Horizon - en to nl_NL translation catalogue (1580 entries)

en: 
        The volume type defines the characteristics of a volume.
        It usually maps to a set of capabilities of the storage back-end driver to be used for this volume.
        Examples: "Performance", "SSD", "Backup", etc.
nl_NL: 
    Het volumetype definieert de karakteristieken van het volume.
    Dit is doorgaans gekoppeld aan een set competenties van de opslagvoorziening die gebruikt wordt voor het volume.
    Bijvoorbeeld: "Prestatie", "SSD", "Archief", etc.

en:  - End
nl_NL: - Einde

en:  : Next hop
nl_NL: : Volgende punt

en: %(dev)s on instance %(instance_name)s
nl_NL: %(dev)s op exemplaar %(instance_name)s

en: %(field_name)s: Invalid IP address (value=%(ip)s)
nl_NL: %(field_name)s: Invalide IP adres (waarde=%(ip)s)

en: %(field_name)s: Invalid IP address (value=%(network)s)
nl_NL: %(field_name)s: Invalide IP adres (waarde=%(network)s)

en: %(name)s | %(RAM)s RAM
nl_NL: %(name)s | %(RAM)s Werkgeheugen

en: %(name)s | %(RAM)s RAM | %(VCPU)s VCPU | %(disk)s Disk
nl_NL: %(name)s | %(RAM)s Werkgeheugen | %(VCPU)s VCPU | %(disk)s Schijf

en: %(type)s (%(backend)s backend)
nl_NL: %(type)s (%(backend)s achterkant)

en: %s (current)
nl_NL: %s (huidig)

en: %s instances
nl_NL: %s exemplaren

en: (Quota exceeded)
nl_NL: (quota overschreden)

en: , add project groups
nl_NL: , projectgroepen toevoegen

en: , update project groups
nl_NL: , projectgroepen bijwerken

en: --- Select source ---
nl_NL: --- Selecteer bron ---

en: 1-4093 for VLAN
nl_NL: 1-4093 voor VLAN

en: <p>%(used)s of %(quota)s MB Used</p>
nl_NL: <p>%(used)s van %(quota)s MB gebruikt</p>

en: <p>%(used)s of %(quota)s Used</p>
nl_NL: <p>%(used)s van %(quota)s gebruikt</p>

en: A container is a storage compartment for your data and provides a way for you to organize your data. You can think of a container as a folder in Windows &reg; or a directory in UNIX &reg;. The primary difference between a container and these other file system concepts is that containers cannot be nested. You can, however, create an unlimited number of containers within your account. Data must be stored in a container so you must have at least one container defined in your account prior to uploading data.
nl_NL: Een houder is een opslagcompartiment voor uw gegevens en verschaft u een manier om uw gegevens te organiseren. U kunt houders beschouwen als mappen in Windows &reg; of een directory in UNIX &reg;. Het primaire verschil tussen een houder en deze bestandssysteemconcepten is dat houders niet genesteld kunnen worden. U kunt echter wel een onbeperkt aantal houders creëren binnen uw registratie. Gegevens moeten altijd opgeslagen worden in houders dus u moet voor het uploaden van gegevens minimaal één houder definiëren binnen uw registratie.

en: A image or external image location must be specified.
nl_NL: Een afbeelding of externe afbeeldingslocatie dient te worden gespecificeerd.

en: A local image to upload.
nl_NL: Een lokale afbeelding om te uploaden.

en: A local template to upload.
nl_NL: Een lokaal sjabloon om te uploaden.

en: A script or set of commands to be executed after the instance has been built (max 16kb).
nl_NL: Een script of set commando's uit te voeren nadat het exemplaar is gebouwd (maximaal 16kb).

en: A volume of %(req)iGB cannot be created as you only have %(avail)iGB of your quota available.
nl_NL: Een volume van %(req)iGB kan niet worden gecreerd aangezien u over nog slechts %(avail)iGB van uw quotum beschikt.

en: AKI - Amazon Kernel Image
nl_NL: AKI - Amazon Kernel Afbeelding

en: ALLOW
nl_NL: TOESTAAN

en: ALLOW %(ethertype)s %(proto_port)s %(direction)s %(remote)s
nl_NL: TOESTAAN %(ethertype)s %(proto_port)s %(direction)s %(remote)s

en: ALLOW %(from)s:%(to)s from %(cidr)s
nl_NL: TOESTAAN %(from)s:%(to)s van %(cidr)s

en: ALLOW %(from)s:%(to)s from %(group)s
nl_NL: TOESTAAN %(from)s:%(to)s van %(group)s

en: AMI - Amazon Machine Image
nl_NL: AMI - Amazon Machine Afbeelding

en: ANY
nl_NL: ENIGE

en: API Access
nl_NL: API toegang

en: API Endpoints
nl_NL: API eindpunten

en: ARI - Amazon Ramdisk Image
nl_NL: ARI - Amazon Geheugenschijf Afbeelding

en: Access & Security
nl_NL: Toegang & Beveiliging

en: Access &amp; Security
nl_NL: Toegang &amp; Beveiliging

en: Action
nl_NL: Actie

en: Action for the firewall rule
nl_NL: Actie voor de firewall regel

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add Association
nl_NL: Associatie toevoegen

en: Add Firewall
nl_NL: Firewall toevoegen

en: Add Group Assignment
nl_NL: Groepstoewijzing toevoegen

en: Add Health Monitor
nl_NL: Gezondheidsbewaking toeveogen

en: Add IKE Policy
nl_NL: IKE beleid toevoegen

en: Add IPSec Policy
nl_NL: IPSec beleid toevoegen

en: Add IPSec Site Connection
nl_NL: IPSec locatieverbinding toevoegen

en: Add Interface
nl_NL: Aansluiting toevoegen

en: Add Member
nl_NL: Lid toevoegen

en: Add Monitor
nl_NL: Bewaker toevoegen

en: Add New Firewall
nl_NL: Nieuwe firewall toevoegen

en: Add New IKE Policy
nl_NL: Nieuw IKE beleid toevoegen

en: Add New IPSec Policy
nl_NL: Nieuw IPSec beleid toevoegen

en: Add New IPSec Site Connection
nl_NL: Nieuwe IPSec locatieverbinding toevoegen

en: Add New Member
nl_NL: Nieuw lid toevoegen

en: Add New Monitor
nl_NL: Nieuwe bewaker toevoegen

en: Add New Policy
nl_NL: Nieuw beleid toevoegen

en: Add New Pool
nl_NL: Voeg een nieuwe poule toe

en: Add New Rule
nl_NL: Nieuwe regel toevoegen

en: Add New VPN Service
nl_NL: Nieuwe VPN dienst toevoegen

en: Add Policy
nl_NL: Beleid toevoegen

en: Add Pool
nl_NL: Poule toevoegen

en: Add Rule
nl_NL: Regel toevoegen

en: Add Subnet
nl_NL: Subnet toevoegen

en: Add User to Group
nl_NL: Gebruiker toevoegen aan groep

en: Add VIP
nl_NL: VIP toevoegen

en: Add VPN Service
nl_NL: VPN dienst toevoegen

en: Add interface
nl_NL: Aansluiten toevoegen

en: Add member to selected pool.
    
    Choose one or more listed instances to be added to the pool as member(s). Assign a numeric weight for this member Specify the port number the member(s) operate on; e.g., 80.
nl_NL: Leden toevoegen aan de geselecteerde poule.
    
