image and external image location.
pl_PL: Nie można równocześnie podać obrazu jak i jego zewnętrznego położenie.

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Change
pl_PL: Zmień

en: Change Password
pl_PL: Zmień hasło

en: Changing password is not supported.
pl_PL: Zmiana hasła nie jest wspierana.

en: Choose Your Boot Source Type.
pl_PL: Wybór źródła uruchamiania.

en: Choose a snapshot
pl_PL: Wybierz migawkę

en: Choose an image
pl_PL: Wybierz obraz

en: Choose network from Available networks to Selected Networks by push button or drag and drop, you may change nic order by drag and drop as well.
pl_PL: Wybierz sieć z listy dostępnych sieci klikając je lub przesuwając i upuszczając na liście wybranych sieci. Można również zmodyfikować kolejność kart sieciowych poprzez przeciąganie ich na liście.

en: Choose rule(s) from Available Rules to Selected Rule by push button or drag and drop,
    you may change their order by drag and drop as well.
pl_PL: Pozwala wybrać reguły z listy dostępnych reguł poprzez kliknięcie przycisku lub przesunięcie
    i upuszczenie na listę wybranych reguł. Wykorzystując przeciąganie i upuszczenie można też
    zmienić ich kolejność.

en: Choose the flavor to launch.
pl_PL: Wybierz odmianę do uruchomienia.

en: Choose the rule you want to insert. Specify
        either the rule you want to insert immediately before, or the rule
        to insert immediately after. If both are specified, the prior
        takes precedence.
pl_PL: Pozwala na wybór reguły do wstawienia.
    Należy podać regułę przed którą należy wstawić obecną, lub regułę za którą należy ją wstawić. Podanie obu, spowoduje, iż pierwsza z nich otrzyma pierwszeństwo.

en: Choose the rule you want to remove.
pl_PL: Pozwala wybrać regułę do usunięcia.

en: Cisco Nexus 1000V Networking
pl_PL: Sieć Cisco Nexus 1000V

en: Classless Inter-Domain Routing (e.g. 192.168.0.0/24)
pl_PL: Classless Inter-Domain Routing (np. 192.168.0.0/24)

en: Clear
pl_PL: Wyczyść

en: Clear Domain Context
pl_PL: Wyczyść kontekst domeny

en: Cleared
pl_PL: Wyczyszczono

en: Click here to show only console
pl_PL: Kliknięcie w tym miejscu spowoduje wyświetlenie samej konsoli

en: Close
pl_PL: Zamknij

en: Code
pl_PL: Kod

en: Comma separated list of databases to create
pl_PL: Oddzielona przecinkami lista baz danych do utworzenia.

en: Compute (Nova)
pl_PL: Usługa obliczeniowa (Nova)

en: Compute Services
pl_PL: Usługi obliczeniowe

en: Confirm Admin Pass
pl_PL: Potwierdź hasło administracyjne

en: Confirm Password
pl_PL: Potwierdź hasło

en: Confirm Rebuild Password
pl_PL: Potwierdź hasło do przebudowania

en: Confirm Resize/Migrate
pl_PL: Potwierdź zmianę rozmiaru/migrację

en: Confirm new password
pl_PL: Potwierdź nowe hasło

en: Connected External Network
pl_PL: Podłączona sieć zewnętrzna

en: Connection Examples
pl_PL: Przykłady połączeń

en: Connection Info
pl_PL: Informacje o połączeniu

en: Connection Limit
pl_PL: Limit połączeń

en: Console
pl_PL: Konsola

en: Container
pl_PL: Kontener

en: Container Details
pl_PL: Szczegóły kontenera

en: Container Format
pl_PL: Format kontenera

en: Container Name
pl_PL: Nazwa kontenera

en: Container created successfully.
pl_PL: Utworzono kontener.

en: Containers
pl_PL: Kontenery

en: Content Type
pl_PL: Typ zawartości

en: Control access to your instance via keypairs, security groups, and other mechanisms.
pl_PL: Zarządzanie dostępem do instancji za pomocą par kluczy, grup zabezpieczeń i innych mechanizmów.

en: Cookie Name
pl_PL: Nazwa ciasteczka

en: Cookie name is required for APP_COOKIE persistence.
pl_PL: Nazwa ciasteczka jest wymagana dla trwałości sesji typu APP_COOKIE.

en: Copied "%(orig)s" to "%(dest)s" as "%(new)s".
pl_PL: Skopiowano „%(orig)s” do „%(dest)s” jako „%(new)s”.

en: Copy
pl_PL: Kopiuj

en: Copy Object
pl_PL: Kopiuj obiekt

en: Could not find default role "%s" in Keystone
pl_PL: Nie można znaleźć domyślnej roli „%s” w Keystone

en: Couldn't get current security group list for instance %s.
pl_PL: Nie można pobrać aktualnej listy grup zabezpieczeń dla instancji %s.

en: Couldn't get security group list.
pl_PL: Nie można pobrać listy grup zabezpieczeń.

en: Create
pl_PL: Utwórz

en: Create An Image
pl_PL: Tworzenie obrazu

en: Create Backup
pl_PL: Utwórz kopię zapasową

en: Create Container
pl_PL: Utwórz kontener

en: Create Domain
pl_PL: Utwórz domenę

en: Create Firewall
pl_PL: Utwórz zaporę ogniową

en: Create Flavor
pl_PL: Utwórz odmianę

en: Create Flavor Extra Spec
pl_PL: Tworzenie dodatkowych opcji odmiany

en: Create Group
pl_PL: Utwórz grupę

en: Create IKE Policy for current project.
    
    Assign a name and description for the IKE Policy.
pl_PL: Pozwala utworzyć zasadę IKE dla bieżącego projektu.
    
    Należy przypisać nazwę i opis zasady IKE.

en: Create IPSec Policy for current project.
    
    Assign a name and description for the IPSec Policy.
pl_PL: Pozwala utworzyć zasadę IPSec dla bieżącego projektu.
    
    Należy podać nazwę i opis zasady IPSec.

en: Create IPSec Site Connection for current project.
    
    Assign a name and description for the IPSec Site Connection. All fields in this tab are required.
pl_PL: Pozwala utworzyć połączenie tunelowe IPSec dla bieżącego projektu.
    
    Należy podać nazwę i opis połączenia IPSec. Wszystkie pola w tej zakładce są wymagane.

en: Create Image
pl_PL: Utwórz obraz

en: Create Initial Admin User
pl_PL: Utwórz użytkownika administracyjnego

en: Create Initial Databases
pl_PL: Utwórz początkowe bazy danych

en: Create Keypair
pl_PL: Utwórz parę kluczy

en: Create Network
pl_PL: Utwórz sieć

en: Create Network Profile
pl_PL: Utwórz profil sieciowy

en: Create Pool for current project.
    
    Assign a name and description for the pool. Choose one subnet where all members of this pool must be on. Select the protocol and load balancing method for this pool. Admin State is UP (checked) by default.
pl_PL: Tworzy pulę dla bieżącego projektu.
    
    Pozwala na podanie nazwy i opisu tej puli. Należy wybrać podsieć, w której znajdują się wszyscy członkowie tej puli. Następnie należy wybrać protokół i metodę równoważenia ruchu dla tej puli. Domyślny stan administracyjny jest podniesiony (UP, pole zaznaczone).

en: Create Port
pl_PL: Utwórz port

en: Create Project
pl_PL: Utwórz projekt

en: Create Role
pl_PL: Utwórz rolę

en: Create Router
pl_PL: Utwórz router

en: Create Security Group
pl_PL: Utwórz grupę zabezpieczeń

en: Create Snapshot
pl_PL: Utwórz migawkę

en: Create Stack
pl_PL: Utwórz stos

en: Create Subnet
pl_PL: Utwórz podsieć

en: Create User
pl_PL: Utwórz użytkownika

en: Create VPN Service for current project.
    
    Assign a name and description for the VPN Service. Select a router and a subnet. Admin State is Up (checked) by default.
pl_PL: Pozwala utworzyć usługę VPN dla bieżącego projektu.
    
    Należy określić nazwę i opis usługi VPN, wybrać router i podsieć. Stan administracyjny domyślnie jest podniesiony (up).

en: Create Volume
pl_PL: Utwórz wolumen

en: Create Volume Snapshot
pl_PL: Utwórz migawkę wolumenu

en: Create Volume Type
pl_PL: Utwórz typ wolumenu

en: Create a Router
pl_PL: Utwórz router

en: Create a Snapshot
pl_PL: Utwórz migawkę

en: Create a VIP for this pool. Assign a name and description for the VIP. Specify an IP address and port for the VIP. Choose the protocol and session persistence method for the VIP.Specify the max connections allowed. Admin State is UP (checked) by default.
pl_PL: Pozwala utworzyć adres VIP dla tej puli, przypisać mu nazwę oraz opis. Należy podać adres IP oraz port dla niego, wybrać protokół i metodę trwałości sesji oraz podać maksymalną liczbę połączeń. Domyślnie stan administracyjny jest aktywny (UP, zaznaczony).

en: Create a Volume
pl_PL: Utwórz wolumen

en: Create a Volume Snapshot
pl_PL: Utwórz migawkę wolumenu

en: Create a Volume Type
pl_PL: Utwórz typ wolumenu

en: Create a firewall based on a policy.
    
    A policy must be selected. Other fields are optional.
pl_PL: Pozwala utworzyć zaporę ogniową na bazie zasad.
    
    Należy wybrać zasadę. Pozostałe pola nie są wymagane.

en: Create a firewall policy with an ordered list of firewall rules.
    
    A name must be given. Firewall rules are added in the order placed under the Rules tab.
pl_PL: Pozwala na utworzenie zasady zapory ogniowej z uporządkowaną listą reguł.
    
    Musi być podana jej nazwa. Reguły zapory ogniowej są dodawane w kolejności umieszczenia ich w zakładce Reguły.

en: Create a firewall rule.
    
    Protocol and action must be specified. Other fields are optional.
pl_PL: Tworzenie reguły zapory ogniowej.
    
    Wymagane są pole protokół i akcja. Pozostałe pola są opcjonalne.

en: Create a monitor template.
    
    Select type of monitoring. Specify delay, timeout, and retry limits required by the monitor. Specify method, URL path, and expected HTTP codes upon success.
pl_PL: Pozwala utworzyć szablon monitora.
    
    Należy wybrać typ monitorowania, podać opóźnienie, limit czasu oraz powtórzeń wymaganych przez monitor. Następnie należy podać metodę, ścieżkę URL oraz oczekiwane kody protokołu HTTP w przypadku poprawnego działania.

en: Create a new "extra spec" key-value pair for a flavor.
pl_PL: Utwórz nową dodatkową opcję w formie pary klucz-wartość dla odmiany.

en: Create a new stack with the provided values.
pl_PL: Tworzy nowy stos o podanych wartościach.

en: Create a policy with selected rules.
pl_PL: Tworzy zasadę z wybranymi regułami.

en: Create an initial database and/or add initial users.
pl_PL: Tworzy początkowe bazy danych i/lub dodaje początkowych użytkowników.

en: Create an optional initial user.
       This user will have access to all databases you create.
pl_PL: Tworzy opcjonalnego użytkownika.
    Użytkownik ten będzie miał dostęp do wszystkich utworzonych baz danych.

en: Create router
pl_PL: Utwórz router

en: Create this database from a previous backup.
pl_PL: Utwórz bazę danych z poprzedniej kopii zapasowej.

en: Created
pl_PL: Utworzono

en: Created At
pl_PL: Utworzono

en: Created On
pl_PL: Utworzony

en: Created extra spec "%s".
pl_PL: Utworzono dodatkową opcję „%s”.

en: Created network "%s".
pl_PL: Utworzono sieć „%s”.

en: Created new domain "%s".
pl_PL: Utworzono nową domenę „%s”.

en: Created new flavor "%s".
pl_PL: Utworzono odmianę „%s”.

en: Created new project "%s".
pl_PL: Utworzono nowy projekt „%s”.

en: Created subnet "%s".
pl_PL: Utworzono podsieć „%s”.

en: Creating volume "%s"
pl_PL: Tworzenie wolumenu „%s

en: Creating volume snapshot "%s"
pl_PL: Tworzenie migawki wolumenu „%s”

en: Creation Timeout (minutes)
pl_PL: Limit czasu tworzenia (w minutach)

en: Creation requests for this floating ip
pl_PL: Ilość żądań utworzenia dla tego pływającego adresu IP

en: Creation requests for this network
pl_PL: Ilość żądań utworzenia dla tej sieci

en: Creation requests for this port
pl_PL: Żądań utworzenia dla tego portu

en: Creation requests for this router
pl_PL: Ilość żądań utworzenia dla tego routera

en: Creation requests for this subnet
pl_PL: Ilość żądań utworzenia dla tej podsieci

en: Current password
pl_PL: Bieżące hasło

en: Currently Not Supported
pl_PL: Obecnie nie wspierane

en: Currently only images available via an HTTP URL are supported. The image location must be accessible to the Image Service. Compressed image binaries are supported (.zip and .tar.gz.)
pl_PL: Na tą chwilę jedynie obrazy dostępne pod adresem URL HTTP są wspieranie. Położenie obrazu musi być dostępne dla usługi obrazów. Wspierane są skompresowane obrazy (z końcówkami .zip i .tar.gz.)

en: Custom ICMP Rule
pl_PL: Własna reguła ICMP

en: Custom Properties
pl_PL: Dodatkowe właściwości

en: Custom TCP Rule
pl_PL: Własna reguła TCP

en: Custom UDP Rule
pl_PL: Własna reguła UDP

en: Customization Script
pl_PL: Skrypt modyfikujący

en: Czech
pl_PL: Czeski

en: DENY
pl_PL: ODRZUĆ

en: DHCP Enable
pl_PL: DHCP Włączone

en: DNS Name Servers
pl_PL: Serwery DNS

en: DNS name server
pl_PL: Serwer nazw DNS

en: Database
pl_PL: Baza danych

en: Database Backups
pl_PL: Kopie zapasowe baz danych

en: Database Detail
pl_PL: Szczegóły bazy danych

en: Database Info
pl_PL: Informacje o bazie danych

en: Database Instance
pl_PL: Instancja bazy danych

en: Database Instance Users
pl_PL: Użytkownicy instancji bazy danych

en: Database Instances
pl_PL: Instancje baz danych

en: Database Name
pl_PL: Nazwa bazy danych

en: Database Port
pl_PL: Port bazy danych

en: Databases
pl_PL: Bazy danych

en: Date Updated
pl_PL: Data aktualizacji

en: Dead peer detection action
pl_PL: Czynność dla wykrywania martwych partnerów (DPD)

en: Dead peer detection actions
pl_PL: Czynności dla wykrywania martwych partnerów

en: Dead peer detection interval
pl_PL: Przedział wykrywania martwych partnerów (DPD)

en: Dead peer detection timeout
pl_PL: Limit czasu wykrywania martwych partnerów (DPD)

en: Default Quotas
pl_PL: Domyślne limity

en: Default quotas updated "%s".
pl_PL: Zaktualizowano domyślne limity „%s”.

en: Defaults
pl_PL: Wartości domyślne

en: Delay
pl_PL: Opóźnienie

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Delete Association
pl_PL: Usuń powiązanie

en: Delete Health Monitor
pl_PL: Usuń monitor stanu

en: Delete on Terminate
pl_PL: Usuń podczas niszczenia

en: Delete the created network "%s" due to subnet creation failure.
pl_PL: Usuń utworzoną sieć „%s” ze względu na błąd przy tworzeniu podsieci.

en: Delete volume on instance terminate
pl_PL: Usuwa wolumen podczas niszczenia instancji

en: Deleted
pl_PL: Usunięto

en: Deleted IKE Policy %s
pl_PL: Usunięto zasadę IKE %s

en: Deleted IPSec Policy %s
pl_PL: Usunięto zasadę IPSec %s

en: Deleted IPSec Site Connection %s
pl_PL: Usunięto połączenie IPSec %s

en: Deleted VIP %s
pl_PL: Usunięto VIP-a %s

en: Deleted VPN Service %s
pl_PL: Usunięto usługę VPN %s

en: Deleted association.
pl_PL: Usunięto powiązanie.

en: Deleted member %s
pl_PL: Usunięto członka %s

en: Deleted monitor %s
pl_PL: Usunięto monitor %s

en: Deleted pool %s
pl_PL: Usunięto pulę %s

en: Description
pl_PL: Opis

en: Description:
pl_PL: Opis:

en: Destination
pl_PL: Cel

en: Destination IP
pl_PL: IP docelowe

en: Destination IP Address
pl_PL: Docelowy adres IP

en: Destination IP Address/Subnet
pl_PL: Docelowy adres IP/podsieć

en: Destination IP address or subnet
pl_PL: Docelowy adres IP lub podsieć

en: Destination Port
pl_PL: Port docelowy

en: Destination Port/Port Range
pl_PL: Port docelowy/zakres portów

en: Destination container
pl_PL: Docelowy kontener

en: Destination object name
pl_PL: Nazwa docelowego obiektu

en: Destination port (integer in [1, 65535] or range in a:b)
pl_PL: Port docelowy (liczba całkowita z przedziału [1, 65535] lub zakres w formacie a:b)

en: Detach
pl_PL: Odłącz

en: Detached
pl_PL: Odłączono

en: Detaching
pl_PL: Odłączanie

en: Details
pl_PL: Szczegóły

en: Device
pl_PL: Urządzenie

en: Device Attached
pl_PL: Dołączono urządzenie

en: Device ID
pl_PL: ID urządzenia

en: Device Name
pl_PL: Nazwa urządzenia

en: Device Owner
pl_PL: Właściciel urządzenia

en: Device size (GB)
pl_PL: Rozmiar urządzenia (w GB)

en: Direct Input
pl_PL: bezpośrednie

en: Direction
pl_PL: Kierunek

en: Disable
pl_PL: Wyłącz

en: Disable Gateway
pl_PL: Wyłącz bramę

en: Disabled
pl_PL: Wyłączone

en: Disassociate
pl_PL: Odwiąż

en: Disassociate Floating IP
pl_PL: Odwiąż pływający adres IP

en: Disassociate a health monitor from target pool.
pl_PL: Odłącz monitor stanu od puli docelowej.

en: Disk
pl_PL: Dysk

en: Disk (GB)
pl_PL: Dysk (GB)

en: Disk Format
pl_PL: Format dysku

en: Disk GB Hours
pl_PL: GB godziny dysku

en: Disk Read Bytes
pl_PL: Odczyty z dysków w bajtach

en: Disk Read Requests
pl_PL: Żądania odczytu z dysku

en: Disk Usage
pl_PL: Wykorzystanie dysków

en: Disk Write Bytes
pl_PL: Zapisy na dysku w bajtach

en: Disk Write Requests
pl_PL: Żądania zapisu na dysku

en: Domain
pl_PL: Domena

en: Domain "%s" must be disabled before it can be deleted.
pl_PL: Domena „%s” musi najpierw zostać wyłączona, zanim będzie można ją usunąć.

en: Domain Context cleared.
pl_PL: Wyczyszczono kontekst domeny.

en: Domain Context updated to Domain %s.
pl_PL: Zaktualizowano kontekst domeny dla domeny %s.

en: Domain Groups
pl_PL: Grupy domenowe

en: Domain ID
pl_PL: ID domeny

en: Domain Info
pl_PL: Informacje o domenie

en: Domain Name
pl_PL: Nazwa domeny

en: Domains
pl_PL: Domeny

en: Down
pl_PL: W dół

en: Download
pl_PL: Pobierz

en: Download CSV Summary
pl_PL: Pobierz podsumowanie w formacie CSV

en: Download EC2 Credentials
pl_PL: Pobierz dane uwierzytelniające EC2

en: Download Keypair
pl_PL: Pobierz parę kluczy

en: Download OpenStack RC File
pl_PL: Pobierz plik RC OpenStack

en: Download keypair &quot;%(keypair_name)s&quot;
pl_PL: Pobierz parę kluczy &quot;%(keypair_name)s&quot;

en: Duration of floating ip
pl_PL: Czas trwania pływającego adresu IP

en: Duration of instance
pl_PL: Czas trwania instancji

en: Duration of instance <type> (openstack types)
pl_PL: Czas trwania instancji <type> (typy openstack)

en: Duration of network
pl_PL: Czas trwania sieci

en: Duration of router
pl_PL: Czas trwania routera

en: Duration of subnet
pl_PL: Czas trwania podsieci

en: Duration of volume
pl_PL: Czas trwania wolumenu

en: Dutch (Netherlands)
pl_PL: Holenderski

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Edit Attachments
pl_PL: Edycja dowiązań

en: Edit Domain
pl_PL: Edycja domeny

en: Edit Firewall
pl_PL: Edytuj zaporę ogniową

en: Edit Firewall
pl_PL: Edytuj zaporę ogniową

en: Edit Flavor
pl_PL: Edytuj odmianę

en: Edit Flavor Extra Spec
pl_PL: Edycja dodatkowej opcji odmiany

en: Edit Group
pl_PL: Edycja grupy

en: Edit Instance
pl_PL: Edytuj instancję

en: Edit Member
pl_PL: Edytuj członka

en: Edit Monitor
pl_PL: Edytuj monitor

en: Edit Network
pl_PL: Edytuj sieć

en: Edit Network Profile
pl_PL: Edytuj profil sieciowy

en: Edit Policy
pl_PL: Edytuj zasadę

en: Edit Policy
pl_PL: Edytuj zasadę

en: Edit Policy Profile
pl_PL: Edytuj profil zasad

en: Edit Pool
pl_PL: Edytuj pulę

en: Edit Port
pl_PL: Edytuj port

en: Edit Project
pl_PL: Edytuj projekt

en: Edit Rule
pl_PL: Edycja reguły

en: Edit Rule
pl_PL: Edytuj regułę

en: Edit Rules
pl_PL: Edytuj reguły

en: Edit Security Group
pl_PL: Edytuj grupę zabezpieczeń

en: Edit Security Group Rules
pl_PL: Modyfikacja reguł grup zabezpieczeń

en: Edit Security Group Rules:
pl_PL: Edycja reguł grup zabezpieczeń:

en: Edit Security Groups
pl_PL: Modyfikacja grup zabezpieczeń

en: Edit Subnet
pl_PL: Modyfikuj podsieć

en: Edit VIP
pl_PL: Edytuj VIP-a

en: Egress
pl_PL: Wychodzący

en: Enable
pl_PL: Włącz

en: Enable DHCP
pl_PL: Włącz DHCP

en: Enable rollback on create/update failure.
pl_PL: Wycofuje zmiany, jeśli wystąpi błąd podczas tworzenia lub modyfikacji.

en: Enabled
pl_PL: Włączone

en: Encapsulation mode
pl_PL: Tryb enkapsulacji

en: Encryption algorithm
pl_PL: Algorytm szyfrowania

en: Energy (Kwapi)
pl_PL: Energia (Kwapi)

en: English
pl_PL: Angielski

en: Enter a value for ICMP code in the range (-1: 255)
pl_PL: Należy podać kod ICMP z zakresu (-1 : 255)

en: Enter a value for ICMP type in the range (-1: 255)
pl_PL: Należy podać typ ICMP z zakresu (-1 :255)

en: Enter an integer value between 0 and 255 (or -1 which means wildcard).
pl_PL: Należy podać liczbę całkowitą z przedziału od 0 do 255 (lub -1 dla dowolnej).

en: Enter an integer value between 1 and 65535.
pl_PL: Należy podać wartość całkowitą z przedziału 1 do 65535.

en: Ephemeral Disk
pl_PL: Ulotny dysk

en: Ephemeral Disk GB
pl_PL: GB dysku ulotnego

en: Equal to or more than 60
pl_PL: Większe lub równe 60

en: Equal to or more than 68 if the local subnet is IPv4. Equal to or more than 1280 if the local subnet is IPv6.
pl_PL: Równe lub większe niż 68, jeśli lokalna podsieć jest typu IPv4. Równe lub większe 1280 jeśli lokalna podsieć jest typu IPv6.

en: Error Downloading RC File: %s
pl_PL: Błąd podczas pobierania pliku RC: %s

en: Error creating database backup.
pl_PL: Błąd podczas tworzenia kopii zapasowej bazy danych.

en: Error deleting database on instance.
pl_PL: Błąd podczas usuwania bazy danych na instancji.

en: Error deleting database user.
pl_PL: Błąd podczas usuwania użytkownika bazy danych.

en: Error getting database backup list.
pl_PL: Nie można pobrać listy kopii zapasowych baz danych.

en: Error writing zipfile: %(exc)s
pl_PL: Błąd podczas zapisu pliku zip: %(exc)s

en: Ether Type
pl_PL: Typ medium

en: Euca2ools state
pl_PL: Stan euca2ools

en: Events
pl_PL: Zdarzenia

en: Expected Codes
pl_PL: Oczekiwane kody

en: Expected HTTP Status Codes
pl_PL: Oczekiwane kody stanu HTTP

en: Expected code may be a single value (e.g. 200), a list of values (e.g. 200, 202), or range of values (e.g. 200-204)
pl_PL: Oczekiwanykod może być pojedynczą wartością (np. 200), listą wartości (np. 200, 202) lub zakresem wartości (np. 200-204)

en: External Gateway
pl_PL: Zewnętrzna brama

en: External Gateway Information
pl_PL: Informacje o zewnętrznej bramie

en: External Network
pl_PL: Zewnętrzna sieć

en: External network "%s" not found.
pl_PL: Nie znaleziono zewnętrznej sieci „%s”.

en: Extra Specs
pl_PL: Dodatkowe opcje

en: ExtraSpec
pl_PL: Dodatkowa opcja

en: ExtraSpecs
pl_PL: Dodatkowe opcje

en: Failed to add %(users_to_add)s project members%(group_msg)s and set project quotas.
pl_PL: Nie można dodać %(users_to_add)s członków projektu %(group_msg)s oraz ustawić limitów projektu.

en: Failed to add %s project groups and update project quotas.
pl_PL: Nie można dodać %s grup projektów oraz zaktualizować limitów projektu.

en: Failed to add_interface: %s
pl_PL: Nie można dodać interfejsu: %s

en: Failed to create a port for network %s
pl_PL: Nie można utworzyć portu dla sieci %s

en: Failed to create network "%(network)s": %(reason)s
pl_PL: Nie można utworzyć sieci „%(network)s”: %(reason)s

en: Failed to create network %s
pl_PL: Błąd przy tworzeniu sieci %s

en: Failed to create network profile %s
pl_PL: Nie można utworzyć profilu sieci %s

en: Failed to create router "%s".
pl_PL: Nie można utworzyć routera „%s”.

en: Failed to create subnet "%(sub)s" for network "%(net)s":  %(reason)s
pl_PL: Nie można utworzyć podsieci „%(sub)s” dla sieci „%(net)s”: %(reason)s

en: Failed to delete interface %s
pl_PL: Nie można usunąć interfejsu %s

en: Failed to delete network "%s"
pl_PL: Nie można usunąć sieci „%s

en: Failed to delete network %s
pl_PL: Błąd przy usuwaniu sieci %s

en: Failed to delete network profile (%s).
pl_PL: Nie można usunąć profilu sieciowego (%s).

en: Failed to delete port %s
pl_PL: Nie można usunąć portu %s

en: Failed to delete subnet %s
pl_PL: Nie można usunąć podsieci %s

en: Failed to get network list %s
pl_PL: Nie można pobrać listy sieci %s

en: Failed to insert rule to policy %(name)s: %(reason)s
pl_PL: Nie można dodać reguły do zasady %(name)s: %(reason)s

en: Failed to modify %(users_to_modify)s project members%(group_msg)s and update project quotas.
pl_PL: Nie można zmodyfikować %(users_to_modify)s członków projektu%(group_msg)s i zaktualizować limitów projektu.

en: Failed to modify %d instance security groups.
pl_PL: Nie można zmodyfikować %d grup zabezpieczeń dla instancji.

en: Failed to modify %s domain groups.
pl_PL: Nie można zmodyfikować grup domenowych %s.

en: Failed to modify %s project members, update project groups and update project quotas.
pl_PL: Nie można zmodyfikować %s członków projektu, zaktualizować grup projektów oraz limitów projektu.

en: Failed to remove rule from policy %(name)s: %(reason)s
pl_PL: Nie można usunąć reguły z zasady %(name)s: %(reason)s

en: Failed to retrieve available rules: %s
pl_PL: Nie można pobrać dostępnych reguł: %s

en: Failed to retrieve current rules in policy %(name)s: %(reason)s
pl_PL: Nie można pobrać bieżących reguł w zasadach %(name)s: %(reason)s

en: Failed to retrieve health monitors.
pl_PL: Nie można pobrać monitorów stanu.

en: Failed to retrieve network %s for a subnet
pl_PL: Nie można pobrać sieci %s dla podsieci

en: Failed to set gateway %s
pl_PL: Nie można ustawić bramy %s

en: Failed to update VIP %s
pl_PL: Nie można zaktualizować VIP-a %s

en: Failed to update firewall %(name)s: %(reason)s
pl_PL: Nie można zaktualizować zapory ogniowej %(name)s: %(reason)s

en: Failed to update health monitor %s
pl_PL: Nie można zaktualizować monitora stanu %s

en: Failed to update member %s
pl_PL: Nie można zaktualizować członka %s

en: Failed to update network %s
pl_PL: Błąd przy aktualizacji sieci %s

en: Failed to update network profile (%s).
pl_PL: Nie można zaktualizować profilu sieciowego (%s).

en: Failed to update policy %(name)s: %(reason)s
pl_PL: Nie można zaktualizować zasady %(name)s: %(reason)s

en: Failed to update pool %s
pl_PL: Nie można zaktualizować puli %s

en: Failed to update port %s
pl_PL: Błąd przy aktualizacji portu %s

en: Failed to update rule %(name)s: %(reason)s
pl_PL: Nie można zaktualizować reguły %(name)s: %(reason)s

en: Failed to update subnet "%(sub)s":  %(reason)s
pl_PL: Nie można zaktualizować podsieci „%(sub)s”: %(reason)s

en: Fields in this tab are optional. You can configure the detail of IPSec site connection created.
pl_PL: Pozwala na skonfigurowanie szczegółów tworzonego połączenia IPSec. Pola w tej zakładce nie są wymagane.

en: File
pl_PL: Plik

en: Fingerprint
pl_PL: Odcisk palca

en: Firewall
pl_PL: Zapora ogniowa

en: Firewall %s was successfully updated.
pl_PL: Zaktualizowano zaporę ogniową %s.

en: Firewall Details
pl_PL: Szczegóły zapory ogniowej

en: Firewall Policies
pl_PL: Zasady zapory ogniowej

en: Firewall Policy Details
pl_PL: Szczegóły zasad zapory ogniowej

en: Firewall Rule Details
pl_PL: Szczegóły reguły zapory ogniowej

en: Firewall Rules
pl_PL: Reguły zapory ogniowej

en: Firewalls
pl_PL: Zapory ogniowe

en: Fixed IP
pl_PL: Stały adres IP

en: Fixed IPs
pl_PL: Stałe adresy IP

en: Flavor
pl_PL: Odmiana

en: Flavor Access
pl_PL: Dostępność odmian

en: Flavor Choice
pl_PL: Wybór odmiany

en: Flavor Details
pl_PL: Szczegóły odmiany

en: Flavor Extra Specs
pl_PL: Dodatkowe opcje odmiany

en: Flavor ID should be UUID4 or integer. Leave this field blank or use 'auto' to set a random UUID4.
pl_PL: ID odmiany powinno być w formacie UUID4 lub liczbą całkowitą. Należy pozostawić to pole puste lub wpisać „auto”, aby wygenerować losowy identyfikator UUID4.