    Kies een of meerdere van de weergegeven exemplaren om toe te voegen aan de poule. Wijs een numeriek gewicht toe aan ieder lid en specificeer het poortnummer waarvan leden gebruik maken; bv. 80.

en: Add...
nl_NL: Toevoegen...

en: AddFirewall
nl_NL: Firewall toevoegen

en: AddPolicy
nl_NL: Beleid toevoegen

en: AddRule
nl_NL: Regel toevoegen

en: Added
nl_NL: Toegevoegd

en: Added Firewall "%s".
nl_NL: Firewall "%s" toegevoegd.

en: Added IKE Policy "%s".
nl_NL: IKE beleid "%s" toegevoegd.

en: Added IPSec Policy "%s".
nl_NL: IPSec beleid "%s" toegevoegd.

en: Added IPSec Site Connection "%s".
nl_NL: IPSec locatieverbinding "%s" toegevoegd.

en: Added Policy "%s".
nl_NL: Beleid "%s" toegevoegd.

en: Added Rule "%s".
nl_NL: Regel "%s" toegevoegd.

en: Added VIP "%s".
nl_NL: VIP "%s" toegevoegd.

en: Added VPN Service "%s".
nl_NL: VPN dienst "%s" toegevoegd.

en: Added association.
nl_NL: Associatie toegevoegd.

en: Added member(s).
nl_NL: Lid/leden toegevoegd.

en: Added monitor
nl_NL: Toegevoegde bewaker

en: Added pool "%s".
nl_NL: Poule "%s" toegevoegd.

en: Additional routes
nl_NL: Aanvullende routes

en: Additional routes announced to the hosts. Each entry is &lt;destination_cidr&gt;,&lt;nexthop&gt; (e.g., 192.168.200.0/24,10.56.1.254) and one entry per line.
nl_NL: Aanvullende routes bekend gemaakt bij de gastheren. Elke aanmelding is &lt;destination_cidr&gt;,&lt;nexthop&gt; (e.g., 192.168.200.0/24,10.56.1.254) en één aanmelding per regel.

en: Address
nl_NL: Adres

en: Admin
nl_NL: Beheerder

en: Admin Pass
nl_NL: Beheerwachtwoord

en: Admin State
nl_NL: Beheertoestand

en: Admin State Up
nl_NL: Beheertoestand Omhoog

en: After
nl_NL: Na

en: All Groups
nl_NL: Alle groepen

en: All Hypervisors
nl_NL: Alle Hypervisors

en: All Instances
nl_NL: Alle exemplaren

en: All Projects
nl_NL: Alle projecten

en: All Security Groups
nl_NL: Alle beveiligingsgroepen

en: All Users
nl_NL: Alle gebruikers

en: Allocate Floating IP
nl_NL: Vlottend IP toewijzen

en: Allocate IP To Project
nl_NL: IP toewijzen aan project

en: Allocate a floating IP from a given floating IP pool.
nl_NL: Wijst u een vlottend IP toe van een gegeven vlottende IP poule.

en: Allocated Floating IP %(ip)s.
nl_NL: Vlottend IP %(ip)s toegewezen.

en: Allocation Pools
nl_NL: Allocatiepoules

en: Allow the user to connect from this host
        only. If not provided this user will be allowed to connect from anywhere.
nl_NL: Gebruiker toestaan om alleen te verbinden vanuit deze gastheer
    Indien niet voorzien zal deze gebruiker worden toegestaan om overal vandaan te verbinden.

en: Allowed Hosts
nl_NL: Toegestane gastheren

en: Amount of energy
nl_NL: Hoeveelheid energie

en: An external (HTTP) URL to load the image from.
nl_NL: Een externe (HTTP) URL waar de afbeelding vandaan te laden.

en: An external (HTTP) URL to load the template from.
nl_NL: Een externe (HTTP) URL om het sjabloonformulier vandaan te laden.

en: An instance can be launched with varying types of attached storage. You may select from those options here.
nl_NL: Een exemplaar kan gestart worden met verschillende typen aangekoppelde opslag. Selecteert u uit de hier gegeven opties.

en: An object is the basic storage entity that represents a file you store in the OpenStack Object Storage system. When you upload data to OpenStack Object Storage, the data is stored as-is (no compression or encryption) and consists of a location (container), the object's name, and any metadata consisting of key/value pairs.
nl_NL: Een object is de basis opslagentiteit die een bestand vertegenwoordigt in de OpenStack objectopslagdienst. Wanneer u gegevens naar de OpenStack objectopslag upload worden deze zoals verzonden opgeslagen (geen compressie of versleuteling) met een locatie (houder), de objectnaam en enige metadata bestaande uit sleutel/waarde paren.

en: An unexpected error has occurred. Try refreshing the page. If that doesn't help, contact your local administrator.
nl_NL: Er is een onverwachte fout opgetreden. Probeert u de pagina te verversen. Neem contact op met uw lokale beheerder als dat niet helpt.

en: An unknown problem occurred validating the template.
nl_NL: Er is een onbekend probleem opgetreden bij het valideren van het sjabloon.

en: Any
nl_NL: Elke

en: Any Availability Zone
nl_NL: Elke beschikbaarheidszone

en: Architecture
nl_NL: Architectuur

en: Associate
nl_NL: Associeer

en: Associate Floating IP
nl_NL: Associeer vlottend IP

en: Associate a health monitor with target pool.
nl_NL: Associeer een gezondheidsbewaker met de doelpoule.

en: Association Details
nl_NL: Associatiedetails

en: At least one member must be specified
nl_NL: Minimaal een lid dient te worden gespecificeerd

en: At least one network must be specified.
nl_NL: Minimaal één netwerk dient te worden gespecificeerd.

en: Attach To Instance
nl_NL: Koppel aan exemplaar

en: Attach Volume
nl_NL: Volume aankoppelen

en: Attach to Instance
nl_NL: Aankoppelen aan exemplaar

en: Attached
nl_NL: Aangekoppeld

en: Attached Device
nl_NL: Aangekoppeld apparaat

en: Attached To
nl_NL: Aangekoppeld aan

en: Attached to %(instance)s on %(dev)s
nl_NL: Gekoppeld aan %(instance)s op %(dev)s

en: Attaching volume %(vol)s to instance %(inst)s on %(dev)s.
nl_NL: Volume %(vol)s aan het koppelen aan exemplaar %(inst)s op %(dev)s.

en: Attachments
nl_NL: Aankoppelingen

en: Audited
nl_NL: Gecontroleerd

en: Authorization algorithm
nl_NL: Autorisatiealoritme

en: Authorization mode
nl_NL: Autorisatiemodus

en: Availability Zone
nl_NL: Beschikbaarheidszone

en: Availability Zones
nl_NL: Beschikbaarheidszones

en: Available
nl_NL: Beschikbaar

en: Available Rules
nl_NL: Beschikbare regels

en: Available networks
nl_NL: Beschikbare netwerken

en: Average CPU utilisation
nl_NL: Gemiddelde CPU benutting

en: Avg.
nl_NL: Gem.

en: Backup
nl_NL: Archief

en: Backup Database
nl_NL: Database archiveren

en: Backup Detail
nl_NL: Archiefdetail

en: Backup Duration
nl_NL: Archiveringsduur

en: Backup File
nl_NL: Archiefbestand

en: Backup File Location
nl_NL: Archiefbestandslocatie

en: Backup Overview
nl_NL: Archiefoverzicht

en: Backups
nl_NL: Archieven

en: Before
nl_NL: Voor

en: Boot from image (creates a new volume).
nl_NL: Opstarten vanaf volume (creëert een nieuw volume).

en: Boot from image.
nl_NL: Opstarten vanaf afbeelding.

en: Boot from snapshot.
nl_NL: Opstarten vanaf momentopname.

en: Boot from volume snapshot (creates a new volume).
nl_NL: Opstarten vanaf volume momentopname (creëert een nieuw volume).

en: Boot from volume.
nl_NL: Opstarten vanaf volume.

en: Bulgarian (Bulgaria)
nl_NL: Bulgaars (Bulgarije)

en: CIDR must be specified.
nl_NL: CIDR moet worden gespecificeerd.

en: CPU time used
nl_NL: CPU tijd gebruikt

en: Can not specify both image and external image location.
nl_NL: U mag niet zowel een afbeelding als een externe afbeeldingslocatie specificeren.

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Change
nl_NL: Wijzigen

en: Change Password
nl_NL: Wijzig wachtwoord

en: Changing password is not supported.
nl_NL: Wijzigen van het wachtwoord wordt niet ondersteund.

en: Checksum
nl_NL: Controlesom

en: Choose Your Boot Source Type.
nl_NL: Kies uw opstartbrontype.

en: Choose a snapshot
nl_NL: Kies een momentopname

en: Choose an image
nl_NL: Kies een afbeelding

en: Choose network from Available networks to Selected Networks by push button or drag and drop, you may change nic order by drag and drop as well.
nl_NL: Verplaats een netwerk uit Beschikbare netwerken naar Geselecteerde netwerken met behulp van de drukknop of door te verslepen. U kunt door te verslepen tevens de netwerkkaart volgorde aanpassen.

en: Choose rule(s) from Available Rules to Selected Rule by push button or drag and drop,
    you may change their order by drag and drop as well.
nl_NL: Verplaats regel(s) uit Beschikbare regels naar Geselecteerde regels met behulp van de drukknop of door te verslepen. U kunt door te verslepen tevens de volgorde aanpassen.

en: Choose the flavor to launch.
nl_NL: Kies de te starten smaak.

en: Choose the rule you want to insert. Specify
        either the rule you want to insert immediately before, or the rule
        to insert immediately after. If both are specified, the prior
        takes precedence.
nl_NL: Kiest u de regel die u wenst in te voegen. Specificeer
    de regel die u direct voor of direct na wenst in te voegen.
    Indien beide zijn gespecificeerd krijgt de eerste voorrang.

en: Choose the rule you want to remove.
nl_NL: Kiest u de regel die u wenst te verwijderen.

en: Cisco Nexus 1000V Networking
nl_NL: Cisco Nexus 1000V Netwerken

en: Classless Inter-Domain Routing (e.g. 192.168.0.0/24)
nl_NL: Klasseloos inter-domein routering (bv. 192.168.0.0/24)

en: Clear
nl_NL: Wissen

en: Clear Domain Context
nl_NL: Domeincontext wissen

en: Cleared
nl_NL: Gewist

en: Click here to show only console
nl_NL: Klik hier om alleen het beheervenster weer te geven

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Comma separated list of databases to create
nl_NL: Kommagescheiden lijst van te creeeren databases

en: Compute (Nova)
nl_NL: Rekenen (Nova)

en: Compute Services
nl_NL: Rekendiensten

en: Confirm Admin Pass
nl_NL: Bevestig beheerwachtwoord

en: Confirm Password
nl_NL: Bevestig wachtwoord

en: Confirm Rebuild Password
nl_NL: Bevestig herbouw wachtwoord

en: Confirm Resize/Migrate
nl_NL: Bevestig herdimensionering/migratie

en: Confirm new password
nl_NL: bevestig nieuwe wachtwoord

en: Connected External Network
nl_NL: Verbonden externe netwerken

en: Connection Examples
nl_NL: Verbindingsvoorbeelden

en: Connection Info
nl_NL: Verbindingsinformatie

en: Connection Limit
nl_NL: Connectielimiet

en: Console
nl_NL: Beheervenster

en: Container
nl_NL: Houder

en: Container Details
nl_NL: Houderdetails

en: Container Format
nl_NL: Houderformaat

en: Container Name
nl_NL: Houdernaam

en: Container created successfully.
nl_NL: Houder is succesvol gecreeerd.

en: Containers
nl_NL: Houders

en: Content Type
nl_NL: Inhoudtype

en: Control access to your instance via keypairs, security groups, and other mechanisms.
nl_NL: Bewaak toegang tot uw exemplaar via sleutelparen, beveiligingsgroepen en andere mechanismen.

en: Cookie Name
nl_NL: Cookienaam

en: Cookie name is required for APP_COOKIE persistence.
nl_NL: Cookienaam is vereist voor APP_COOKIE persistentie.

en: Copied "%(orig)s" to "%(dest)s" as "%(new)s".
nl_NL: "%(orig)s" gekopieerd naar "%(dest)s" als "%(new)s".

en: Copy
nl_NL: Kopieer

en: Copy Object
nl_NL: Kopietelling

en: Could not find default role "%s" in Keystone
nl_NL: Kon de standaardrol "%s" niet vinden in Keystone

en: Couldn't get current security group list for instance %s.
nl_NL: Kon geen huidige beveiligingsgroepenlijst vinden voor exemplaar %s.

en: Couldn't get security group list.
nl_NL: Kon geen beveiligingsgroep vinden.

en: Create
nl_NL: Creëren

en: Create An Image
nl_NL: Creëer een afbeelding

en: Create Backup
nl_NL: Creeer archief

en: Create Container
nl_NL: Creëer houder

en: Create Domain
nl_NL: Creëer domein

en: Create Firewall
nl_NL: Creëer firewall

en: Create Flavor
nl_NL: Creëer smaak

en: Create Flavor Extra Spec
nl_NL: Creëer extra specificatie voor smaak

en: Create Group
nl_NL: Creëer groep

en: Create IKE Policy for current project.
    
    Assign a name and description for the IKE Policy.
nl_NL: Creeer IKE beleid voor het huidige project.
    
    Wijs een naam en omschrijving toe aan het IKE beleid.

en: Create IPSec Policy for current project.
    
    Assign a name and description for the IPSec Policy.
nl_NL: Creeer IPSec beleid voor het huidige project.
    
    Wijs een naam en omschrijving toe aan het IPSec beleid.

en: Create IPSec Site Connection for current project.
    
    Assign a name and description for the IPSec Site Connection. All fields in this tab are required.
nl_NL: Creëer IPSec locatieverbinding voor het huidige project.
    
    Wijs een naam en omschrijving toe aan de IPSec locatieverbinding. Alle velden in dit tabblad zijn vereist.

en: Create Image
nl_NL: Creëer afbeelding

en: Create Initial Admin User
nl_NL: Creeer een initiële beheerder

en: Create Initial Databases
nl_NL: Creeer initiele databases

en: Create Keypair
nl_NL: Creëer sleutelpaar

en: Create Network
nl_NL: Creëer netwerk

en: Create Network Profile
nl_NL: Creeer netwerkprofiel

en: Create Pool for current project.
    
    Assign a name and description for the pool. Choose one subnet where all members of this pool must be on. Select the protocol and load balancing method for this pool. Admin State is UP (checked) by default.
nl_NL: Creëer een poule voor het huidige project.
    
    Wijs een naam en beschrijving toe voor de poule. Kies een subnet waar alle leden van deze poule op moeten zijn aangesloten. Selecteer het protocol en belatingsverdelingsmethode voor deze poule. Beheertoestand is standaard ACTIEF (aangevinkt).

en: Create Port
nl_NL: Creëer poort

en: Create Project
nl_NL: Creëer project

en: Create Role
nl_NL: Creëer rol

en: Create Router
nl_NL: Creëer router

en: Create Security Group
nl_NL: Creëer beveiligingsgroep

en: Create Snapshot
nl_NL: Creëer momentopname

en: Create Stack
nl_NL: Creeer stapel

en: Create Subnet
nl_NL: Creëer subnet

en: Create User
nl_NL: Creëer gebruiker

en: Create VPN Service for current project.
    
    Assign a name and description for the VPN Service. Select a router and a subnet. Admin State is Up (checked) by default.
nl_NL: Creëer VPN dienst voor het huidige project.
    
    Wijs een naam en beschrijving toe voor de VPN dienst. Kies een router en subnet. Beheertoestand is standaard ACTIEF (aangevinkt).

en: Create Volume
nl_NL: Creëer volume

en: Create Volume Snapshot
nl_NL: Creeer volume momentopname

en: Create Volume Type
nl_NL: Creëer volumetype

en: Create a Router
nl_NL: Creeer een router

en: Create a Snapshot
nl_NL: Creëer momentopname

en: Create a VIP for this pool. Assign a name and description for the VIP. Specify an IP address and port for the VIP. Choose the protocol and session persistence method for the VIP.Specify the max connections allowed. Admin State is UP (checked) by default.
nl_NL: Creëer een VIP voor deze poule.
    
    Wijs een naam, beschrijving, IP adres en poort toe voor de VIP. Kies het protocol en de sessiepersistentie methode voor de VIP. Specificeer de maximum toegestane verbindingen. Beheertoestand is standaard ACTIEF (aangevinkt).

en: Create a Volume
nl_NL: Creeer een volume

en: Create a Volume Snapshot
nl_NL: Creeer een volume momentopname

en: Create a Volume Type
nl_NL: Creëer een volumetype

en: Create a firewall based on a policy.
    
    A policy must be selected. Other fields are optional.
nl_NL: Creer een firewall gebaseerd op een beleid.
    
    Eem beleid moet worden geselecteerd. Alle andere velden zijn optioneel.

en: Create a firewall policy with an ordered list of firewall rules.
    
    A name must be given. Firewall rules are added in the order placed under the Rules tab.
nl_NL: Creeer firewallbeleid met een geordende lijst van firewall regels.
    
    Een naam is vereist. Firewall regels worden toegevoegd in de volgorde zoals geplaatst in het regels tabblad.

en: Create a firewall rule.
    
    Protocol and action must be specified. Other fields are optional.
nl_NL: Creëer een firewall regel.
    
    Protocol en actie dienen te worden gespecificeerd. De andere velden zijn optioneel.

en: Create a monitor template.
    
    Select type of monitoring. Specify delay, timeout, and retry limits required by the monitor. Specify method, URL path, and expected HTTP codes upon success.
nl_NL: Creëer een bewakingssjabloon.
    