en: Flavor Info
pl_PL: Informacje o odmianie

en: Flavor Name
pl_PL: Nazwa odmiany

en: Flavors
pl_PL: Odmiany

en: Floating IP
pl_PL: Pływające IP

en: Floating IP Creation Requests
pl_PL: Żądania utworzenia pływających IP

en: Floating IP Duration
pl_PL: Czas trwania pływających IP

en: Floating IP Pool
pl_PL: Pula pływających adresów IP

en: Floating IPs
pl_PL: Pływające adresy IP

en: Folder created successfully.
pl_PL: Utworzono katalog.

en: For TCP and UDP rules you may choose to open either a single port or a range of ports. Selecting the "Port Range" option will provide you with space to provide both the starting and ending ports for the range. For ICMP rules you instead specify an ICMP type and code in the spaces provided.
pl_PL: Dla reguł protokołów TCP i UDP można otworzyć pojedynczy port lub zakres portów. Wybranie opcji „Zakres portów” wyświetli pola pozwalające na podanie zarówno początku jak i końca zakresu. Dla reguł protokołu ICMP natomiast, podaje się jego typ i kod.

en: Forbidden
pl_PL: Zabronione

en: French
pl_PL: Francuski

en: From
pl_PL: Od

en: From Port
pl_PL: Od portu

en: From here you can add and remove security groups to this project from the list of available security groups.
pl_PL: Pozwala na dodawanie lub usuwanie grup zabezpieczeń tego projektu z listy dostępnych grup zabezpieczeń.

en: From here you can alter the sizing of the current flavor.
pl_PL: Pozwala zmienić wymiarowanie bieżącej odmiany.

en: From here you can change your password. We highly recommend you create a strong one.
pl_PL: Pozwala na zmianę hasła. Polecamy wykorzystanie silnego hasła,

en: From here you can create a new domain to organize projects, groups and users.
pl_PL: Pozwala utworzyć nową domenę w celu organizacji projektów, grup i użytkowników.

en: From here you can create a new flavor to organize projects.
pl_PL: Pozwala utworzyć nową odmianę celem organizacji projektów.

en: From here you can create a new group to organize users and roles.
pl_PL: Pozwala utworzyć nową grupę dla organizowania użytkowników i ról.

en: From here you can create a new network.
    In addition a subnet associated with the network can be created in the next panel.
pl_PL: Pozwala utworzyć nową sieć.
    Dodatkowo, w następnym panelu, można utworzyć podsieć powiązaną z tą siecią.

en: From here you can create a new project to organize users.
pl_PL: Pozwala utworzyć nowy projekt w celu zarządzania użytkownikami.

en: From here you can create a new role.
pl_PL: Pozwala utworzyć nową rolę.

en: From here you can create a new security group
pl_PL: Pozwala utworzyć nową grupę zabezpieczeń

en: From here you can create a new user and assign them to a project.
pl_PL: Pozwala utworzyć nowego użytkownika oraz dodać go do projektu.

en: From here you can edit the domain details.
pl_PL: Pozwala zmodyfikować szczegóły domeny.

en: From here you can edit the flavor details.
pl_PL: Pozwala na edycję szczegółów odmiany.

en: From here you can edit the group's details.
pl_PL: Pozwala modyfikować szczegóły grupy.

en: From here you can edit the instance details.
pl_PL: Pozwala na edycję szczegółów instancji.

en: From here you can edit the project details.
pl_PL: Tutaj można zmienić szczegóły projektu.

en: From here you can edit the role's details.
pl_PL: Pozwala zmodyfikować szczegóły roli.

en: From here you can edit the user's details, including their default project.
pl_PL: Pozwala zmodyfikować szczegóły użytkownika, w tym też jego domyślny projekt.

en: From here you can modify dashboard settings for your user.
pl_PL: Pozwala na modyfikację ustawień panelu zarządzania.

en: From here you can modify different properties of an image.
pl_PL: Pozwala na modyfikację różnych właściwości obrazu.

en: From here you can modify name and description of a security group.
pl_PL: Pozwala na modyfikację nazwy oraz opisu grupy zabezpieczeń.

en: From here you can select a template to launch a stack.
pl_PL: Pozwala wybrać szablon, z którego będzie uruchomiony stos.

en: From here you can set quotas (max limits) for the project.
pl_PL: Pozwala ustawić limity (maksymalne ograniczenia) dla projektu.

en: From here you can update the default quotas (max limits).
pl_PL: Pozwala na aktualizację domyślnych limitów.

en: Gateway
pl_PL: Brama

en: Gateway IP
pl_PL: IP bramy

en: Gateway IP (optional)
pl_PL: Adres IP bramy (opcjonalny)

en: Gateway IP and IP version are inconsistent.
pl_PL: Adres IP bramy oraz wersja protokołu IP są niespójne.

en: Gateway interface is added
pl_PL: Dodano interfejs bramy

en: Gateways
pl_PL: Bramy

en: Gigabytes
pl_PL: Gigabajtów

en: Global Disk Usage
pl_PL: Całkowite wykorzystanie dysków

en: Global Disk Usage (average of last 30 days)
pl_PL: Całkowite wykorzystanie dysków (średnia z ostatnich 30 dni)

en: Global Network Traffic Usage
pl_PL: Całkowite wykorzystanie przepustowości sieci

en: Global Network Traffic Usage (average of last 30 days)
pl_PL: Całkowite wykorzystanie przepustowości sieci (średnia z ostatnich 30 dni)

en: Global Network Usage
pl_PL: Całkowite wykorzystanie sieci

en: Global Network Usage (average of last 30 days)
pl_PL: Całkowite wykorzystanie sieci (średnia z ostatnich 30 dni)

en: Global Object Store Usage
pl_PL: Całkowite wykorzystanie magazynu obiektów

en: Global Object Store Usage (average of last 30 days)
pl_PL: Całkowite wykorzystanie magazynu obiektów (średnia z 30 dni)

en: Go
pl_PL: Przejdź

en: Group
pl_PL: Grupa

en: Group "%s" was successfully created.
pl_PL: Grupa „%s” została utworzona

en: Group ID
pl_PL: ID grupy

en: Group Management
pl_PL: Zarządzanie grupami

en: Group Management:
pl_PL: Zarządzanie grupami:

en: Group Members
pl_PL: Członkowie grupy

en: Group by
pl_PL: Grupuj po

en: Group has been updated successfully.
pl_PL: Zaktualizowano grupę.

en: Groups
pl_PL: Grupy

en: HTTP Method
pl_PL: Metoda HTTP

en: HTTP method used to check health status of a member
pl_PL: Metoda HTTP wykorzystywana do sprawdzenia stanu zdrowia członka

en: Hard Reboot
pl_PL: Twardy restart

en: Hard Rebooted
pl_PL: Zrestartowano twardo

en: Hash
pl_PL: Skrót

en: Health Monitors
pl_PL: Monitory stanu

en: Health monitor %s was successfully updated.
pl_PL: Dodano monitor stanu %s.

en: Help
pl_PL: Pomoc

en: Home
pl_PL: Start

en: Horizon->Create Port with %(netid)s %(profile_id)s
pl_PL: Horizon->Utwórz port z %(netid)s %(profile_id)s

en: Host (optional)
pl_PL: Host (niewymagany)

en: Host Aggregates
pl_PL: Agregaty hostów

en: Host Routes
pl_PL: Trasy hosta

en: Host Routes format error: Destination CIDR and nexthop must be specified (value=%s)
pl_PL: Błędny format tras hostów: Należy podać docelowy CIDR oraz następny przeskok (wartość=%s)

en: Host or IP that the user is allowed to connect through.
pl_PL: Host albo adres IP, z którego użytkownik może się połączyć.

en: Hostname
pl_PL: Nazwa hosta

en: Hosts
pl_PL: Hosty

en: Hypervisor Summary
pl_PL: Podsumowanie hipernadzorców

en: Hypervisors
pl_PL: Hipernadzorcy

en: IKE Phase1 negotiation mode
pl_PL: Tryb negocjacji IKE Phase1

en: IKE Policies
pl_PL: Zasady IKE

en: IKE Policy
pl_PL: Zasada IKE

en: IKE Policy Details
pl_PL: Szczegóły zasady IKE

en: IKE Policy associated with this connection
pl_PL: Zasada IKE powiązana z tym połączeniem

en: IKE version
pl_PL: Wersja IKE

en: IP Address
pl_PL: Adres IP

en: IP Address (optional)
pl_PL: Adres IP (niewymagany)

en: IP Addresses
pl_PL: Adres IP

en: IP Protocol
pl_PL: Protokół IP

en: IP Version
pl_PL: Wersja IP

en: IP address %s associated.
pl_PL: Powiązano adres IP %s.

en: IP address allocation pools. Each entry is &lt;start_ip_address&gt;,&lt;end_ip_address&gt; (e.g., 192.168.1.100,192.168.1.120) and one entry per line.
pl_PL: Pule przydziałów adresów IP. Każdy wpis jest w formacie &lt;początkowy_adres_ip&gt;,&lt;końcowy_adres_ip&gt; (np. 192.168.1.100,192.168.1.120) i każdy z nich w osobnej linii.

en: IP address list of DNS name servers for this subnet. One entry per line.
pl_PL: Lista adresów IP serwerów DNS dla tej podsieci. Jeden wpis na linię.

en: IP address of Gateway (e.g. 192.168.0.254) The default value is the first IP of the network address (e.g. 192.168.0.1 for 192.168.0.0/24). If you use the default, leave blank. If you want to use no gateway, check 'Disable Gateway' below.
pl_PL: Adres IP bramy (np. 192.168.0.254). Domyślną wartością jest pierwszy adres IP z adresu sieci (np. 192.168.0.1 dla 192.168.0.0/24). Jeśli ma być wykorzystany domyślny adres, należy zostawić pole puste. Jeśli nie ma być wykorzystywana żadna brama, należy zaznaczyć „Wyłącz bramę” poniżej.

en: IP address of Gateway (e.g. 192.168.0.254). You need to specify an explicit address to set the gateway. If you want to use no gateway, check 'Disable Gateway' below.
pl_PL: Adres IP bramy (np. 192.168.0.254). Należy podać konkretny adres bramy. Jeśli brama nie ma być wykorzystywana, należy zaznaczyć pole „Wyłącz bramę” poniżej.

en: IP address:
pl_PL: Adres IP:

en: IP allocation pool
pl_PL: Pula alokacji adresów IP

en: IP version
pl_PL: Wersja IP

en: IPSec Policies
pl_PL: Zasady IPSec

en: IPSec Policy
pl_PL: Zasada IPSec

en: IPSec Policy Details
pl_PL: Szczegóły zasady IPSec

en: IPSec Policy associated with this connection
pl_PL: Zasada IPSec powiązana z tym połączeniem

en: IPSec Site Connection
pl_PL: Połączenie tunelowe IPSec

en: IPSec Site Connection Details
pl_PL: Szczegóły połączenia tunelowego IPSec

en: IPSec Site Connections
pl_PL: Połączenia tunelowe IPSec

en: Identity Panel
pl_PL: Panel tożsamości

en: Identity service does not allow editing user data.
pl_PL: Usługa uwierzytelniania nie pozwala na edycję danych użytkownika.

en: If console is not responding to keyboard input: click the grey status bar below.
pl_PL: Jeśli konsola nie odpowiada na naciskanie klawiszy, należy kliknąć szary pasek stanu poniżej.

en: Image
pl_PL: Obraz

en: Image (Glance)
pl_PL: Obrazy (Glance)

en: Image Detail
pl_PL: Szczegóły obrazu

en: Image File
pl_PL: Plik obrazu

en: Image Location
pl_PL: Położenie obrazu

en: Image Name
pl_PL: Nazwa obrazu

en: Image Overview
pl_PL: Przegląd obrazów

en: Image Source
pl_PL: Źródło obrazu

en: Image Type
pl_PL: Typ obrazu

en: Image is downloaded
pl_PL: Obraz został pobrany

en: Image is served out
pl_PL: Obraz jest udostępniony

en: Image was successfully updated.
pl_PL: Zaktualizowano obraz.

en: Images
pl_PL: Obrazy

en: Images & Snapshots
pl_PL: Obrazy i migawki

en: Images &amp; Snapshots
pl_PL: Obrazy i migawki

en: Import Keypair
pl_PL: Importuj parę kluczy

en: In Policy
pl_PL: W zasadzie

en: Ingress
pl_PL: Przychodzący

en: Initial Admin User
pl_PL: Początkowy użytkownik administracyjny

en: Initial Database
pl_PL: Początkowa baza danych

en: Initial Volume Size
pl_PL: Początkowy rozmiar wolumenu

en: Initial admin user to add
pl_PL: Początkowy użytkownik administracyjny do dodania

en: Initialize Databases
pl_PL: Inicjowanie baz danych

en: Initiator state
pl_PL: Stan inicjującego

en: Injected File Content Bytes
pl_PL: Wielkość w bajtach wstrzykniętej zawartości

en: Injected File Path Bytes
pl_PL: Bajtów wstrzykniętych plików

en: Injected Files
pl_PL: Wstrzyknięte pliki

en: Insert Rule
pl_PL: Dodaj regułę

en: Insert Rule to Policy
pl_PL: Wstaw regułę do zasady

en: Instance
pl_PL: Instancja

en: Instance Boot Source
pl_PL: Źródło uruchamiania instancji

en: Instance Console
pl_PL: Konsola instancji

en: Instance Console Log
pl_PL: Log konsoli instancji

en: Instance Count
pl_PL: Ilość instancji

en: Instance Detail
pl_PL: Szczegóły instancji

en: Instance ID
pl_PL: ID instancji

en: Instance IP Address
pl_PL: Adres IP instancji

en: Instance Name
pl_PL: Nazwa instancji

en: Instance Overview
pl_PL: Przegląd instancji

en: Instance Security Groups
pl_PL: Grupy zabezpieczeń instancji

en: Instance Snapshot
pl_PL: Migawka instancji

en: Instance to be associated
pl_PL: Instancja, która ma zostać powiązana

en: Instances
pl_PL: Instancje

en: Interface
pl_PL: Interfejs

en: Interface added
pl_PL: Dodano interfejs

en: Interfaces
pl_PL: Interfejsy

en: Internal Interface
pl_PL: Wewnętrzny interfejs

en: Invalid date format: Using today as default.
pl_PL: Błędny format daty: ustawiono dzień dzisiejszy jako domyślny.

en: Invalid time period. The end date should be more recent than the start date.
pl_PL: Nieprawidłowy przedział czasowy. Data końcowa powinna być nowsza od daty początkowej.

en: Invalid time period. You are requesting data from the future which may not exist.
pl_PL: Nieprawidłowy przedział czasowy. Próba pobrania danych z przyszłości, które mogą nie istnieć.

en: Italiano
pl_PL: Włoski

en: Items Per Page
pl_PL: Pozycji na stronę

en: Japanese
pl_PL: Japoński

en: Kernel ID
pl_PL: ID jądra

en: Key
pl_PL: Klucz

en: Key Name
pl_PL: Nazwa klucza

en: Key Pairs
pl_PL: Pary kluczy

en: Keypair
pl_PL: Para kluczy

en: Keypair Name
pl_PL: Nazwa pary kluczy

en: Keypair names may only contain letters, numbers, underscores and hyphens.
pl_PL: Nazwy pary kluczy mogą składać się wyłącznie z liter, cyfr, znaków podkreślenia oraz myślników.

en: Keypairs
pl_PL: Pary kluczy

en: Keypairs are ssh credentials which are injected into images when they are launched. Creating a new key pair registers the public key and downloads the private key (a .pem file).
pl_PL: Pary kluczy są kluczami SSH, które są wstrzykiwane do obrazu podczas uruchamiania. Utworzenie nowej pary kluczy zapisze klucz publiczny i pobierze klucz prywatny (w pliku .pem).

en: Korean (Korea)
pl_PL: Koreański

en: Language
pl_PL: Język

en: Last 15 days
pl_PL: Ostatnie 15 dni

en: Last 30 days
pl_PL: Ostatnie 30 dni

en: Last Modified
pl_PL: Ostatnio zmodyfikowany

en: Last Updated
pl_PL: Ostatnio zaktualizowano

en: Last day
pl_PL: Ostatni dzień

en: Last week
pl_PL: Ostatni tydzień

en: Last year
pl_PL: Ostatni rok

en: Launch
pl_PL: Uruchom

en: Launch Database
pl_PL: Uruchom bazę danych

en: Launch Instance
pl_PL: Uruchom instancję

en: Launch Parameters
pl_PL: Parametry uruchomieniowe

en: Launch Stack
pl_PL: Uruchom stos

en: Launch instance in these security groups.
pl_PL: Uruchom instancję w podanych grupach zabezpieczeń.

en: Launch instance with these networks
pl_PL: Uruchom instancję z tymi sieciami

en: Launch instance with this policy profile
pl_PL: Uruchom instancję z tym profilem zasad

en: Launched %(count)s named "%(name)s".
pl_PL: Uruchomiono %(count)s o nazwanych „%(name)s”.

en: Launching multiple instances is only supported for images and instance snapshots.
pl_PL: Uruchamianie wielu instancji jest wspierane wyłącznie dla obrazów i migawek instancji.

en: Lifetime Units
pl_PL: Jednostki czasu życia

en: Lifetime Value
pl_PL: Wartość czasu życia

en: Lifetime units
pl_PL: Jednostki czasu życia

en: Lifetime units for IKE keys
pl_PL: Jednostki czasu życia dla kluczy IKE

en: Lifetime value for IKE keys
pl_PL: Wartość czasu życia dla kluczy IKE

en: Lifetime value for IKE keys
pl_PL: Wartość czasu życia dla kluczy IKE

en: Load Balancer
pl_PL: Równoważenie obciążenia

en: Load Balancers
pl_PL: Load balancery

en: Load Balancing Method
pl_PL: Metoda równoważenia obciążania

en: Log
pl_PL: Logi

en: Log Length
pl_PL: Długość logu

en: Logged in as: %(username)s
pl_PL: Zalogowano jako: %(username)s

en: Mac Address
pl_PL: Adres Mac

en: Make a new copy of an existing object to store in this or another container. You may also specify a path at which the new copy should live inside of the selected container.
pl_PL: Tworzy nową kopię istniejącego obiektu celem przechowywania jej w tym lub w innym kontenerze. Można również podać ścieżkę, pod którą ma się ten obiekt znajdować w wybranym kontenerze.

en: Manage Compute
pl_PL: Zarządzanie usługą obliczeniową

en: Manage Databases
pl_PL: Zarządzanie bazami danych

en: Manage Floating IP Associations
pl_PL: Zarządzanie powiązaniami pływających adresów IP

en: Manage Network
pl_PL: Zarządzanie siecią

en: Manage Volume Attachments
pl_PL: Zarządzaj powiązaniami wolumenów

en: Max Retries
pl_PL: Maks. powtórzeń

en: Max Retries (1~10)
pl_PL: Maks. powtórzeń (1-10)

en: Max.
pl_PL: maks.

en: Maximum Transmission Unit size for the connection
pl_PL: Rozmiar Maximum Transmission Unit dla połączenia

en: Maximum number of connections allowed for the VIP or '-1' if the limit is not set
pl_PL: Maksymalna liczba połączeń dozwolona dla VIP-a liub „-1” w przypadku braku limitu

en: Member
pl_PL: Członek

en: Member %s was successfully updated.
pl_PL: Zaktualizowano członka %s.

en: Member Details
pl_PL: Szczegóły członka

en: Member(s)
pl_PL: Członkowie

en: Members
pl_PL: Członkowie

en: Memory Usage
pl_PL: Wykorzystanie pamięci

en: Metadata
pl_PL: Metadane

en: Metadata Items
pl_PL: Pozycje metadanych

en: Metric
pl_PL: Metryka

en: Migrate
pl_PL: Migruj

en: Min Disk
pl_PL: Min. dysku

en: Min RAM
pl_PL: Min. RAM

en: Min.
pl_PL: min.

en: Minimum Disk (GB)
pl_PL: Minimalny dysk (GB)

en: Minimum Ram (MB)
pl_PL: Minimalny RAM (MB)

en: Minutes
pl_PL: Minut

en: Modified domain "%s".
pl_PL: Zmodyfikowano domenę „%s”.

en: Modified flavor "%s".
pl_PL: Zmodyfikowano odmianę „%s”.

en: Modified flavor information, but unable to modify flavor access.
pl_PL: Zmodyfikowano informacje o odmianie, lecz nie można zmodyfikować dostępności odmiany.

en: Modified instance "%s".
pl_PL: Zmodyfikowano instancję „%s”.

en: Modified project "%s".
pl_PL: Zmodyfikowano projekt „%s”.

en: Modified project information and members, but unable to modify project quotas.
pl_PL: Zmodyfikowano informacje o projekcie oraz jego członków, jednakże nie można zmodyfikować limitów dla projektu.

en: Modify Access
pl_PL: Modyfikuj dostęp

en: Modify Groups
pl_PL: Modyfikuj grupy

en: Modify Quotas
pl_PL: Modyfikuj limity

en: Modify Users
pl_PL: Modyfikuj użytkowników

en: Monitor Details
pl_PL: Szczegóły monitora stanu

en: Monitor Type
pl_PL: Typ monitora

en: Monitors
pl_PL: Monitory

en: Multicast IP Range
pl_PL: Przedział adresów IP Multicast

en: N/A
pl_PL: n.d.

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Name may only contain letters, numbers, underscores, periods and hyphens.
pl_PL: Nazwa może zawierać wyłącznie litery, cyfry, kropki, myślniki i znaki podkreślenia.

en: Name of the stack to create.
pl_PL: Nazwa stosu, który zostanie utworzony.

en: Network
pl_PL: Sieć

en: Network "%s" was successfully created.
pl_PL: Sieć „%s” została utworzona

en: Network %s was successfully created.
pl_PL: Sieć %s została utworzona.

en: Network %s was successfully updated.
pl_PL: Sieć %s została zaktualizowana.

en: Network (Neutron)
pl_PL: Sieć (Neutron)

en: Network Address
pl_PL: Adres sieci

en: Network Address and IP version are inconsistent.
pl_PL: Adres sieci i wersja protokołu IP są niespójne.

en: Network Agents
pl_PL: Agencji sieciowi

en: Network Creation Requests
pl_PL: Ilość żądań utworzenia sieci

en: Network Detail
pl_PL: Szczegóły sieci

en: Network Detail:
pl_PL: Szczegóły sieci:

en: Network Duration
pl_PL: Czas trwania

en: Network ID
pl_PL: ID sieci

en: Network Incoming Bytes
pl_PL: Ruch przychodzący w bajtach

en: Network Incoming Packets
pl_PL: Ruch przychodzący w pakietach

en: Network Name
pl_PL: Nazwa sieci

en: Network Outgoing Bytes
pl_PL: Ruch wychodzący w bajtach

en: Network Outgoing Packets
pl_PL: Ruch przychodzący w pakietach

en: Network Overview
pl_PL: Przegląd sieci

en: Network Profile
pl_PL: Profil sieci

en: Network Profile %s was successfully created.
pl_PL: Utworzono profil sieci %s.

en: Network Profile %s was successfully updated.
pl_PL: Zaktualizowano profil sieci %s.

en: Network Profiles
pl_PL: Profile sieci

en: Network Profiles could not be retrieved.
pl_PL: Nie można pobrać profili sieci

en: Network Topology
pl_PL: Topologia sieci

en: Network Type
pl_PL: Typ sieci

en: Network address in CIDR format (e.g. 192.168.0.0/24)
pl_PL: Adres sieci w formacie CIDR (np. 192.168.0.0/24)

en: Network list can not be retrieved.
pl_PL: Nie można pobrać listy sieci.

en: Networking
pl_PL: Sieć

en: Networks
pl_PL: Sieci

en: Never updated
pl_PL: Nigdy nie aktualizowane

en: New Flavor
pl_PL: Nowa odmiana

en: New password
pl_PL: Nowe hasło

en: Next
pl_PL: Następny

en: No IP addresses available
pl_PL: Brak dostępnych adresów IP

en: No availability zones found.
pl_PL: Nie znaleziono stref dostępności.

en: No flavors available.
pl_PL: Brak dostępnych odmian.

en: No floating IP pools available.
pl_PL: Brak dostępnych pul pływających adresów IP.

en: No floating IPs to disassociate.
pl_PL: Brak pływających adresów IP do odwiązania.

en: No groups found.
pl_PL: Nie znaleziono grup.

en: No groups.
pl_PL: Brak grup.

en: No images available
pl_PL: Brak dostępnych obrazów.

en: No images available.
pl_PL: Brak dostępnych obrazów.

en: No instances available
pl_PL: Brak dostępnych instancji

en: No keypairs available.
pl_PL: Brak dostępnych par kluczy.

en: No networks available.
pl_PL: Brak dostępnych sieci.

en: No ports available
pl_PL: Brak dostępnych portów

en: No projects found.
pl_PL: Nie znaleziono projektów.

en: No projects selected. All projects can use the flavor.
pl_PL: Nie wybrano projektów. Dowolny projekt może korzystać z tej odmiany.

en: No rules defined.
pl_PL: Nie zdefiniowano reguł.

en: No security groups available
pl_PL: Brak dostępnych grup zabezpieczeń

en: No security groups enabled.
pl_PL: Nie włączono grup zabezpieczeń.

en: No security groups found.
pl_PL: Nie znaleziono grup zabezpieczeń.

en: No servers available. Click Add to cancel.
pl_PL: Brak dostępnych serwerów. Kliknięcie przycisku Dodaj anuluje czynność.

en: No snapshots available.
pl_PL: Brak dostępnych migawek.

en: No source, empty volume.
pl_PL: Brak źródła, pusty wolumen.

en: No subnets available.
pl_PL: Brak dostępnych podsieci.

en: No users found.
pl_PL: Nie znaleziono użytkowników

en: No users.
pl_PL: Brak użytkowników.

en: No volume snapshots available.
pl_PL: Brak dostępnych migawek wolumenów.

en: No volumes attached.
pl_PL: Nie dołączono wolumenów.

en: No volumes available.
pl_PL: Brak dostępnych wolumenów.

en: Non-Members
pl_PL: Nie są członkami

en: None
pl_PL: Brak

en: Normal
pl_PL: Normalny

en: Not Assigned
pl_PL: Nie przypisano

en: Not Found
pl_PL: Nie znaleziono

en: Not attached
pl_PL: Nie podłączono

en: Not available
pl_PL: Niedostępne

en: Note: this will not affect the resources allocated to any existing instances using this flavor.
pl_PL: Uwaga: nie zmieni to zasobów przydzielonych do już istniejących instancji wykorzystujących tą odmianę.

en: Number of API requests against swift
pl_PL: Ilość żądań API do swift

en: Number of Instances
pl_PL: Liczba instancji

en: Number of VCPUs
pl_PL: Liczba VCPU

en: Number of Volumes
pl_PL: Liczba wolumenów

en: Number of containers
pl_PL: Ilość kontenerów

en: Number of delete on the image
pl_PL: Ilość usunięć tego obrazu

en: Number of incoming bytes
pl_PL: Ilość przychodzących bajtów

en: Number of incoming bytes on the network for a VM interface
pl_PL: Ilość przychodzących bajtów na interfejsie sieciowym VM

en: Number of incoming packets for a VM interface
pl_PL: Ilość przychodzących pakietów na interfejsie VM

en: Number of instances to launch.
pl_PL: Ilość instancji do uruchomienia.

en: Number of items to show per page
pl_PL: Ilość pozycji do wyświetlenia na stronie

en: Number of objects
pl_PL: Ilość obiektów

en: Number of outgoing bytes
pl_PL: Ilość wychodzących bajtów

en: Number of outgoing bytes on the network for a VM interface
pl_PL: Ilość wychodzących bajtów z interfejsu sieciowego VM

en: Number of outgoing packets for a VM interface
pl_PL: Ilość wychodzących pakietów z interfejsu VM

en: Number of permissible failures before changing the status of member to inactive
pl_PL: Liczba dozwolonych niepowodzeń przed zmianą stanu członka na nieaktywny

en: Number of read requests
pl_PL: Ilość żądań odczytu

en: Number of update on the image
pl_PL: Ilość aktualizacji tego obrazu

en: Number of upload of the image
pl_PL: Ilość przesłań tego obrazu

en: Number of write requests
pl_PL: Ilość żądań zapisu

en: Object
pl_PL: Obiekt

en: Object Count
pl_PL: Liczba obiektów

en: Object Details
pl_PL: Szczegóły obiektu

en: Object Name
pl_PL: Nazwa obiektu

en: Object Storage (Swift)
pl_PL: Magazyn obiektów (Swift)

en: Object Storage Incoming Bytes
pl_PL: Przychodzących bajtów do magazynu obiektów

en: Object Storage Outgoing Bytes
pl_PL: Wychodzących bajtów z magazynu obiektów

en: Object Store
pl_PL: Magazyn obiektów

en: Object was successfully uploaded.
pl_PL: Wysłano obiekt.

en: Objects
pl_PL: Obiekty

en: Old Flavor
pl_PL: Poprzednia odmiana

en: Only one address can be specified. Unable to add VIP "%s".
pl_PL: Należy podać tylko jeden adres. Nie można dodać VIP-a „%s”.

en: Open Port
pl_PL: Otwarty port

en: Open Port/Port Range
pl_PL: Otwarty port/zakres portów

en: Optional Backup Description
pl_PL: Opcjonalny opis kopii zapasowej

en: Optional Parameters
pl_PL: Dodatkowe parametry

en: Optionally provide a comma separated list of databases to create:
pl_PL: Opcjonalnie można podać oddzieloną przecinkami listę baz danych do utworzenia:

en: Orchestration
pl_PL: Orkiestracja

en: Other
pl_PL: Inne

en: Other Protocol
pl_PL: Inny protokół

en: Outputs
pl_PL: Wyjścia

en: Overview
pl_PL: Przegląd

en: Page Not Found
pl_PL: Nie znaleziono strony

en: Password
pl_PL: Hasło

en: Password (required)
pl_PL: Hasło (wymagane)

en: Password changed. Please log in again to continue.
pl_PL: Hasło zmienione. Proszę się zalogować ponownie aby kontynuować.

en: Password for user "%s"
pl_PL: Hasło dla użytkownika „%s

en: Passwords do not match.
pl_PL: Hasła nie pasują

en: Pause
pl_PL: Pauza

en: Paused
pl_PL: Pauza

en: Peer gateway public IPv4/IPv6 Address or FQDN
pl_PL: Publiczny adres IPv4/IPv6 lub FQDN bramy partnera

en: Peer gateway public IPv4/IPv6 address or FQDN for the VPN Connection
pl_PL: Publiczny adres IPv4/IPv6 lub FQDN bramy partnera dla połączenia VPN

en: Peer router identity for authentication (Peer ID)
pl_PL: Tożsamość routera partnera dla uwierzytelniania (Peer ID)

en: Peer router identity for authentication. Can be IPv4/IPv6 address, e-mail, key ID, or FQDN
pl_PL: Tożsamość routera partnera dla uwierzytelniania. Może być adresem IPv4/IPv6, adresem e-mail, identyfikatorem klucza lub FQDN

en: Period
pl_PL: Okres

en: Physical Network
pl_PL: Fizyczna sieć

en: Physical Network Name
pl_PL: Nazwa sieci fizycznej

en: Please  choose a new flavor that can not be same as the old one.
pl_PL: Należy wybrać nową odmianę, która nie jest taka sama jak poprzednia.