    Selecteer het bewakingstype. Specificeer de vertraging, verlooptijd en herkansingslimiet vereist door de bewaker. Specificeer de methode, het URL pad en de verwachte HTTP codes bij succes.

en: Create a new "extra spec" key-value pair for a flavor.
nl_NL: Creëer een nieuwe "extra specificatie" sleutel-waarde paar voor een smaak.

en: Create a new stack with the provided values.
nl_NL: Creeer een nieuwe stapel met de ingevoerde waarden.

en: Create a policy with selected rules.
nl_NL: Creëer een beleid met de geselecteerde regels.

en: Create an initial database and/or add initial users.
nl_NL: Creeer een initiele database en/of voeg initiele gebruikers toe.

en: Create an optional initial user.
       This user will have access to all databases you create.
nl_NL: Creeer een optionele initiele gebruiker.
    Deze gebruiker zal toegang hebben tot alle databases die u creeert.

en: Create router
nl_NL: Creëer router

en: Create this database from a previous backup.
nl_NL: Creeer deze database op basis van een eerder archief.

en: Created
nl_NL: Gecreëerd

en: Created At
nl_NL: Gecreëerd op

en: Created On
nl_NL: Gecreeerd op

en: Created extra spec "%s".
nl_NL: Creëer extra specificatie "%s".

en: Created network "%s".
nl_NL: Netwerk "%s" gecreerd.

en: Created new domain "%s".
nl_NL: Nieuw domein "%s" gecreëerd.

en: Created new flavor "%s".
nl_NL: Nieuwe smaak "%s" gecreëerd.

en: Created new project "%s".
nl_NL: Nieuw project "%s" gecreëerd.

en: Created subnet "%s".
nl_NL: Subnet "%s" gecreeerd.

en: Creating volume "%s"
nl_NL: Volume "%s" aan het creeeren

en: Creating volume snapshot "%s"
nl_NL: Volume momentopname "%s" aan het creeren

en: Creation Timeout (minutes)
nl_NL: Verlooptijd (minuten) creatie

en: Creation requests for this floating ip
nl_NL: Creatieverzoeken voor dit vlottend IP

en: Creation requests for this network
nl_NL: Creatieverzoeken voor dit netwerk

en: Creation requests for this port
nl_NL: Creatieverzoeken voor deze poort

en: Creation requests for this router
nl_NL: Creatieverzoeken voor deze router

en: Creation requests for this subnet
nl_NL: Creatieverzoeken voor dit netwerk

en: Current password
nl_NL: Huidige wachtwoord

en: Currently Not Supported
nl_NL: Momenteel niet ondersteund

en: Currently only images available via an HTTP URL are supported. The image location must be accessible to the Image Service. Compressed image binaries are supported (.zip and .tar.gz.)
nl_NL: Op dit moment worden alleen afbeeldingen ondersteund die beschikbaar zijn via een HTTP URL. De afbeeldingslocatie moet beschikbaar zijn voor de afbeeldingsdienst. Gecomprimeerde programma-afbeeldingen worden ondersteund (.zip en .tar.gz).

en: Custom ICMP Rule
nl_NL: Maatwerk ICMP regel

en: Custom Properties
nl_NL: Aangepaste eigenschappen

en: Custom TCP Rule
nl_NL: Maatwerk TCP regel

en: Custom UDP Rule
nl_NL: Maatwerk UDP regel

en: Customization Script
nl_NL: Maatwerkscript

en: Czech
nl_NL: Tsjechisch

en: DENY
nl_NL: VERBIEDEN

en: DHCP Enable
nl_NL: DHCP Activeren

en: DNS Name Servers
nl_NL: DNS naamservers

en: DNS name server
nl_NL: DNS naamserver

en: Database Backups
nl_NL: Databasearchieven

en: Database Detail
nl_NL: Databasedetail

en: Database Info
nl_NL: Database informatie

en: Database Instance
nl_NL: Database exemplaar

en: Database Instance Users
nl_NL: Database exemplaar gebruikers

en: Database Instances
nl_NL: Database exemplaren

en: Database Name
nl_NL: Databasenaam

en: Database Port
nl_NL: Databasepoort

en: Date Updated
nl_NL: Datum bijgewerkt

en: Dead peer detection action
nl_NL: Dode wederhelft detectie actie

en: Dead peer detection actions
nl_NL: Dode wederhelft detectie acties

en: Dead peer detection interval
nl_NL: Dode wederhelft detectie interval

en: Dead peer detection timeout
nl_NL: Dode wederhelft detectie verlooptijd

en: Default Quotas
nl_NL: Standaardquota's

en: Default quotas updated "%s".
nl_NL: Standaardquota's "%s" bijgewerkt.

en: Defaults
nl_NL: Standaarden

en: Delay
nl_NL: Vertraging

en: Delete
nl_NL: Verwijder

en: Delete Association
nl_NL: Associatie verwijderen.

en: Delete Health Monitor
nl_NL: Gezondheidsbewaking verwijderen

en: Delete on Terminate
nl_NL: Verwijderen bij beeindiging

en: Delete the created network "%s" due to subnet creation failure.
nl_NL: Verwijder het gecreerde netwerk "%s" vanwege misluking bij subnet creatie.

en: Delete volume on instance terminate
nl_NL: Verwijder volume bij beeindiging exemplaar

en: Deleted
nl_NL: Verwijderd

en: Deleted IKE Policy %s
nl_NL: IKE beleidslijn %s verwijderd

en: Deleted IPSec Policy %s
nl_NL: IPSec beleidslijn %s verwijderd

en: Deleted IPSec Site Connection %s
nl_NL: IPSec locatieverbinding %s verwijderd

en: Deleted VIP %s
nl_NL: VIP %s verwijderd

en: Deleted VPN Service %s
nl_NL: VPN dienst %s verwijderd

en: Deleted association.
nl_NL: Associatie verwijderd.

en: Deleted member %s
nl_NL: Lid %s verwijderd

en: Deleted monitor %s
nl_NL: Bewaking %s verwijderd

en: Deleted pool %s
nl_NL: Poule %s verwijderd

en: Description
nl_NL: Omschrijving

en: Description:
nl_NL: Omschrijving:

en: Destination
nl_NL: Doel

en: Destination IP
nl_NL: Doel IP

en: Destination IP Address
nl_NL: Doel IP adres

en: Destination IP Address/Subnet
nl_NL: Doel IP adres/subnet

en: Destination IP address or subnet
nl_NL: Doel IP adres of subnet

en: Destination Port
nl_NL: Doel poort

en: Destination Port/Port Range
nl_NL: Doel poort/poortbereik

en: Destination container
nl_NL: Doelhouder

en: Destination object name
nl_NL: Doelobjectnaam

en: Destination port (integer in [1, 65535] or range in a:b)
nl_NL: Bestemmingspoort (geheel getal in [1, 65535] of bereik in a:b)

en: Detach
nl_NL: Afkoppelen

en: Detached
nl_NL: Ontkoppeld

en: Detaching
nl_NL: Aan het afkoppelen

en: Device
nl_NL: Apparaat

en: Device Attached
nl_NL: Apparaat aangekoppeld

en: Device ID
nl_NL: Apparaat ID

en: Device Name
nl_NL: Apparaatnaam

en: Device Owner
nl_NL: Apparaateigenaar

en: Device size (GB)
nl_NL: Apparaatgrootte (GB)

en: Direct Input
nl_NL: Directe invoer

en: Direction
nl_NL: Richting

en: Disable
nl_NL: Deactiveren

en: Disable Gateway
nl_NL: Gateway deactiveren

en: Disabled
nl_NL: Gedeactiveerd

en: Disassociate
nl_NL: Dissocieer

en: Disassociate Floating IP
nl_NL: Dissocieer vlottend IP

en: Disassociate a health monitor from target pool.
nl_NL: Dissocieer een gezondheidsbewaker van een doelpoule.

en: Disk
nl_NL: Schijf

en: Disk (GB)
nl_NL: Schijf (GB)

en: Disk Format
nl_NL: Schijfformaat

en: Disk GB Hours
nl_NL: Schijf GB uren

en: Disk Read Bytes
nl_NL: Schijf Gelezen Bytes

en: Disk Read Requests
nl_NL: Schijf leesverzoeken

en: Disk Usage
nl_NL: Schijfverbruik

en: Disk Write Bytes
nl_NL: Schijf Geschreven Bytes

en: Disk Write Requests
nl_NL: Schijf schrijfverzoeken

en: Domain
nl_NL: Domein

en: Domain "%s" must be disabled before it can be deleted.
nl_NL: Domein "%s" moet eerst buiten gebruik gesteld worden voordat het verwijderd kan worden.

en: Domain Context cleared.
nl_NL: Domeincontext gewist.

en: Domain Context updated to Domain %s.
nl_NL: Domeincontext bijgewerkt naar Domein %s.