en: Please choose a HTTP method
pl_PL: Należy wybrać metodę HTTP

en: Please enter a single value (e.g. 200), a list of values (e.g. 200, 202), or range of values (e.g. 200-204)
pl_PL: Proszę podać pojedynczą wartość (np. 200), listę wartości (np, 200, 202) lub zakres wartości (np. 200-204)

en: Please note:
pl_PL: Uwaga:

en: Please specify a template using only one source method.
pl_PL: Należy podać szablon przy użyciu tylko jednej metody źródłowej.

en: Please specify an URL
pl_PL: Należy podać adres URL

en: Policies
pl_PL: Zasady

en: Policy
pl_PL: Zasada

en: Policy %s was successfully updated.
pl_PL: Zaktualizowano zasadę %s.

en: Policy ID
pl_PL: ID zasady

en: Policy Profile
pl_PL: Profil zasad

en: Policy Profiles
pl_PL: Profile zasad

en: Polish
pl_PL: Polski

en: Pool
pl_PL: Pula

en: Pool %s was successfully updated.
pl_PL: Utworzono pulę %s.

en: Pool Details
pl_PL: Szczegóły puli

en: Pool ID
pl_PL: ID puli

en: Pools
pl_PL: Pule

en: Port %s was successfully created.
pl_PL: Port %s został utworzony.

en: Port %s was successfully updated.
pl_PL: Port %s został uaktualniony.

en: Port Creation Requests
pl_PL: Żądania utworzenia portu

en: Port Detail
pl_PL: Szczegóły portu

en: Port Duration
pl_PL: Czas trwania portu

en: Port Overview
pl_PL: Przegląd portów

en: Port Range
pl_PL: Zakres portu

en: Port list can not be retrieved.
pl_PL: Nie można pobrać listy portów.

en: Port not created for profile-id (%s).
pl_PL: Nie utworzono portu dla id profilu (%s)

en: Port to be associated
pl_PL: Port, który ma zostać powiązany

en: Ports
pl_PL: Porty

en: Portuguese
pl_PL: Portugalski

en: Portuguese (Brazil)
pl_PL: Portugalski (Brazylia)

en: Position in Policy
pl_PL: Pozycja w zasadzie

en: Post-Creation
pl_PL: Po uruchomieniu

en: Power State
pl_PL: Stan zasilania

en: Power consumption
pl_PL: Zużycie energii

en: Pre-Shared Key (PSK) string
pl_PL: Ciąg Pre-Shared Key (PSK)

en: Pre-Shared Key string
pl_PL: Ciąg Pre-Shared Key

en: Preparing instance "%s" for resize.
pl_PL: Przygotowywanie instancji „%s” do zmiany rozmiaru.

en: Primary Project
pl_PL: Główny projekt

en: Profile ID
pl_PL: ID profilu

en: Project
pl_PL: Projekt

en: Project & User
pl_PL: Projekt i użytkownik

en: Project Groups
pl_PL: Grupy projektów

en: Project ID
pl_PL: ID projektu

en: Project Info
pl_PL: Informacje o projekcie

en: Project Limits
pl_PL: Limity projektów

en: Project Members
pl_PL: Członkowie projektu

en: Project Name
pl_PL: Nazwa projektu

en: Project Quotas
pl_PL: Limity projektu

en: Project Usage
pl_PL: Wykorzystanie projektu

en: Project Usage Overview
pl_PL: Przegląd wykorzystania projektu

en: Projects
pl_PL: Projekty

en: Projects could not be retrieved.
pl_PL: Nie można pobrać projektów.

en: Protect and use the key as you would any normal ssh private key.
pl_PL: Klucz należy zabezpieczyć i używać tak jak każdego inny prywatny klucz SSH.

en: Protected
pl_PL: Chroniony

en: Protocol
pl_PL: Protokół

en: Protocol Port
pl_PL: Port protokołu

en: Protocol for the firewall rule
pl_PL: Protokół reguły zapory ogniowej

en: Provider Network
pl_PL: Sieć dostawcy

en: Pseudo-folder
pl_PL: Pseudo-katalog

en: Public
pl_PL: Publiczny

en: Public Key
pl_PL: Klucz publiczny

en: Quota
pl_PL: Limit

en: Quota Name
pl_PL: Nazwa limitu

en: Quotas
pl_PL: Limity

en: RAM (total)
pl_PL: RAM (łącznie)

en: RAM (used)
pl_PL: RAM (używane)

en: Ramdisk ID
pl_PL: ID ramdysku

en: Raw
pl_PL: Nieprzetworzone

en: Rebuild Instance
pl_PL: Przebuduj instancję

en: Rebuild Password
pl_PL: Hasło do przebudowania

en: Rebuilding instance %s.
pl_PL: Przebudowywanie instancji %s.

en: Relative part of requests this pool member serves compared to others
pl_PL: Względna część żądań do tego członka puli w porównaniu do innych

en: Release
pl_PL: Zwolnij

en: Released
pl_PL: Zwolniono

en: Reload
pl_PL: Przeładuj

en: Remote
pl_PL: Zdalne

en: Remote branch router identity (Peer ID)
pl_PL: Tożsamość zdalnego routera (Peer ID)

en: Remote peer IP Address
pl_PL: Adres IP zdalnego partnera

en: Remote peer subnet
pl_PL: Podsieć zdalnego partnera

en: Remote peer subnet address with mask in CIDR format (e.g. 20.1.0.0/24)
pl_PL: Podsieć zdalnego partnera z maską w formacie CIDR (np. 20.1.0.0/24)

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Remove Rule
pl_PL: Usuń regułę

en: Remove Rule from Policy
pl_PL: Usuń regułę z zasady

en: Removed
pl_PL: Usunięty

en: Required for APP_COOKIE persistence; Ignored otherwise.
pl_PL: Wymagane dla trwałości sesji typu APP_COOKIE, w innych przypadkach ignorowane.

en: Resize
pl_PL: Zmień rozmiar

en: Resize Instance
pl_PL: Zmień rozmiar instancji

en: Resource
pl_PL: Zasób

en: Resource Detail
pl_PL: Szczegóły zasobu

en: Resource Detail:
pl_PL: Szczegóły zasobu:

en: Resource ID
pl_PL: ID zasobu

en: Resource Metadata
pl_PL: Metadane zasobu

en: Resource Overview
pl_PL: Przegląd zasobu

en: Resource Usage
pl_PL: Wykorzystanie zasobów

en: Resources
pl_PL: Zasoby

en: Resources Usage Overview
pl_PL: Przegląd wykorzystania zasobów

en: Resources usage Overview
pl_PL: Przegląd wykorzystania zasobów

en: Restart
pl_PL: Uruchom ponownie

en: Restarted
pl_PL: Uruchomiono ponownie

en: Restore Backup
pl_PL: Przywróć kopię zapasową

en: Restore From Backup
pl_PL: Przywróć z kopii zapasowej

en: Resume
pl_PL: Wznów

en: Resumed
pl_PL: Wznowiono

en: Revert Resize/Migrate
pl_PL: Cofnij zmianę rozmiaru/migrację

en: Role
pl_PL: Rola

en: Role ID
pl_PL: ID roli

en: Role Name
pl_PL: Nazwa roli

en: Role created successfully.
pl_PL: Utworzono rolę.

en: Role updated successfully.
pl_PL: Zaktualizowano rolę.

en: Roles
pl_PL: Role

en: Rollback
pl_PL: Wycofaj

en: Rollback On Failure
pl_PL: Wycofanie po wystąpieniu błędu

en: Root Disk
pl_PL: Główny dysk

en: Root Disk GB
pl_PL: Dysk główny GB

en: Route mode
pl_PL: Tryb routowania

en: Router %s was successfully created.
pl_PL: Utworzono router %s.

en: Router Creation Requests
pl_PL: Żądania utworzenia routera

en: Router Detail
pl_PL: Szczegóły routera

en: Router Details
pl_PL: Szczegóły routera

en: Router Duration
pl_PL: Czas trwania routera

en: Router ID
pl_PL: ID routera

en: Router Name
pl_PL: Nazwa routera

en: Router Overview
pl_PL: Przegląd routerów

en: Routers
pl_PL: Routery

en: Rule
pl_PL: Reguła

en: Rule %(rule)s was successfully inserted to policy %(policy)s.
pl_PL: Poprawnie dodano regułę %(rule)s do zasady %(policy)s.

en: Rule %(rule)s was successfully removed from policy %(policy)s.
pl_PL: Usunięto regułę %(rule)s z zasady %(policy)s.

en: Rule %s was successfully updated.
pl_PL: Zaktualizowano regułę %s

en: Rules
pl_PL: Reguły

en: Rules define which traffic is allowed to instances assigned to the security group. A security group rule consists of three main parts:
pl_PL: Reguły określają jaki ruch jest dozwolony dla instancji przypisanych do danej grupy zabezpieczeń. Grupa zabezpieczeń składa się z trzech głównych elementów:

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Save Changes
pl_PL: Zapisz zmiany

en: Saved extra spec "%s".
pl_PL: Zapisano dodatkową opcję „%s”.

en: Scheduled backup "%(name)s".
pl_PL: Zaplanowano kopię zapasową „%(name)s”.

en: Scheduled deletion of
pl_PL: Dodano do kolejki usunięcie

en: Scheduled migration (pending confirmation) of
pl_PL: Zaplanowano migrację (oczekiwanie na potwierdzenie)

en: Scheduled termination of
pl_PL: Zaplanowano ubicie

en: Security Group
pl_PL: Grupa zabezpieczeń

en: Security Group Rules
pl_PL: Reguły grup zabezpieczeń

en: Security Groups
pl_PL: Grupy zabezpieczeń

en: Segment Range
pl_PL: Rozmiar segmentu

en: Segment Type
pl_PL: Typ segmentu

en: Segmentation ID
pl_PL: ID segmentacji

en: Select IKE Policy
pl_PL: Wybór zasady IKE

en: Select IPSec Policy
pl_PL: Wybór zasady IPSec

en: Select Image
pl_PL: Wybierz obraz

en: Select Instance Snapshot
pl_PL: Wybierz migawkę instancji

en: Select Subnet
pl_PL: Wybierz podsieć

en: Select Template
pl_PL: Wybór szablonu

en: Select VPN Service
pl_PL: Wybór usługi VPN

en: Select Volume
pl_PL: Wybierz wolumen

en: Select Volume Snapshot
pl_PL: Wybierz migawkę wolumenu

en: Select a Method
pl_PL: Wybierz metodę

en: Select a Monitor
pl_PL: Wybór monitora

en: Select a Policy
pl_PL: Wybór zasady

en: Select a Pool
pl_PL: Wybierz pulę

en: Select a Protocol
pl_PL: Wybierz protokół

en: Select a Router
pl_PL: Wybór routera

en: Select a Subnet
pl_PL: Wybierz podsieć

en: Select a backup to Restore
pl_PL: Wybór kopii zapasowej do przywrócenia

en: Select a health monitor of %s
pl_PL: Wybierz monitor stanu %s

en: Select a keypair
pl_PL: Wybór pary kluczy

en: Select a monitor template for %s
pl_PL: Wybór szablonu monitora dla %s

en: Select a name for your network profile.
pl_PL: Wybór nazwy profilu sieciowego.

en: Select a name for your network.
pl_PL: Wybór nazwy dla sieci.

en: Select a port
pl_PL: Wybierz port

en: Select a profile
pl_PL: Wybierz profil

en: Select a project
pl_PL: Wybierz projekt

en: Select a tenant
pl_PL: Wybierz projekt

en: Select an IP address
pl_PL: Wybór adresu IP

en: Select an New Flavor
pl_PL: Wybierz nową odmianę

en: Select an instance
pl_PL: Wybierz instancję

en: Select an instance to attach to.
pl_PL: Wybierz instancję do której dołączyć.

en: Select members for this pool
pl_PL: Wybierz członków z tej puli

en: Select network
pl_PL: Wybierz sieć

en: Select networks for your instance.
pl_PL: Wybierz sieci dla instancji

en: Select rules for your policy.
pl_PL: Wybór reguł dla zasad.

en: Select the IP address you wish to associate with the selected instance.
pl_PL: Należy podać adres IP, który zostanie powiązany z wybraną instancją.

en: Select the image to rebuild your instance.
pl_PL: Wybierz obraz by odbudować swoją instancję.

en: Selected Networks
pl_PL: Wybrane sieci

en: Selected Rules
pl_PL: Wybrane reguł←

en: Selected projects
pl_PL: Wybrane projektu

en: Server error
pl_PL: Błąd serwera

en: Service
pl_PL: Usługa

en: Service Endpoint
pl_PL: Adres usługi

en: Services
pl_PL: Usługi

en: Services Down
pl_PL: Usługi nie działają

en: Services Up
pl_PL: Usługi działają

en: Session Persistence
pl_PL: Trwałość sesji

en: Set Domain Context
pl_PL: Ustaw kontekst domeny

en: Set Gateway
pl_PL: Ustaw bramę

en: Set Session Persistence
pl_PL: Wybór typu trwałości sesji

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Settings saved.
pl_PL: Zapisano ustawienia.

en: Shared
pl_PL: Współdzielone

en: Shared with Me
pl_PL: Współdzielone ze mną

en: Shut Off
pl_PL: Wyłączono

en: Sign Out
pl_PL: Wyloguj

en: Simplified Chinese
pl_PL: Chiński uproszczony

en: Size
pl_PL: Rozmiar

en: Size (GB)
pl_PL: Rozmiar (GB)

en: Size of ephemeral disk in GB
pl_PL: Rozmiar ulotnego dysku w GB

en: Size of image to launch.
pl_PL: Rozmiar obrazu do uruchomienia.

en: Size of root disk in GB
pl_PL: Rozmiar głównego dysku w GB

en: Size of the volume in GB.
pl_PL: Rozmiar wolumenu w GB.

en: Size of volume
pl_PL: Rozmiar wolumenu

en: Slash is not an allowed character.
pl_PL: Ukośnik nie jest dozwolony.

en: Slashes are allowed, and are treated as pseudo-folders by the Object Store.
pl_PL: Ukośniki są dozwolone i są traktowane jako pseudo katalogi przez magazyn obiektów.

en: Small
pl_PL: Pomniejszony

en: Snapshot
pl_PL: Migawka

en: Snapshot "%(name)s" created for instance "%(inst)s"
pl_PL: Utworzono migawkę „%(name)s” dla instancji „%(inst)s”

en: Snapshot Name
pl_PL: Nazwa migawki

en: Snapshots
pl_PL: Migawki

en: Snapshots preserve the disk state of a running instance.
pl_PL: Migawki przechowują stan dysku pracującej instancji.

en: Soft Reboot
pl_PL: Miękki restart

en: Soft Rebooted
pl_PL: Zrestartowano miękko

en: Something went wrong!
pl_PL: Coś poszło nie tak!