en: Domain Groups
nl_NL: Domeingroepen

en: Domain ID
nl_NL: Domein ID

en: Domain Info
nl_NL: Domeininformatie

en: Domain Name
nl_NL: Domeinnaam

en: Domains
nl_NL: Domeinen

en: Down
nl_NL: Omlaag

en: Download CSV Summary
nl_NL: CSV samenvatting ophalen

en: Download EC2 Credentials
nl_NL: EC2 identiteitsgegevens ophalen

en: Download Keypair
nl_NL: Sleutelpaar ophalen

en: Download OpenStack RC File
nl_NL: OpenStack RC bestand ophalen

en: Download keypair &quot;%(keypair_name)s&quot;
nl_NL: Sleutelpaar &quot;%(keypair_name)s&quot; downloaden

en: Duration of floating ip
nl_NL: Duur van vlottend IP

en: Duration of instance
nl_NL: Duur van het exemplaar

en: Duration of instance <type> (openstack types)
nl_NL: Duur van exemplaar <type> (openstack typen)

en: Duration of network
nl_NL: Netwerkduur

en: Duration of router
nl_NL: Routerduur

en: Duration of subnet
nl_NL: Subnetduur

en: Duration of volume
nl_NL: Volumeduur

en: Dutch (Netherlands)
nl_NL: Nederlands (Nederland)

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Edit Attachments
nl_NL: Aankoppelingen bewerken

en: Edit Domain
nl_NL: Domein bewerken

en: Edit Firewall
nl_NL: Firewall bewerken

en: Edit Firewall
nl_NL: Firewall bewerken

en: Edit Flavor
nl_NL: Bewerk smaak

en: Edit Flavor Extra Spec
nl_NL: Bewerk smaak extra specificatie

en: Edit Group
nl_NL: Bewerk groep

en: Edit Instance
nl_NL: Bewerk exemplaar

en: Edit Member
nl_NL: Lid bewerken

en: Edit Monitor
nl_NL: Bewaker bewerken

en: Edit Network
nl_NL: Bewerk netwerk

en: Edit Network Profile
nl_NL: Netwerkprofiel bewerken

en: Edit Policy
nl_NL: Beleid bewerken

en: Edit Policy
nl_NL: Beleid bewerken

en: Edit Policy Profile
nl_NL: Beleidsprofiel bewerken

en: Edit Pool
nl_NL: Poule bewerken

en: Edit Port
nl_NL: Bewerk poort

en: Edit Project
nl_NL: Bewerk project

en: Edit Rule
nl_NL: Regel bewerken

en: Edit Rule
nl_NL: Regel bewerken

en: Edit Rules
nl_NL: Bewerk regels

en: Edit Security Group
nl_NL: Beveiligingsgroep bewerken

en: Edit Security Group Rules
nl_NL: beveiligingsgroepsregels bewerken

en: Edit Security Group Rules:
nl_NL: Bewerk beveiligingsgroepsregels:

en: Edit Security Groups
nl_NL: Bewerk beveiligingsgroep

en: Edit Subnet
nl_NL: Bewerk subnet

en: Edit VIP
nl_NL: VIP bewerken

en: Egress
nl_NL: Uitgaand

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Enable
nl_NL: Activeren

en: Enable DHCP
nl_NL: DHCP activeren

en: Enable rollback on create/update failure.
nl_NL: Terugdraaien bij fout tijdens creeren/bijwerken activeren.

en: Enabled
nl_NL: Geactiveerd

en: Encapsulation mode
nl_NL: Inkapselingsmodus

en: Encryption algorithm
nl_NL: Encryptiealgoritme

en: Energy (Kwapi)
nl_NL: Energie (Kwapi)

en: English
nl_NL: Engels

en: Enter a value for ICMP code in the range (-1: 255)
nl_NL: Voer een waarde in voor ICMP code in het bereik (-1: 255)

en: Enter a value for ICMP type in the range (-1: 255)
nl_NL: Voer een waarde in voor ICMP type in het bereik (-1: 255)

en: Enter an integer value between 0 and 255 (or -1 which means wildcard).
nl_NL: Voor een geheel getal in tussen 0 en 255 (of -1 als jokerteken).

en: Enter an integer value between 1 and 65535.
nl_NL: Voor een geheel getal in tussen 1 en 65535.

en: Ephemeral Disk
nl_NL: Eigen schijf

en: Ephemeral Disk GB
nl_NL: Eigen schijf GB

en: Equal to or more than 60
nl_NL: Groter dan of gelijk aan 60

en: Equal to or more than 68 if the local subnet is IPv4. Equal to or more than 1280 if the local subnet is IPv6.
nl_NL: Groter dan of gelijk aan 68 als het lokale subnet IPv4 is. Groter dan of gelijk aan 1280 als het lokale subnet IPv6 is.

en: Error Downloading RC File: %s
nl_NL: Fout bij het ophalen van RC bestand: %s

en: Error creating database backup.
nl_NL: Fout bij het creeeren van database archief.

en: Error deleting database on instance.
nl_NL: Fout bij het verwijderen van de database op exemplaar.

en: Error deleting database user.
nl_NL: Fout bij het verwijderen van database gebruiker.

en: Error getting database backup list.
nl_NL: Fout bij het ophalen van de database archieflijst.

en: Error writing zipfile: %(exc)s
nl_NL: Fout bij wegschrijven van zipbestand: %(exc)s

en: Ether Type
nl_NL: Ethertype

en: Euca2ools state
nl_NL: Euca2ools toestand

en: Events
nl_NL: Evenementen

en: Expected Codes
nl_NL: Verwachte codes

en: Expected HTTP Status Codes
nl_NL: Verwachte HTTP statuscontroles

en: Expected code may be a single value (e.g. 200), a list of values (e.g. 200, 202), or range of values (e.g. 200-204)
nl_NL: Verwachte code mag een enkele waarde (bv. 200), een lijst van waarden (bv. 200, 202) of een waardebereik (bv. 200-204).

en: External Gateway
nl_NL: Externe Gateway

en: External Gateway Information
nl_NL: Externe gateway informatie

en: External Network
nl_NL: Extern netwerk

en: External network "%s" not found.
nl_NL: Extern netwerk "%s" niet gevonden.

en: Extra Specs
nl_NL: Extra specificaties

en: ExtraSpec
nl_NL: ExtraSpecificatie

en: ExtraSpecs
nl_NL: ExtraSpecificaties

en: Failed to add %(users_to_add)s project members%(group_msg)s and set project quotas.
nl_NL: Het toevoegen van %(users_to_add)s projectleden %(group_msg)s en instellen van projectquota's is mislukt.

en: Failed to add %s project groups and update project quotas.
nl_NL: Het toevoegen van %s projectgroepen en bijwerken van projectquota's is mislukt.

en: Failed to add_interface: %s
nl_NL: Toevoegen mislukt van aansluiting: %s

en: Failed to create a port for network %s
nl_NL: Creëren van een poort voor netwerk %s mislukt

en: Failed to create network "%(network)s": %(reason)s
nl_NL: Creëren van netwerk "%(network)s" mislukt: %(reason)s

en: Failed to create network %s
nl_NL: Creëren van netwerk %s mislukt

en: Failed to create network profile %s
nl_NL: Creëren van netwerkprofiel %s mislukt

en: Failed to create router "%s".
nl_NL: Creëren van router "%s" mislukt.

en: Failed to create subnet "%(sub)s" for network "%(net)s":  %(reason)s
nl_NL: Creëren van subnet "%(sub)s" voor netwerk "%(net)s" mislukt:  %(reason)s

en: Failed to delete interface %s
nl_NL: Verwijderen van aansluiting %s mislukt

en: Failed to delete network "%s"
nl_NL: Verwijderen van netwerk "%s" mislukt

en: Failed to delete network %s
nl_NL: Verwijderen van netwerk "%s" mislukt

en: Failed to delete network profile (%s).
nl_NL: Verwijderen van netwerkprofiel (%s) is mislukt.

en: Failed to delete port %s
nl_NL: Verwijderen van poort %s mislukt

en: Failed to delete subnet %s
nl_NL: Verwijderen van subnet %s mislukt

en: Failed to get network list %s
nl_NL: Ophalen van netwerklijst %s mislukt

en: Failed to insert rule to policy %(name)s: %(reason)s
nl_NL: Invoegen van regel in beleid %(name)s mislukt: %(reason)s

en: Failed to modify %(users_to_modify)s project members%(group_msg)s and update project quotas.
nl_NL: Het aanpassen van %(users_to_modify)s projectleden %(group_msg)s en bijwerken van projectquota's is mislukt.

en: Failed to modify %d instance security groups.
nl_NL: Aanpassen van %d exemplaar beveiligingsgroepen mislukt.

en: Failed to modify %s domain groups.
nl_NL: Aanpassen van %s domeingroepen mislukt.

en: Failed to modify %s project members, update project groups and update project quotas.
nl_NL: Het aanpassen van %s projectleden, bijwerken van projectgroepen en bijwerken van projectquota's is mislukt.

en: Failed to remove rule from policy %(name)s: %(reason)s
nl_NL: Regel verwijderen uit beleid mislukt %(name)s: %(reason)s

en: Failed to retrieve available rules: %s
nl_NL: Ophalen van beschikbare regels mislukt. %s

en: Failed to retrieve current rules in policy %(name)s: %(reason)s
nl_NL: Ophalen van huidige regels in beleid %(name)s mislukt: %(reason)s

en: Failed to retrieve health monitors.
nl_NL: Ophalen van gezondheidsbewakers mislukt.

en: Failed to retrieve network %s for a subnet
nl_NL: Ophalen van netwerk %s voor een subnet is mislukt

en: Failed to set gateway %s
nl_NL: Gateway %s instellen mislukt

en: Failed to update VIP %s
nl_NL: Bijwerken van VIP %s mislukt

en: Failed to update firewall %(name)s: %(reason)s
nl_NL: Bijwerken van firewall %(name)s mislukt: %(reason)s

en: Failed to update health monitor %s
nl_NL: Bijwerken van gezondheidsbewaker %s mislukt

en: Failed to update member %s
nl_NL: Bijwerken van lid %s mislukt

en: Failed to update network %s
nl_NL: Bijwerken van netwerk %s is mislukt

en: Failed to update network profile (%s).
nl_NL: Bijwerken van netwerkprofiel (%s) is mislukt.

en: Failed to update policy %(name)s: %(reason)s
nl_NL: Bijwerken van beleid %(name)s mislukt: %(reason)s

en: Failed to update pool %s
nl_NL: Bijwerken van poule %s mislukt

en: Failed to update port %s
nl_NL: Bijwerken van poort %s mislukt

en: Failed to update rule %(name)s: %(reason)s
nl_NL: Bijwerken van de regel %(name)s is mislukt: %(reason)s

en: Failed to update subnet "%(sub)s":  %(reason)s
nl_NL: Bijwerken van subnet "%(sub)s" mislukt:  %(reason)s

en: Fields in this tab are optional. You can configure the detail of IPSec site connection created.
nl_NL: Velden in dit tabblad zijn optioneel. U kunt hier de details van de gecreëerde IPSec locatieverbinding configureren.

en: File
nl_NL: Bestand

en: Fingerprint
nl_NL: Vingerafdruk

en: Firewall %s was successfully updated.
nl_NL: Firewall %s is succesvol bijgewerkt.

en: Firewall Policies
nl_NL: Firewall beleidslijnen

en: Firewall Policy Details
nl_NL: Beleidsdetails firewall

en: Firewall Rule Details
nl_NL: Firewall regeldetails

en: Firewall Rules
nl_NL: Firewall regels

en: Fixed IP
nl_NL: Vast IP

en: Fixed IPs
nl_NL: Vaste IPs

en: Flavor
nl_NL: Smaak

en: Flavor Access
nl_NL: Smaaktoegang

en: Flavor Choice
nl_NL: Smaakkeuze

en: Flavor Details
nl_NL: Smaakdetails

en: Flavor Extra Specs
nl_NL: Smaak extra specificaties

en: Flavor ID should be UUID4 or integer. Leave this field blank or use 'auto' to set a random UUID4.
nl_NL: Smaak ID dient UUID4 of geheel getal te zijn. Laat dit veld blanco of gebruik 'auto' om een willekeurig UUID4 in te stellen.

en: Flavor Info
nl_NL: Smaakinformatie

en: Flavor Name
nl_NL: Smaaknaam

en: Flavors
nl_NL: Smaken

en: Floating IP
nl_NL: Volttend IP

en: Floating IP Creation Requests
nl_NL: Vlottend IP creatieverzoeken

en: Floating IP Duration
nl_NL: Vlottend IP duur

en: Floating IP Pool
nl_NL: Volttende IP poule

en: Floating IPs
nl_NL: Volttende IPs

en: Folder created successfully.
nl_NL: Map is succesvol gecreerd.

en: For TCP and UDP rules you may choose to open either a single port or a range of ports. Selecting the "Port Range" option will provide you with space to provide both the starting and ending ports for the range. For ICMP rules you instead specify an ICMP type and code in the spaces provided.
nl_NL: Voor TCP en UDP regels mag u er voor kiezen op een enkele poort of een poortbereik te openen. Het selecteren van de "poortbereik" optie verschaft u de ruimte om een begin en eindpoort voor het bereik in te geven. Voor ICMP regels dient u in de weergegeven velden een ICMP type en code in te vullen.

en: Forbidden
nl_NL: Verboden

en: Format
nl_NL: Formaat

en: French
nl_NL: Frans

en: From
nl_NL: Van

en: From Port
nl_NL: Van poort

en: From here you can add and remove security groups to this project from the list of available security groups.
nl_NL: Vanuit hier kunt u de weergegeven beveiligingsgroepen toevoegen aan en verwijderen van dit project.

en: From here you can alter the sizing of the current flavor.
nl_NL: Vanuit hier kunt u de domensionering van de huidige smaak bewerken.

en: From here you can change your password. We highly recommend you create a strong one.
nl_NL: Vanuit hier kunt u uw wachtwoord wijzigen. We raden ten zeerste aan dat u een sterk wachtwoord gebruikt.

en: From here you can create a new domain to organize projects, groups and users.
nl_NL: Vanuit hier kunt u een nieuw domein creëren om projecten, groepen en gebruikers te organiseren.

en: From here you can create a new flavor to organize projects.
nl_NL: Vanuit hier kunt u nieuwe smaken creeren om projecten te organiseren.

en: From here you can create a new group to organize users and roles.
nl_NL: Vanuit hier kunt u een nieuwe groep creeren om gebruikers en rollen te organiseren.

en: From here you can create a new network.
    In addition a subnet associated with the network can be created in the next panel.
nl_NL: Vanuit hier kunt u een nieuw netwerk creeren.
    Bovendien kan een met het netwerk geassocieerd subnet gecreerd worden in het volgende paneel.

en: From here you can create a new project to organize users.
nl_NL: Vanuit hier kunt u een nieuw project creeren om gebruikers te organiseren.

en: From here you can create a new role.
nl_NL: Vanuit hier kunt u een nieuwe rol creeren.

en: From here you can create a new security group
nl_NL: Vanuit hier kunt u een nieuwe beveiligingsgroep creeren.

en: From here you can create a new user and assign them to a project.
nl_NL: Vanuit hier kunt u een nieuwe gebruiker creeren en deze toewijzen aan een project.

en: From here you can edit the domain details.
nl_NL: Vanuit hier kunt u de domeindetails bewerken.

en: From here you can edit the flavor details.
nl_NL: Vanuit hier kunt u de smaakdetails bewerken.

en: From here you can edit the group's details.
nl_NL: Vanuit hier kunt u de groepsgegevens bewerken.

en: From here you can edit the instance details.
nl_NL: Vanuit hier kunt u de exemplaardetails bewerken.

en: From here you can edit the project details.
nl_NL: Vanuit hier kunt u de projectdetails bewerken.

en: From here you can edit the role's details.
nl_NL: Vanuit hier kunt u de roldetails bewerken.

en: From here you can edit the user's details, including their default project.
nl_NL: Vanuit hier kunt u de gebruikersgegevens bewerken, inclusief diens standaard project.

en: From here you can modify dashboard settings for your user.
nl_NL: Vanuit hier kunt u de paneelinstellingen voor uw gebruiker aanpassen.

en: From here you can modify different properties of an image.
nl_NL: Vanuit hier kunt u verschillende eigenschappen van een afbeelding bewerken.

en: From here you can modify name and description of a security group.
nl_NL: Vanuit hier kunt u de naam en omschrijving van een beveiligingsgroep aanpassen.

en: From here you can select a template to launch a stack.
nl_NL: Vanuit hier kunt u een sjabloon selecteren om een stapel te starten.

en: From here you can set quotas (max limits) for the project.
nl_NL: Vanuit hier kunt u quota's (maximum limieten) instellen voor het project.

en: From here you can update the default quotas (max limits).
nl_NL: Vanuit hier kunt u de standaardquota's (maximum limieten) bijwerken.

en: GET
nl_NL: HAAL

en: Gateway IP (optional)
nl_NL: Gateway IP (optioneel)

en: Gateway IP and IP version are inconsistent.
nl_NL: Gateway IP en IP versie zijn inconsistent.