en: Source IP
pl_PL: IP źródłowe

en: Source IP Address
pl_PL: Źródłowy adres IP

en: Source IP Address/Subnet
pl_PL: Źródłowy adres IP/podsieć

en: Source IP address or subnet
pl_PL: Źródłowy adres IP lub podsieć

en: Source Port
pl_PL: Port źródłowy

en: Source Port/Port Range
pl_PL: Port źródłowy/zakres portów

en: Source port (integer in [1, 65535] or range in a:b)
pl_PL: Port źródłowy (liczba całkowita z przedziału [1, 65535] lub zakres w formacie a:b)

en: Spanish
pl_PL: Hiszpański

en: Specify "Network Address" or clear "Create Subnet" checkbox.
pl_PL: Należy podać „Adres sieci” lub odznaczyć pole wyboru „Utwórz podsieć”.

en: Specify IP address of gateway or check "Disable Gateway".
pl_PL: Należy podać adres IP bramy lub zaznaczyć „Wyłącz bramę”.

en: Specify VIP
pl_PL: Podaj VIP

en: Specify a free IP address from %s
pl_PL: Dostępny adres IP z zakresu %s

en: Specify an image to upload to the Image Service.
pl_PL: Należy podać obraz do wysłania do usługi obrazów.

en: Specify the details for launching an instance.
pl_PL: Proszę podać szczegóły, aby można było uruchomić instancję.

en: Specify the details for the backup.
pl_PL: Pozwala podać szczegóły kopii zapasowej.

en: Specs
pl_PL: Specyfikacja

en: Stack
pl_PL: Stos

en: Stack Detail
pl_PL: Szczegóły stosu

en: Stack Detail:
pl_PL: Szczegóły stosu:

en: Stack Events
pl_PL: Zdarzenia stosu

en: Stack Name
pl_PL: Nazwa stosu

en: Stack Overview
pl_PL: Przegląd stosu

en: Stack Parameters
pl_PL: Parametry stosu

en: Stack Resource
pl_PL: Zasób stosu

en: Stack Resource ID
pl_PL: ID zasobu stosu

en: Stack Resource Type
pl_PL: Typ zasobu stosu

en: Stack Resources
pl_PL: Zasoby stosu

en: Stack creation failed.
pl_PL: Nie można utworzyć stosu.

en: Stack creation started.
pl_PL: Tworzenie stosu.

en: Stack creation timeout in minutes.
pl_PL: Limit czasu tworzenia stosu w minutach.

en: Stacks
pl_PL: Stosy

en: Start address is larger than end address (value=%s)
pl_PL: Adres początkowy jest większy niż adres końcowy (wartość=%s)

en: Start and end addresses must be specified (value=%s)
pl_PL: Należy podać adres początkowy i końcowy (wartość=%s)

en: Started
pl_PL: Uruchomiono

en: State
pl_PL: Stan

en: Statistics of all resources
pl_PL: Statystyki wszystkich zasobów

en: Stats
pl_PL: Statystyki

en: Status
pl_PL: Stan

en: Status Reason
pl_PL: Powód stanu

en: Storage (total)
pl_PL: Pamięć masowa (łącznie)

en: Storage (used)
pl_PL: Pamięć masowa (używana)

en: Subnet
pl_PL: Podsieć

en: Subnet "%s" was successfully created.
pl_PL: Podsieć „%s” została utworzona.

en: Subnet "%s" was successfully updated.
pl_PL: Zaktualizowano podsieć „%s”.

en: Subnet Creation Requests
pl_PL: Żądania utworzenia podsieci

en: Subnet Detail
pl_PL: Szczegóły podsieci

en: Subnet Duration
pl_PL: Czas trwania podsieci

en: Subnet ID
pl_PL: ID podsieci

en: Subnet Name
pl_PL: Nazwa podsieci

en: Subnet Overview
pl_PL: Przegląd podsieci

en: Subnet list can not be retrieved.
pl_PL: Nie można pobrać listy podsieci.

en: Subnets
pl_PL: Podsieci

en: Subnets Associated
pl_PL: Powiązane podsieci

en: Successfully added rule: %s
pl_PL: Dodano regułę: %s

en: Successfully associated floating IP: %s
pl_PL: Powiązano pływający adres IP: %s

en: Successfully created security group: %s
pl_PL: Utworzono grupę zabezpieczeń: %s

en: Successfully created volume type: %s
pl_PL: Utworzony typ wolumenu: %s

en: Successfully disassociated Floating IP: %s
pl_PL: Odwiązano pływający adres IP: %s

en: Successfully disassociated floating IP: %s
pl_PL: Odwiązano pływający adres IP: %s

en: Successfully imported public key: %s
pl_PL: Poprawnie zaimportowano klucz publiczny: %s

en: Successfully updated security group: %s
pl_PL: Zaktualizowano grupę zabezpieczeń: %s

en: Sum.
pl_PL: suma

en: Suspend
pl_PL: Wstrzymaj

en: Suspended
pl_PL: Wstrzymano

en: Swap Disk
pl_PL: Dysk swap

en: Swap Disk MB
pl_PL: GB obszaru wymiany

en: System Info
pl_PL: Informacje systemowe

en: System Panel
pl_PL: Panel systemowy

en: Task
pl_PL: Sieć

en: Template Data
pl_PL: Dane szablonu

en: Template File
pl_PL: plik szablonu

en: Template Source
pl_PL: Źródło szablonu

en: Template URL
pl_PL: URL szablonu

en: Tenant
pl_PL: Projekt

en: Terminate
pl_PL: Zniszcz

en: The "Customization Script" field is analogous to "User Data" in other systems.
pl_PL: Skrypt modyfikujący jest analogiczny do danych użytkownika w innych systemach.

en: The "from" port number is invalid.
pl_PL: Numer portu w polu „od portu” jest nieprawidłowy.

en: The "to" port number is invalid.
pl_PL: Numer portu w polu „do portu” jest nieprawidłowy.

en: The "to" port number must be greater than or equal to the "from" port number.
pl_PL: Numer portu w polu „do portu” musi być większy lub równy numerowi w polu „od portu”.

en: The ICMP code is invalid.
pl_PL: Niepoprawny kod ICMP.

en: The ICMP code not in range (-1, 255)
pl_PL: Kod ICMP nie znajduje się zakresie od -1 do 255

en: The ICMP type is invalid.
pl_PL: Niepoprawny typ ICMP.

en: The ICMP type not in range (-1, 255)
pl_PL: Typ ICMP nie znajduje się w zakresie od -1 do 255

en: The ID "%s" is already used by another flavor.
pl_PL: ID „%s” jest już wykorzystywane przez inną odmianę.

en: The Image Location field MUST be a valid and direct URL to the image binary. URLs that redirect or serve error pages will result in unusable images.
pl_PL: Pole „położenie obrazu” musi być poprawnym i bezpośrednim adresem URL do obrazu. Adresy URL, które są przekierowaniami lub kierują na strony błędów spowodują stworzenie nieużytecznych obrazów.

en: The chart below shows the resources used by this project in relation to the project's quotas.
pl_PL: Poniższy wykres obrazuje wykorzystanie zasobów względem jego limitów.

en: The container cannot be deleted since it's not empty.
pl_PL: Kontener nie może zostać usunięty, ponieważ nie jest pusty.

en: The default IP address of the interface created is a gateway of the selected subnet. You can specify another IP address of the interface here. You must select a subnet to which the specified IP address belongs to from the above list.
pl_PL: Domyślny adres IP utworzonego interfejsu jest bramą wybranej podsieci. Można podać inny adres IP dla interfejsu, jednakże musi on być zawarty w wybranej podsieci.

en: The keypair &quot;%(keypair_name)s&quot; should download automatically. If not use the link below.
pl_PL: Klucz &quot;%(keypair_name)s&quot; powinien zostać automatycznie pobrany. Jeśli nie został, należy skorzystać z poniższego odnośnika.

en: The maximum time in seconds for a monitor to wait for a reply
pl_PL: Maksymalny czas oczekiwania w sekundach na odpowiedź z monitora

en: The minimum disk size required to boot the image. If unspecified, this value defaults to 0 (no minimum).
pl_PL: Minimalny rozmiar dysku wymagany do uruchomienia obrazu. Jeśli nie zostanie podany, przyjmie wartość 0 (bez minimum).

en: The minimum time in seconds between regular checks of a member
pl_PL: Minimalny odstęp czasu w sekundach pomiędzy testami członka

en: The name "%s" is already used by another flavor.
pl_PL: Nazwa „%s” już jest wykorzystywana przez inną odmianę.

en: The page you were looking for doesn't exist
pl_PL: Poszukiwana strona nie została znaleziona

en: The raw contents of the template.
pl_PL: Zawartość szablonu.

en: The requested instance cannot be launched as you only have %(avail)i of your quota available.  | The requested %(req)i instances cannot be launched as you only have %(avail)i of your quota available.
pl_PL[0]: Żądana instancja nie może zostać utworzona, ponieważ pozostało tylko %(avail)i dostępnych limitów.
pl_PL[1]: Żądane %(req)i instancję nie mogą zostać utworzone, ponieważ pozostało tylko %(avail)i dostępnych limitów.
pl_PL[2]: Żądane %(req)i instancji nie może zostać utworzone, ponieważ pozostało tylko %(avail)i dostępnych limitów.

en: The specified port is invalid.
pl_PL: Podany port jest nieprawidłowy.

en: The string may only contain ASCII characters and numbers.
pl_PL: Ciąg może zawierać wyłącznie znaki ASCII oraz liczby.

en: The subnet in the Network Address is too small (/%s).
pl_PL: Podsieć w adresie sieci jest zbyt mała (/%s).

en: The volume size cannot be less than the image size (%s)
pl_PL: Rozmiar wolumenu nie może być mniejszy niż rozmiar obrazu (%s)

en: The volume size cannot be less than the snapshot size (%sGB)
pl_PL: Rozmiar wolumenu nie może być mniejszy niż rozmiar migawki (%s GB)

en: There are no networks, routers, or connected instances to display.
pl_PL: Nie znaleziono żadnych sieci, routerów lub podłączonych instancji do wyświetlenia.

en: There was a problem parsing the template: %s
pl_PL: Wystąpił błąd podczas przetwarzania szablonu: %s

en: This field is required.
pl_PL: Pole wymagane.

en: This is required for operations to be performed throughout the lifecycle of the stack
pl_PL: Wymagane dla czynności przeprowadzanych podczas całego cyklu życia stosu

en: This pane needs javascript support.
pl_PL: Ten panel wymaga wsparcia języka javascript.

en: Time Since Event
pl_PL: Czas od zdarzenia

en: Timeout
pl_PL: Limit czasu

en: Timezone
pl_PL: Strefa czasowa

en: To
pl_PL: Do

en: To Port
pl_PL: Do portu

en: To specify an allowed IP range, select "CIDR". To allow access from all members of another security group select "Security Group".
pl_PL: W celu podania zakresu IP, należy wybrać „CIDR”. Aby zezwolić na dostęp dla wszystkich członków innej grupy zabezpieczeń należy wybrać „Grupa zabezpieczeń”.

en: Topology
pl_PL: Topologia

en: Total Disk
pl_PL: Łącznie dysków

en: Total Gigabytes
pl_PL: Gigabajtów łącznie

en: Total Number of Objects
pl_PL: Łączna liczba obiektów

en: Total RAM
pl_PL: Łącznie RAM

en: Total Size of Objects
pl_PL: Łączny rozmiar obiektów

en: Total size of stored objects
pl_PL: Łączny rozmiar przechowywanych obiektów

en: Traditional Chinese
pl_PL: Chiński tradycyjny

en: Transform Protocol
pl_PL: Protokół transformacji

en: Type
pl_PL: Typ

en: URL Path
pl_PL: Ścieżka URL

en: Unable to add Firewall "%s".
pl_PL: Nie można dodać zapory ogniowej „%s”.

en: Unable to add IKE Policy "%s".
pl_PL: Nie można dodać zasady IKE „%s”.

en: Unable to add IPSec Policy "%s".
pl_PL: Nie można dodać zasady IPSec „%s”.

en: Unable to add IPSec Site Connection "%s".
pl_PL: Nie można dodać połączenia tunelowego IPSec „%s”.

en: Unable to add Policy "%s".
pl_PL: Nie można dodać zasady „%s”.

en: Unable to add Rule "%s".
pl_PL: Nie można dodać reguły „%s”.

en: Unable to add VIP "%s".
pl_PL: Nie można dodać VIP-a „%s”.

en: Unable to add VPN Service "%s".
pl_PL: Nie można dodać usługi VPN „%s”.

en: Unable to add association.
pl_PL: Nie można dodać powiązania.

en: Unable to add member(s).
pl_PL: Nie można dodać członków.

en: Unable to add monitor
pl_PL: Nie można dodać monitora

en: Unable to add monitor.
pl_PL: Nie można dodać monitora.

en: Unable to add pool "%s".
pl_PL: Nie można dodać puli „%s”.

en: Unable to add rule to security group.
pl_PL: Nie można dodać reguły do grupy zabezpieczeń

en: Unable to add user to primary project.
pl_PL: Nie można dodać użytkownika do głównego projektu.

en: Unable to allocate Floating IP.
pl_PL: Nie można przydzielić pływającego adresu IP.

en: Unable to associate IP address %s.
pl_PL: Nie można powiązać adresu IP %s.

en: Unable to associate floating IP.
pl_PL: Nie można powiązać pływającego adresu IP.

en: Unable to attach volume.
pl_PL: Nie można dołączyć wolumenu.

en: Unable to change password.
pl_PL: Nie można zmienić hasła.

en: Unable to clear gateway for router "%(name)s": "%(msg)s"
pl_PL: Nie można usunąć bramy dla routera: „%(name)s”: „%(msg)s”

en: Unable to copy object.
pl_PL: Nie można skopiować obiektu.

en: Unable to create container.
pl_PL: Nie można utworzyć kontenera.

en: Unable to create domain "%s".
pl_PL: Nie można utworzyć domeny „%s”.

en: Unable to create flavor "%s".
pl_PL: Nie można utworzyć odmiany „%s”.

en: Unable to create flavor extra spec.
pl_PL: Nie można utworzyć dodatkowej opcji.

en: Unable to create flavor.
pl_PL: Nie można utworzyć odmiany.

en: Unable to create group.
pl_PL: Nie można utworzyć grupy.

en: Unable to create keypair: %(exc)s
pl_PL: Nie można utworzyć pary kluczy: %(exc)s

en: Unable to create network "%s".
pl_PL: Nie można utworzyć sieci „%s”.

en: Unable to create new image.
pl_PL: Nie można utworzyć nowego obrazu.

en: Unable to create project "%s".
pl_PL: Nie można utworzyć projektu „%s”.

en: Unable to create role.
pl_PL: Nie można utworzyć roli.

en: Unable to create security group.
pl_PL: Nie można utworzyć grupy zabezpieczeń.

en: Unable to create snapshot.
pl_PL: Nie można utworzyć migawki.

en: Unable to create subnet "%s".
pl_PL: Nie można utworzyć podsieci „%s”.

en: Unable to create user.
pl_PL: Nie można utworzyć użytkownika.

en: Unable to create volume snapshot.
pl_PL: Nie można utworzyć migawki wolumenu.

en: Unable to create volume type.
pl_PL: Nie można utworzyć typu wolumenu

en: Unable to create volume.
pl_PL: Nie można utworzyć wolumenu.

en: Unable to delete IKE Policy.
pl_PL: Nie można usunąć zasady IKE.

en: Unable to delete IPSec Policy.
pl_PL: Nie można usunąć zasady IPSec

en: Unable to delete IPSec Site Connection.
pl_PL: Nie można usunąć połączenia tunelowego IPSec.

en: Unable to delete VIP. %s
pl_PL: Nie można usunąć VIP-a. %s

en: Unable to delete VPN Service.
pl_PL: Nie można usunąć usługi VPN.

en: Unable to delete association.
pl_PL: Nie można usunąć powiązania.