en: Gateway interface is added
nl_NL: Gatewayaansluiting is toegevoegd

en: Global Disk Usage
nl_NL: Algeheel schijfverbruik

en: Global Disk Usage (average of last 30 days)
nl_NL: Globaal schijfgebruik (gemiddelde van de laatste 30 dagen)

en: Global Network Traffic Usage
nl_NL: Algeheel netwerkverkeer verbruik

en: Global Network Traffic Usage (average of last 30 days)
nl_NL: Globaal netwerkverkeer verbruik (gemiddelde van de laatste 30 dagen)

en: Global Network Usage
nl_NL: Algeheel netwerkverbruik

en: Global Network Usage (average of last 30 days)
nl_NL: Globaal netwerkverbruik (gemiddelde van de laatste 30 dagen)

en: Global Object Store Usage
nl_NL: Globaal objectopslag gebruik

en: Global Object Store Usage (average of last 30 days)
nl_NL: Globaal objectopslag gebruik (gemiddelde van de laatste 30 dagen)

en: Go
nl_NL: Ga

en: Group
nl_NL: Groep

en: Group "%s" was successfully created.
nl_NL: Groep "%s" was succesvol gecreëerd.

en: Group ID
nl_NL: Groep ID

en: Group Management
nl_NL: Groepsbeheer

en: Group Management:
nl_NL: Groepsbeheer:

en: Group Members
nl_NL: Groepsleden

en: Group by
nl_NL: Groeperen op

en: Group has been updated successfully.
nl_NL: Groep was succesvol bijgewerkt.

en: Groups
nl_NL: Groepen

en: HTTP Method
nl_NL: HTTP Methode

en: HTTP method used to check health status of a member
nl_NL: HTTP methode gebruikt om gezondheidsstatus van een lid te controleren

en: Hard Reboot
nl_NL: Harde herstart

en: Hard Rebooted
nl_NL: Hard herstart

en: Hash
nl_NL: Afgeleide

en: Health Monitors
nl_NL: Gezondheidsbewakers

en: Health monitor %s was successfully updated.
nl_NL: Gezondheidsbewaker %s is succesvol bijgewerkt.

en: Home
nl_NL: Thuis

en: Horizon->Create Port with %(netid)s %(profile_id)s
nl_NL: Horizon->Creëer poort met %(netid)s %(profile_id)s

en: Host
nl_NL: Gastheer

en: Host (optional)
nl_NL: Gastheer (optioneel)

en: Host Aggregates
nl_NL: Gastheer aggregaties

en: Host Routes
nl_NL: Gastheerroutes

en: Host Routes format error: Destination CIDR and nexthop must be specified (value=%s)
nl_NL: Gastheerroutes formaat fout: Doel CIDR en nexthop moeten gespecificeerd zijn (waarde=%s)

en: Host or IP that the user is allowed to connect through.
nl_NL: Gastheer of IP via welke de gebruiker mag verbinden.

en: Hostname
nl_NL: Gastheer naam

en: Hosts
nl_NL: Gastheren

en: Hypervisor Summary
nl_NL: Hypervisor samenvatting

en: IKE Phase1 negotiation mode
nl_NL: IKE Fase1 onderhandelingsmodus

en: IKE Policies
nl_NL: IKE beleid

en: IKE Policy
nl_NL: IKE beleid

en: IKE Policy Details
nl_NL: IKE beleidsdetails

en: IKE Policy associated with this connection
nl_NL: Met deze verbinding geassocieerd IKE beleid

en: IKE version
nl_NL: IKE versie

en: IP Address
nl_NL: IP adres

en: IP Address (optional)
nl_NL: IP adres (optioneel)

en: IP Addresses
nl_NL: IP adres

en: IP Version
nl_NL: IP versie

en: IP address %s associated.
nl_NL: IP adres %s geassocieerd.

en: IP address allocation pools. Each entry is &lt;start_ip_address&gt;,&lt;end_ip_address&gt; (e.g., 192.168.1.100,192.168.1.120) and one entry per line.
nl_NL: IP adres allocatiepoules. Elke waarde is &lt;start_ip_address&gt;,&lt;end_ip_address&gt; (bv., 192.168.1.100,192.168.1.120) en een waarde per regel.

en: IP address list of DNS name servers for this subnet. One entry per line.
nl_NL: IP adreslijst van DNS naamservers voor dit subnet. Een adres per regel.

en: IP address of Gateway (e.g. 192.168.0.254) The default value is the first IP of the network address (e.g. 192.168.0.1 for 192.168.0.0/24). If you use the default, leave blank. If you want to use no gateway, check 'Disable Gateway' below.
nl_NL: IP adres van de gateway (bv. 192.168.0.254). De standaardwaarde is het eerste IP van het netwerkbereik (bv. 192.168.0.1 voor 192.168.0.0/24). Laat dit leeg als u de standaard gebruikt. Vinkt u hieronder 'Gateway uitschakelen' aan indien u geen gateway wenst te gebruiken.

en: IP address of Gateway (e.g. 192.168.0.254). You need to specify an explicit address to set the gateway. If you want to use no gateway, check 'Disable Gateway' below.
nl_NL: IP adres van de gateway (e.g. 192.168.0.254). U moet een expliciet adres specificeren om de gateway in te stellen. Vink hieronder 'Gateway deactiveren' aan als u geen gateway wenst te gebruiken.

en: IP address:
nl_NL: IP adres:

en: IP allocation pool
nl_NL: IP allocatiepoules

en: IP version
nl_NL: IP versie

en: IPSec Policies
nl_NL: IPSec beleid

en: IPSec Policy
nl_NL: IPSec beleid

en: IPSec Policy Details
nl_NL: IPSec beleidsdetails

en: IPSec Policy associated with this connection
nl_NL: Met deze verbinding geassocieerd IPSec beleid

en: IPSec Site Connection
nl_NL: IPSec locatieverbinding

en: IPSec Site Connection Details
nl_NL: IPSec locatieverbinding details

en: IPSec Site Connections
nl_NL: IPSec locatieverbindingen

en: ISO - Optical Disk Image
nl_NL: ISO - Optische Schijf Afbeelding

en: Identity Panel
nl_NL: Identiteitspaneel

en: Identity service does not allow editing user data.
nl_NL: Identiteitsdienst staat het bewerken van gebruikersgegevens niet toe.

en: If console is not responding to keyboard input: click the grey status bar below.
nl_NL: Als het beheervenster niet reageert op toetsaanslagen: klik op de grijze statusbalk hieronder.

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Image (Glance)
nl_NL: Afbeelding (Glance)

en: Image Detail
nl_NL: Afbeeldingsdetail

en: Image File
nl_NL: Afbeeldingsbestand

en: Image Location
nl_NL: Afbeeldingslocatie

en: Image Name
nl_NL: Afbeeldingsnaam

en: Image Overview
nl_NL: Afbeeldingoverzicht

en: Image Source
nl_NL: Afbeeldingsbron

en: Image Type
nl_NL: Afbeeldingstype

en: Image is downloaded
nl_NL: Afbeelding is opgehaald

en: Image is served out
nl_NL: Afbeelding is uitbediend

en: Image was successfully updated.
nl_NL: Afbeelding is succesvol bijgewerkt.

en: Images
nl_NL: Afbeeldingen

en: Images & Snapshots
nl_NL: Afbeeldingen & Momentopnames

en: Images &amp; Snapshots
nl_NL: Afbeeldingen &amp; Momentopnames

en: Import Keypair
nl_NL: Importeer sleutelpaar

en: In Policy
nl_NL: In beleid

en: Info
nl_NL: Informatie

en: Ingress
nl_NL: Inkomend

en: Initial Admin User
nl_NL: Initiele beheerder

en: Initial Database
nl_NL: Initiele database

en: Initial Volume Size
nl_NL: Initiele volumegrootte

en: Initial admin user to add
nl_NL: Toe te voegen initiele beheerder

en: Initialize Databases
nl_NL: Databases initialiseren

en: Initiator state
nl_NL: Initiator staat

en: Injected File Content Bytes
nl_NL: Geïnjecteerde bestandsinhoud in Bytes

en: Injected File Path Bytes
nl_NL: Geinjecteerde bestandspad Bytes

en: Injected Files
nl_NL: Geïnjecteerde bestanden

en: Insert Rule
nl_NL: Regel invoegen

en: Insert Rule to Policy
nl_NL: Regel invoegen bij beleid

en: Instance
nl_NL: Exemplaar

en: Instance Boot Source
nl_NL: Exemplaar opstartbron

en: Instance Console
nl_NL: Exemplaar beheervenster

en: Instance Console Log
nl_NL: Exemplaar beheervenster log

en: Instance Count
nl_NL: Exemplaartelling

en: Instance Detail
nl_NL: Exemplaardetai

en: Instance ID
nl_NL: Exemplaar ID

en: Instance IP Address
nl_NL: Exemplaar IP adres

en: Instance Name
nl_NL: Exemplaarnaam

en: Instance Overview
nl_NL: Exemplaaroverzicht

en: Instance Security Groups
nl_NL: Exemplaar beveiligingsgroepen

en: Instance Snapshot
nl_NL: Exemplaar momentopname

en: Instance to be associated
nl_NL: Te associëren exemplaar

en: Instances
nl_NL: Exemplaren

en: Interface
nl_NL: Aansluiting

en: Interface added
nl_NL: Aansluiting toegevoegd

en: Interfaces
nl_NL: Aansluitingen

en: Internal Interface
nl_NL: Interne aansluiting

en: Invalid date format: Using today as default.
nl_NL: Ongeldig datumformaat: Vandaag als standaard gebruikt.