en: Unable to delete firewall. %s
pl_PL: Nie można usunąć zapory ogniowej. %s

en: Unable to delete member. %s
pl_PL: Nie można usunąć członka. %s

en: Unable to delete monitor. %s
pl_PL: Nie można usunąć monitora. %s

en: Unable to delete policy. %s
pl_PL: Nie można usunąć zasady. %s

en: Unable to delete pool. %s
pl_PL: Nie można usunąć puli. %s

en: Unable to delete router "%s"
pl_PL: Nie można usunąć routera „%s”

en: Unable to delete rule. %s
pl_PL: Nie można usunąć reguły. %s

en: Unable to delete volume "%s". One or more snapshots depend on it.
pl_PL: Nie można usunąć wolumenu „%s”. Jest on wykorzystywany przez jedną lub więcej migawek.

en: Unable to disassociate floating IP.
pl_PL: Nie można odwiązać pływającego adresu IP.

en: Unable to edit extra spec.
pl_PL: Nie można edytować dodatkowe opcji.

en: Unable to fetch EC2 credentials.
pl_PL: Nie można pobrać danych uwierzytelniających EC2.

en: Unable to find backup!
pl_PL: Nie można znaleźć kopii zapasowej.

en: Unable to get SPICE console for instance "%s".
pl_PL: Nie można uzyskać konsoli SPICE dla instancji „%s”.

en: Unable to get VNC console for instance "%s".
pl_PL: Nie można połączyć z konsolą VNC dla instancji „%s”.

en: Unable to get events for stack "%s".
pl_PL: Nie można pobrać zdarzeń dla stosu „%s”.

en: Unable to get flavor list
pl_PL: Nie można pobrać listy odmian

en: Unable to get log for instance "%s".
pl_PL: Nie można pobrać logu dla instancji „%s”.

en: Unable to get network agents list.
pl_PL: Nie można pobrać listy agentów sieciowych.

en: Unable to get nova services list.
pl_PL: Nie można pobrać listy usług nova.

en: Unable to get quota info.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o limitach.

en: Unable to get resources for stack "%s".
pl_PL: Nie można pobrać zasobów dla stosu „%s”.

en: Unable to get subnet "%s"
pl_PL: Nie można pobrać podsieci „%s

en: Unable to import keypair.
pl_PL: Nie można zaimportować pary kluczy.

en: Unable to launch %(count)s named "%(name)s".
pl_PL: Nie można uruchomić %(count)s nazwanych „%(name)s”.

en: Unable to list containers.
pl_PL: Nie można wyświetlić kontenerów.

en: Unable to list database instance to backup.
pl_PL: Nie można pobrać listy instancji baz danych celem zrobienia kopii zapasowej.

en: Unable to load the specified image. %s
pl_PL: Nie można wczytać podanego obrazu. %s

en: Unable to load the specified snapshot.
pl_PL: Nie można wczytać podanej migawki.

en: Unable to locate VIP to delete. %s
pl_PL: Nie można znaleźć VIP-a do usunięcia. %s

en: Unable to modify domain "%s".
pl_PL: Nie można zmodyfikować domeny „%s”.

en: Unable to modify flavor "%s".
pl_PL: Nie można zmodyfikować odmiany „%s”.

en: Unable to modify instance "%s".
pl_PL: Nie można zmodyfikować instancji „%s”.

en: Unable to modify project "%s".
pl_PL: Nie można zmodyfikować projektu „%s”.

en: Unable to rebuild instance.
pl_PL: Nie można przebudować instancji.

en: Unable to resize instance "%s".
pl_PL: Nie można zmienić rozmiaru instancji „%s”.

en: Unable to retrieve IKE Policies list.
pl_PL: Nie można pobrać listy zasad IKE.

en: Unable to retrieve IKE Policy details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów zasady IKE.

en: Unable to retrieve IPSec Policies list.
pl_PL: Nie można pobrać listy zasad IPSec.

en: Unable to retrieve IPSec Policy details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów zasady IPSec.

en: Unable to retrieve IPSec Site Connection details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów połączenia tunelowego IPSec

en: Unable to retrieve IPSec Site Connections list.
pl_PL: Nie można pobrać listy połączeń tunelowych IPSec.

en: Unable to retrieve Nova Ceilometer resources.
pl_PL: Nie można pobrać zasobów z Nova Ceilometer.

en: Unable to retrieve VIP details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów VIP-a.

en: Unable to retrieve VIP details. %s
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów VIP-a. %s

en: Unable to retrieve VPN Service details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów usługi VPN.

en: Unable to retrieve VPN Services list.
pl_PL: Nie można pobrać listy usług VPN.

en: Unable to retrieve a list of external networks "%s".
pl_PL: Nie można pobrać listy zewnętrznych sieci „%s”.

en: Unable to retrieve an external network "%s".
pl_PL: Nie można pobrać zewnętrznej sieci „%s”.

en: Unable to retrieve attachment information.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o dowiązaniach.

en: Unable to retrieve availability zone data.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o strefach dostępności.

en: Unable to retrieve availability zones.
pl_PL: Nie można pobrać stref dostępności.

en: Unable to retrieve compute limit information.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o limitach usługi obliczeniowej.

en: Unable to retrieve container list.
pl_PL: Nie można pobrać listy kontenerów.

en: Unable to retrieve database instances.
pl_PL: Nie można pobrać instancji baz danych.

en: Unable to retrieve database size information.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o rozmiarze bazy danych.

en: Unable to retrieve default Neutron quota values.
pl_PL: Nie można pobrać domyślnych wartości limitów dla Neutron.

en: Unable to retrieve default quota values.
pl_PL: Nie można pobrać domyślnych wartości limitów.

en: Unable to retrieve details for backup: %s
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów kopii zapasowej: %s

en: Unable to retrieve details for database instance: %s
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów dla instancji bazy danych: %s

en: Unable to retrieve details for instance "%s".
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów dla instancji „%s”.

en: Unable to retrieve details for network "%s".
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów dla sieci „%s”.

en: Unable to retrieve details for router "%s".
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów dla routera „%s”.

en: Unable to retrieve details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów.

en: Unable to retrieve domain details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów domeny.

en: Unable to retrieve domain list.
pl_PL: Nie można pobrać listy domen.

en: Unable to retrieve extra spec list.
pl_PL: Nie można pobrać listy dodatkowych opcji.

en: Unable to retrieve firewall details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów zapory ogniowej.

en: Unable to retrieve firewall list.
pl_PL: Nie można pobrać listy zapór ogniowych.

en: Unable to retrieve flavor access list. Please try again later.
pl_PL: Nie można pobrać listy dostępności odmian. Proszę spróbować później.

en: Unable to retrieve flavor data.
pl_PL: Nie można pobrać danych odmiany.

en: Unable to retrieve flavor extra spec data.
pl_PL: Nie można pobrać danych dodatkowych opcji odmiany.

en: Unable to retrieve flavor list.
pl_PL: Nie można pobrać listy odmian.

en: Unable to retrieve flavors.
pl_PL: Nie można pobrać odmian.

en: Unable to retrieve floating IP addresses.
pl_PL: Nie można pobrać pływających adresów IP.

en: Unable to retrieve floating IP pools.
pl_PL: Nie można pobrać pul pływających adresów IP.

en: Unable to retrieve group list.
pl_PL: Nie można pobrać listy grup.

en: Unable to retrieve group list. Please try again later.
pl_PL: Nie można pobrać listy grup. Proszę spróbować później.

en: Unable to retrieve group users.
pl_PL: Nie można pobrać użytkowników w grupie.

en: Unable to retrieve health monitor details. %s
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów monitora stanu. %s

en: Unable to retrieve host aggregates list.
pl_PL: Nie można pobrać listy agregatów hostów.

en: Unable to retrieve hypervisor information.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o hipernadzorcy.

en: Unable to retrieve hypervisor statistics.
pl_PL: Nie można pobrać statystyk hipernadzorcy.

en: Unable to retrieve image details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów obrazu.

en: Unable to retrieve image list.
pl_PL: Nie można pobrać listy obrazów.

en: Unable to retrieve image.
pl_PL: Nie można pobrać obrazu.

en: Unable to retrieve images for the current project.
pl_PL: Nie można pobrać obrazów dla bieżącego projektu.

en: Unable to retrieve images.
pl_PL: Nie można pobrać obrazów

en: Unable to retrieve instance details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów instancji.

en: Unable to retrieve instance flavors.
pl_PL: Nie można pobrać odmian instancji.

en: Unable to retrieve instance list.
pl_PL: Nie można pobrać listy instancji.

en: Unable to retrieve instance project information.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o projekcie instancji.

en: Unable to retrieve instance size information.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o rozmiarze instancji.

en: Unable to retrieve instance.
pl_PL: Nie można pobrać instancji.

en: Unable to retrieve instances list.
pl_PL: Nie można pobrać listy instancji.

en: Unable to retrieve instances.
pl_PL: Nie można pobrać instancji.

en: Unable to retrieve keypair list.
pl_PL: Nie można pobrać listy par kluczy.

en: Unable to retrieve keypairs.
pl_PL: Nie można pobrać par kluczy.

en: Unable to retrieve limit information.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o limitach.

en: Unable to retrieve list of security groups
pl_PL: Nie można pobrać listy grup zabezpieczeń

en: Unable to retrieve list of volume snapshots.
pl_PL: Nie można pobrać listy migawek wolumenu.

en: Unable to retrieve list of volumes.
pl_PL: Nie można pobrać listy wolumenów.

en: Unable to retrieve member details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów członka.

en: Unable to retrieve member details. %s
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów członka. %s

en: Unable to retrieve member list.
pl_PL: Nie można pobrać listy członków.

en: Unable to retrieve metadata.
pl_PL: Nie można pobrać metadanych.

en: Unable to retrieve monitor details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów monitora stanu.

en: Unable to retrieve monitor list.
pl_PL: Nie można pobrać listy monitorów stanu.

en: Unable to retrieve monitors list.
pl_PL: Nie można pobrać listy monitorów.

en: Unable to retrieve network details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów sieci.

en: Unable to retrieve network profile details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów profilu sieciowego.

en: Unable to retrieve network quota information.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o limitach sieci.

en: Unable to retrieve network.
pl_PL: Nie można pobrać sieci.

en: Unable to retrieve networks list.
pl_PL: Nie można pobrać listy sieci.

en: Unable to retrieve networks.
pl_PL: Nie można pobrać sieci.

en: Unable to retrieve object list.
pl_PL: Nie można pobrać listy obiektów.

en: Unable to retrieve object.
pl_PL: Nie można pobrać obiektu.

en: Unable to retrieve policies list.
pl_PL: Nie można pobrać listy zasad.

en: Unable to retrieve policy details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów zasady.

en: Unable to retrieve policy list.
pl_PL: Nie można pobrać listy zasad.

en: Unable to retrieve pool details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów puli.

en: Unable to retrieve pool details. %s
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów puli. %s

en: Unable to retrieve pool subnet. %s
pl_PL: Nie można pobrać podsieci puli. %s

en: Unable to retrieve pool. %s
pl_PL: Nie można pobrać puli. %s

en: Unable to retrieve pools list.
pl_PL: Nie można pobrać listy pul.

en: Unable to retrieve port details
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów portu

en: Unable to retrieve port details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów portu.

en: Unable to retrieve profiles.
pl_PL: Nie można pobrać profili.

en: Unable to retrieve project details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów projektu.

en: Unable to retrieve project domain.
pl_PL: Nie można pobrać domeny projektu.

en: Unable to retrieve project information.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o projekcie.

en: Unable to retrieve project list.
pl_PL: Nie można pobrać listy projektów.

en: Unable to retrieve public images.
pl_PL: Nie można pobrać publicznych obrazów.

en: Unable to retrieve quota information.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o limitach.

en: Unable to retrieve resource.
pl_PL: Nie można pobrać zasobu.

en: Unable to retrieve role list.
pl_PL: Nie można pobrać listy ról.

en: Unable to retrieve roles list.
pl_PL: Nie można pobrać listy ról.

en: Unable to retrieve router details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów routera.

en: Unable to retrieve router list.
pl_PL: Nie można pobrać listy routerów.

en: Unable to retrieve router.
pl_PL: Nie można pobrać routera.

en: Unable to retrieve routers list.
pl_PL: Nie można pobrać listy routerów.

en: Unable to retrieve rule details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów reguły.

en: Unable to retrieve rules list.
pl_PL: Nie można pobrać listy reguł.

en: Unable to retrieve rules.
pl_PL: Nie można pobrać reguł.

en: Unable to retrieve security group list. Please try again later.
pl_PL: Nie można pobrać listy grup zabezpieczeń. Proszę spróbować później.

en: Unable to retrieve security group.
pl_PL: Nie można pobrać grupy zabezpieczeń.

en: Unable to retrieve security groups.
pl_PL: Nie można pobrać grup zabezpieczeń.

en: Unable to retrieve snapshot details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów migawki.

en: Unable to retrieve stack list.
pl_PL: Nie można pobrać listy stosów.

en: Unable to retrieve stack.
pl_PL: Nie można pobrać stosu.

en: Unable to retrieve statistics.
pl_PL: Nie można pobrać statystyk.

en: Unable to retrieve subnet details
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów podsieci

en: Unable to retrieve subnet details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów podsieci.

en: Unable to retrieve tenant list.
pl_PL: Nie można pobrać listy projektów.

en: Unable to retrieve the specified pool. Unable to add VIP "%s".
pl_PL: Nie można pobrać podanej puli. Nie można dodać VIP-a „%s”.

en: Unable to retrieve usage information.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o wykorzystaniu.

en: Unable to retrieve user list.
pl_PL: Nie można pobrać listy użytkowników.

en: Unable to retrieve user list. Please try again later.
pl_PL: Nie można pobrać listy użytkowników. Proszę spróbować później.

en: Unable to retrieve user roles.
pl_PL: Nie można pobrać ról użytkowników.

en: Unable to retrieve users.
pl_PL: Nie można pobrać użytkowników.

en: Unable to retrieve volume details.
pl_PL: Nie można pobrać szczegółów wolumenu.

en: Unable to retrieve volume information.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o wolumenie.

en: Unable to retrieve volume limit information.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o limitach wolumenów.

en: Unable to retrieve volume list.
pl_PL: Nie można pobrać listy wolumenów.

en: Unable to retrieve volume project information.
pl_PL: Nie można pobrać informacji o wolumenach w projekcie.

en: Unable to retrieve volume snapshots.
pl_PL: Nie można pobrać migawek wolumenów.

en: Unable to retrieve volume types
pl_PL: Nie można pobrać typów wolumenów.

en: Unable to retrieve volume/instance attachment information
pl_PL: Nie można pobrać informacji o powiązaniu wolumenu z instancją

en: Unable to set Domain Context.
pl_PL: Nie można ustawić kontekstu domeny.

en: Unable to set flavor access for project %s.
pl_PL: Nie można ustawić dostępności odmiany dla projektu %s.

en: Unable to set gateway.
pl_PL: Nie można ustawić bramki.

en: Unable to set project quotas.
pl_PL: Nie można ustawić limitów dla projektu.

en: Unable to update default quotas "%s".
pl_PL: Nie można zaktualizować domyślnych limitów „%s”.

en: Unable to update default quotas.
pl_PL: Nie można zaktualizować domyślnych limitów.

en: Unable to update group.
pl_PL: Nie można zaktualizować grupy.

en: Unable to update image "%s".
pl_PL: Nie można zaktualizować obrazu „%s”.

en: Unable to update role.
pl_PL: Nie można zaktualizować roli.

en: Unable to update security group.
pl_PL: Nie można zaktualizować grupy zabezpieczeń.

en: Unable to update subnet "%s".
pl_PL: Nie można zaktualizować podsieci „%s”.

en: Unable to update the group.
pl_PL: Nie można zaktualizować grupy.

en: Unable to update the user.
pl_PL: Nie można zaktualizować użytkownika.

en: Unable to update user.
pl_PL: Nie można zaktualizować użytkownika.

en: Unable to upload object.
pl_PL: Nie można wysłać obiektu.

en: Unknown
pl_PL: Nieznane

en: Unknown instance
pl_PL: Nieznana instancja

en: Unknown instance (None)
pl_PL: Nieznana instancja (None)

en: Up
pl_PL: W górę

en: Update
pl_PL: Aktualizuj

en: Update Default Quotas
pl_PL: Aktualizacja domyślnych limitów

en: Update Defaults
pl_PL: Zaktualizuj wartości domyślne

en: Update Group
pl_PL: Aktualizuj grupę

en: Update Image
pl_PL: Aktualizuj obraz

en: Update Network
pl_PL: Aktualizacja sieci

en: Update Network Profile
pl_PL: Aktualizuj profil sieciowy

en: Update Port
pl_PL: Aktualizuj port

en: Update Role
pl_PL: Aktualizacja roli

en: Update Subnet
pl_PL: Aktualizacja podsieci

en: Update User
pl_PL: Aktualizuj użytkownika

en: Update an "extra spec" key-value pair for a flavor.
pl_PL: Zaktualizuj parę klucz-wartość dodatkowych opcji odmiany.

en: Update requests for this floating ip
pl_PL: Ilość żądań aktualizacji dla tego pływającego adresu IP

en: Update requests for this network
pl_PL: Ilość żądań aktualizacji dla tej sieci

en: Update requests for this port
pl_PL: Żądań aktualizacji dla tego portu

en: Update requests for this router
pl_PL: Ilość żądań aktualizacji dla tego routera

en: Update requests for this subnet
pl_PL: Ilość żądań aktualizacji dla tej podsieci

en: Updated
pl_PL: Zaktualizowany

en: Updated At
pl_PL: Zaktualizowano

en: Updated subnet "%s".
pl_PL: Zmodyfikoowano podsieć „%s”.

en: Upload Object
pl_PL: Wyślij obiekt

en: Upload Object To Container
pl_PL: Przesyłanie obiektu do kontenera

en: Upload Objects
pl_PL: Wyślij obiekty

en: Uploaded image size
pl_PL: Rozmiar przesłanych obrazów

en: Uptime
pl_PL: Uruchomiony

en: Uptime(Seconds)
pl_PL: Czas działania (w sekundach)

en: Usage (Hours)
pl_PL: Wykorzystanie (w godzinach)

en: Usage Overview
pl_PL: Przegląd wykorzystania

en: Usage Summary
pl_PL: Podsumowanie wykorzystania

en: Use image as a source
pl_PL: Użyj obrazu jako źródła

en: Use one of the available template source options to specify the template to be used in creating this stack.
pl_PL: Należy wybrać jedno ze typu źródeł szablonów, by podać szablon do wykorzystania przy jego tworzeniu.

en: Use snapshot as a source
pl_PL: Wykorzystaj migawkę jako źródło

en: Used <span> %(used)s </span> of <span> %(available)s </span>
pl_PL: Wykorzystano <span> %(used)s </span> z <span> %(available)s </span>

en: Used in Policy
pl_PL: Wykorzystywana w zasadach

en: User
pl_PL: Użytkownik

en: User "%s" was successfully created.
pl_PL: Użytkownik "%s" został utworzony.

en: User %s has no role defined for that project.
pl_PL: Użytkownik %s nie posiada zdefiniowanych ról dla tego projektu.

en: User ID
pl_PL: ID użytkownika

en: User Name
pl_PL: Nazwa użytkownika

en: User Settings
pl_PL: Ustawienia użytkowników

en: User has been updated successfully.
pl_PL: Zaktualizowano użytkownika

en: Username (required)
pl_PL: Nazwa użytkownika (wymagana)

en: Users
pl_PL: Użytkownicy

en: VCPU Hours
pl_PL: Godziny VCPU

en: VCPU Usage
pl_PL: Wykorzystanie VCPU

en: VCPUs
pl_PL: VCPU

en: VCPUs (total)
pl_PL: VCPU (łącznie)

en: VCPUs (used)
pl_PL: VCPU (używane)

en: VIP %s was successfully updated.
pl_PL: Zaktualizowano VIP %s.

en: VIP Address from Floating IPs
pl_PL: Adres VIP z pływających adresów IP

en: VIP Details
pl_PL: Szczegóły VIP-a

en: VIP ID
pl_PL: ID VIP-a

en: VIPs
pl_PL: VIP-y

en: VPN Connections
pl_PL: Połączenia VPN

en: VPN Service
pl_PL: Usługa VPN

en: VPN Service Details
pl_PL: Szczegóły usługi VPN

en: VPN Service associated with this connection
pl_PL: Usługa VPN powiązana z tym połączeniem

en: VPN Services
pl_PL: Usługi VPN

en: Valid integer
pl_PL: Poprawna liczba całkowita

en: Valid integer greater than the DPD interval
pl_PL: Poprawna liczba całkowita większa niż okres DPD

en: Value
pl_PL: Wartość

en: View Container
pl_PL: Zobacz kontener

en: View Details
pl_PL: Wyświetl szczegóły

en: View Extra Specs
pl_PL: Wyświetl dodatkowe opcje

en: View Full Log
pl_PL: Wyświetl pełny log

en: View Log
pl_PL: Zobacz logi

en: View Usage
pl_PL: Wyświetl wykorzystanie

en: Virtual Private Network
pl_PL: Wirtualna sieć prywatna

en: Volume
pl_PL: Wolumen

en: Volume (Cinder)
pl_PL: Wolumeny (Cinder)

en: Volume Detail
pl_PL: Szczegół wolumenu

en: Volume Details
pl_PL: Szczegóły wolumenu

en: Volume Limits
pl_PL: Limity wolumenów

en: Volume Name
pl_PL: Nazwa wolumenu

en: Volume Overview
pl_PL: Przegląd wolumenu

en: Volume Size
pl_PL: Rozmiar wolumenu

en: Volume Snapshot
pl_PL: Migawka wolumenu

en: Volume Snapshot Detail
pl_PL: Szczegóły migawki wolumenu

en: Volume Snapshot Details
pl_PL: Szczegóły migawki wolumenu

en: Volume Snapshots
pl_PL: Migawki wolumenu

en: Volume Source
pl_PL: Źródło wolumenu

en: Volume Type
pl_PL: Typ wolumenu

en: Volume Types
pl_PL: Typy wolumenu

en: Volume mount point (e.g. 'vda' mounts at '/dev/vda').
pl_PL: Punkt montowania wolumenu (np. "vda" zostanie zamontowane jako „/dev/vda”).

en: Volume of RAM in MB
pl_PL: Rozmiar RAM w MB

en: Volume of reads in B
pl_PL: Wolumen odczytów w bajtach

en: Volume of writes in B
pl_PL: Wolumen zapisów w bajtach

en: Volume size in gigabytes (integer value).
pl_PL: Rozmiar wolumenu w gigabajtach (wartość całkowita).

en: Volume size must be equal to or greater than the image size (%s)
pl_PL: Rozmiar wolumenu musi być większy lub równy rozmiarowi obrazu (%s)

en: Volume size must be equal to or greater than the snapshot size (%sGB)
pl_PL: Rozmiar wolumenu musi być większy lub równy rozmiarowi migawki (%s GB)

en: Volumes
pl_PL: Wolumeny

en: Volumes Attached
pl_PL: Dołączone wolumeny

en: Volumes are block devices that can be attached to instances.
pl_PL: Wolumeny to urządzenia blokowe, które można podłączyć do instancji.

en: Weight
pl_PL: Waga

en: Which keypair to use for authentication.
pl_PL: Która para kluczy powinna zostać wykorzystana do autentykacji.

en: Within a container you can group your objects into pseudo-folders, which behave similarly to folders in your desktop operating system, with the exception that they are virtual collections defined by a common prefix on the object's name. A slash (/) character is used as the delimiter for pseudo-folders in the Object Store.
pl_PL: W ramach kontenera można grupować obiekty w pseudo katalogi, który zachowują się podobnie jak katalogi w systemie operacyjnym, z wyjątkiem tego, że są one wirtualnymi kolekcjami zdefiniowanymi poprzez dodanie wspólnego prefiksu do nazwy obiektu. Ukośnik (/) jest wykorzystywany jako ogranicznik pseudo katalogów w magazynie obiektów.

en: You are already using all of your available floating IPs.
pl_PL: Wykorzystano już wszystkie dostępne pływające adresy IP.

en: You are already using all of your available volumes.
pl_PL: Wszystkie dostępne wolumeny są już wykorzystywane.

en: You can connect a specified external network to the router. The external network is regarded as a default route of the router and the router acts as a gateway for external connectivity.
pl_PL: Pozwala połączyć router z wybraną siecią zewnętrzną. Sieć zewnętrzna postrzegana jest jako domyślna trasa dla tego routera i funkcjonuje on jako brama dla zewnętrznych połączeń.

en: You can connect a specified subnet to the router.
pl_PL: Pozwala podłączyć podaną podsieć do routera.

en: You can control access to this flavor by moving projects from the left column to the right column. Only projects in the right column can use the flavor. If there are no projects in the right column, all projects can use the flavor.
pl_PL: Pozwala kontrolować dostępność odmiany poprzez przesunięcie projektów z lewej kolumny do prawej. Wyłącznie projekty znajdujące się w prawej kolumnie mogą wykorzystywać odmianę. Jeśli prawa kolumna jest pusta, każdy z projektów będzie mógł korzystać z tej odmiany.

en: You can create a port for the network. If you specify device ID to be attached, the device specified will be attached to the port created.
pl_PL: Można utworzyć port dla sieci. Jeśli jednocześnie zostanie podany identyfikator urządzenia, zostanie ono przypięte do tego portu.

en: You can create a subnet associated with the network. Advanced configuration are available at "Subnet Detail" tab.
pl_PL: Pozwala utworzyć podsieć powiązaną z tą siecią. Zaawansowana konfiguracja jest dostępna w zakładce „Szczegóły podsieci”.

en: You can create a subnet associated with the new network, in which case "Network Address" must be specified. If you wish to create a network WITHOUT a subnet, uncheck the "Create Subnet" checkbox.
pl_PL: Pozwala utworzyć podsieć powiązaną z nową siecią, przy czym pole „Adres sieci” musi zostać podane. Jeśli należy utworzyć sieć bez podsieci, należy odznaczyć pole wyboru „Utwórz podsieć”.

en: You can customize your instance after it's launched using the options available here.
pl_PL: Wykorzystując znajdujące się tu opcje, można zmodyfikować instancję po jej uruchomieniu.

en: You can specify additional attributes for the subnet.
pl_PL: Pozwala podać dodatkowe atrybuty dla podsieci.

en: You can specify an IP address of the interface created if you want (e.g. 192.168.0.254).
pl_PL: Można podać adres IP tworzonego interfejsu (np. 192.168.0.254).

en: You can specify the desired rule template or use custom rules, the options are Custom TCP Rule, Custom UDP Rule, or Custom ICMP Rule.
pl_PL: Można wybrać reguły z szablonu lub wykorzystać własne reguły TCP, UDP lub ICMP.

en: You can update a subnet associated with the network. Advanced configuration are available at "Subnet Detail" tab.
pl_PL: Pozwala zmodyfikować podsieć powiązaną z tą siecią. Zaawansowana konfiguracja jest dostępna w zakładce „Szczegóły podsieci”.

en: You cannot disable the user you are currently logged in as.
pl_PL: Nie można wyłączyć aktualnie zalogowanego użytkownika.

en: You cannot revoke your administrative privileges from the project you are currently logged into. Please switch to another project with administrative privileges or remove the administrative role manually via the CLI.
pl_PL: Nie można odwołać administracyjnych praw dostępu w projekcie, do którego jest się obecnie zalogowanym. Należy przełączyć się na innych projekt z uprawnieniami administracyjnymi lub ręcznie usunąć rolę administracyjną używając linii poleceń.

en: You may have mistyped the address or the page may have moved.
pl_PL: Prawdopodobnie błędnie podano adres lub strona zmieniła lokalizację.

en: You may optionally set a password on the rebuilt instance.
pl_PL: Pozwala ustawić hasło na przebudowanej instancji.

en: You may update VIP attributes here: edit name, description, pool, session persistence, connection limit  or admin state.
pl_PL: Pozwala na modyfikację atrybutów VIP-a: edycję nazwy, opisu, puli, trwałości sesji, limitu połączeń i stanu administracyjnego.

en: You may update firewall details here.
pl_PL: Pozwala zaktualizować szczegóły zapory ogniowej.

en: You may update health monitor attributes here: edit delay, timeout, max retries  or admin state.
pl_PL: Pozwala zmodyfikować atrybuty monitora stanu: opóźnienie, limit czasu, maksymalną liczbę powtórzeń oraz stan administracyjny.

en: You may update member attributes here: edit pool, weight or admin state.
pl_PL: Pozwala zmodyfikować atrybuty członka: jego pulę, wagę i stan administracyjny.

en: You may update policy details here. Use 'Insert Rule' or 'Remove Rule' links instead to insert or remove a rule
pl_PL: Pozwala zaktualizować szczegóły zasady. Można wykorzystać odnośniki „Dodaj regułę” lub „Usuń regułę” by dodawać lub usuwać reguły.

en: You may update pool for current tenant here: edit name, description, load balancing method or admin state.
pl_PL: Pozwala zmodyfikować pulę dla bieżącego projektu: jej nazwę, opis, metodę równoważenia obciążanie lub stan administracyjny.

en: You may update rule details here.
pl_PL: Pozwala zaktualizować szczegóły reguły.

en: You may update the editable properties of your network here.
pl_PL: Pozwala zaktualizować dostępne właściwości sieci.

en: You may update the editable properties of your network profile here.
pl_PL: Pozwala na aktualizację edytowalnych właściwości profilu sieciowego.

en: You may update the editable properties of your port here.
pl_PL: Pozwala zaktualizować dostępne właściwości portu.

en: You must select a snapshot.
pl_PL: Należy wybrać migawkę.

en: You must select a volume.
pl_PL: Należy wybrać wolumen.

en: You must select an image.
pl_PL: Należy wybrać obraz.

en: You must set device name
pl_PL: Należy ustawić nazwę urządzenia

en: You must set volume size
pl_PL: Należy ustawić rozmiar wolumenu

en: You must specify a password if you create a user.
pl_PL: Należ podać hasło, jeśli ma zostać utworzony użytkownik.

en: You must specify a template via one of the available sources.
pl_PL: Należy podać szablon wykorzystując jedno z dostępnych źródeł.

en: You must specify at least one database if you create a user.
pl_PL: Należy podać przynajmniej jedną bazę danych, jeśli ma zostać utworzony użytkownik.

en: You must specify the source of the traffic to be allowed via this rule. You may do so either in the form of an IP address block (CIDR) or via a source group (Security Group). Selecting a security group as the source will allow any other instance in that security group access to any other instance via this rule.
pl_PL: Należy podać źródło ruchu dozwolone przez tą regułę. Można to zrobić albo w formie bloku adresów IP (CIDR) lub grupy źródłowej (grupa zabezpieczeń). Wybranie grupy zabezpieczeń jako źródła zezwoli dowolnej instancji znajdującej się tej grupie na dostęp do dowolnej instancji bieżącej grupy.

en: Your image %s has been queued for creation.
pl_PL: Utworzenie obrazu %s zostało dodane do kolejki.

en: Zone
pl_PL: Strefa

en: console is currently unavailable. Please try again later.
pl_PL: Konsola jest w tej chwili niedostępna. Proszę spróbować później.

en: instance
pl_PL: instancja

en: none
pl_PL: brak

en: on
pl_PL: pod

en: up
pl_PL: podniesione