en: Invalid time period. The end date should be more recent than the start date.
nl_NL: Ongeldige tijdsperiode. De einddatum dient meer recent te zijn dan de startdatum.

en: Invalid time period. You are requesting data from the future which may not exist.
nl_NL: Ongeldige tijdsperiode. U vraagt gegevens uit de toekomst die mogelijk nog niet bestaan.

en: Italiano
nl_NL: Italiaans

en: Items Per Page
nl_NL: Artikelen per pagina

en: Japanese
nl_NL: Japans

en: Key
nl_NL: Sleutel

en: Key Name
nl_NL: Sleutelnaam

en: Key Pairs
nl_NL: Sleutelparen

en: Keypair
nl_NL: Sleutelpaar

en: Keypair Name
nl_NL: Sleutelpaar naam

en: Keypair names may only contain letters, numbers, underscores and hyphens.
nl_NL: Sleutelpaarnamen mogen enkel letters, nummers, laag liggende strepen en verbindingsstrepen bevatten.

en: Keypairs
nl_NL: Sleutelparen

en: Keypairs are ssh credentials which are injected into images when they are launched. Creating a new key pair registers the public key and downloads the private key (a .pem file).
nl_NL: Sleutelparen zijn SSH identiteitsgegevens die geïnjecteerd worden in afbeeldingen wanneer die gestart worden. Het aanmaken van een nieuw paar registreert de publieke sleutel en haalt de private sleutel (een .pem bestand) op.

en: Korean (Korea)
nl_NL: Koreaans (Korea)

en: Language
nl_NL: Taal

en: Last 15 days
nl_NL: Laatste 15 dagen

en: Last 30 days
nl_NL: Laatste 30 dagen

en: Last Modified
nl_NL: Laatst aangepast op

en: Last Updated
nl_NL: Laatst bijgewerkt

en: Last day
nl_NL: Laatste dag

en: Last week
nl_NL: Laatste week

en: Last year
nl_NL: Laatste jaar

en: Launch
nl_NL: Starten

en: Launch Database
nl_NL: Start database

en: Launch Instance
nl_NL: Start exemplaar

en: Launch Parameters
nl_NL: Startparameters

en: Launch Stack
nl_NL: Start stapel

en: Launch instance in these security groups.
nl_NL: Start exemplaar in deze beveiligingsgroep.

en: Launch instance with these networks
nl_NL: Start exemplaar met deze netwerken

en: Launch instance with this policy profile
nl_NL: Start exemplaar met dit beleidsprofiel

en: Launched %(count)s named "%(name)s".
nl_NL: Gestart %(count)s genoemd "%(name)s".

en: Launching multiple instances is only supported for images and instance snapshots.
nl_NL: Het starten van meerdere exemplaren wordt alleen ondersteund voor afbeeldingen en momentopnamen.

en: Lifetime Units
nl_NL: Levenslange eenheden

en: Lifetime Value
nl_NL: Levenslange waarde

en: Lifetime units
nl_NL: Levenslange eenheden

en: Lifetime units for IKE keys
nl_NL: Levenslange eenheden voor IKE sleutels

en: Lifetime value for IKE keys
nl_NL: Levenslange waarden voor IKE sleutels

en: Lifetime value for IKE keys
nl_NL: Levenslange waarden voor IKE sleutels

en: Limit
nl_NL: Limiet

en: Load Balancer
nl_NL: Belastingverdeler

en: Load Balancers
nl_NL: Belastingverdelers

en: Load Balancing Method
nl_NL: Belastingverdelingsmethode

en: Log Length
nl_NL: Log lengte

en: Logged in as: %(username)s
nl_NL: Aangemeld als: %(username)s

en: Mac Address
nl_NL: MAC adres

en: Make a new copy of an existing object to store in this or another container. You may also specify a path at which the new copy should live inside of the selected container.
nl_NL: Maak een nieuw kopie of een bestand object om op te slaan in deze of een andere houder. U mag ook een pad specificeren waar het nieuwe kopie binnen de geselecteerde houder moet verblijven.

en: Manage Compute
nl_NL: Beheer rekendienst

en: Manage Databases
nl_NL: Beheer databases

en: Manage Floating IP Associations
nl_NL: Beheer vlottende IP associaties

en: Manage Network
nl_NL: Beheer netwerk

en: Manage Volume Attachments
nl_NL: Volumeaankoppelingen beheren

en: Max Retries
nl_NL: Maximum pogingen

en: Max Retries (1~10)
nl_NL: Maximum pogingen (1-10)

en: Maximum Transmission Unit size for the connection
nl_NL: Maximum verzendingseenheid grootte voor de verbinding

en: Maximum number of connections allowed for the VIP or '-1' if the limit is not set
nl_NL: Maximum aantal verbindingen toegestaan voor het VIP of '-1' als de limiet niet is ingesteld

en: Member
nl_NL: Lid

en: Member %s was successfully updated.
nl_NL: Lid %s is succesvol bijgewerkt.

en: Member Details
nl_NL: Liddetails

en: Member(s)
nl_NL: Lid/leden

en: Members
nl_NL: Leden

en: Memory Usage
nl_NL: Geheugenverbruik

en: Metadata Items
nl_NL: Metadata artikelen

en: Metric
nl_NL: Metriek

en: Migrate
nl_NL: Migreren

en: Min Disk
nl_NL: Min Schijf

en: Min RAM
nl_NL: Min werkgeheugen

en: Minimum Disk (GB)
nl_NL: Minimum Schijf (GB)

en: Minimum Ram (MB)
nl_NL: Minimum werkgeheugen (MB)

en: Minutes
nl_NL: Minuten

en: Modified domain "%s".
nl_NL: Bewerk domein "%s".

en: Modified flavor "%s".
nl_NL: Smaak "%s" aangepast.

en: Modified flavor information, but unable to modify flavor access.
nl_NL: De smaakinformatie is aangepast, maar het is niet gelukt om de smaaktoegang aan te passen.

en: Modified instance "%s".
nl_NL: Exemplaar "%s" aangepast.

en: Modified project "%s".
nl_NL: Project "%s" is aangepast.

en: Modified project information and members, but unable to modify project quotas.
nl_NL: Projectinformatie en leden zijn aangepast, maar het is niet gelukt om de projectquota's aan te passen.

en: Modify Access
nl_NL: Toegang aanpassen

en: Modify Groups
nl_NL: Groepen aanpassen

en: Modify Quotas
nl_NL: Quota's aanpassen

en: Modify Users
nl_NL: Gebruikers aanpassen

en: Monitor
nl_NL: Bewaker

en: Monitor Details
nl_NL: Bewakersdetails

en: Monitor Type
nl_NL: Bewakingstype

en: Monitoring
nl_NL: Bewaking

en: Monitors
nl_NL: Bewaking

en: Multicast IP Range
nl_NL: Multicast IP bereik

en: N/A
nl_NL: n.v.t.

en: NT_Instances
nl_NL: NT_exemplaren

en: NT_Interfaces
nl_NL: NT_Aansluitingen

en: Name
nl_NL: Naam

en: Name may only contain letters, numbers, underscores, periods and hyphens.
nl_NL: Naam mag enkel letters, nummers, laag liggende strepen, punten en verbindingsstrepen bevatten.

en: Name of the stack to create.
nl_NL: Naam van de te creeeren stapel.

en: Network
nl_NL: Netwerk

en: Network "%s" was successfully created.
nl_NL: Netwerk "%s" was succesvol gecreëerd.

en: Network %s was successfully created.
nl_NL: Netwerk "%s" was succesvol gecreëerd.

en: Network %s was successfully updated.
nl_NL: Netwerk %s was succesvol bijgewerkt.

en: Network (Neutron)
nl_NL: Netwerk (Neutron)

en: Network Address
nl_NL: Netwerkadres

en: Network Address and IP version are inconsistent.
nl_NL: Netwerkadres en IP versie zijn inconsistent.

en: Network Agents
nl_NL: Netwerkagenten

en: Network Creation Requests
nl_NL: Netwerk creatieverzoeken

en: Network Detail
nl_NL: Netwerkdetails

en: Network Detail:
nl_NL: Netwerkdetail:

en: Network Duration
nl_NL: Netwerkduur

en: Network ID
nl_NL: Netwerk ID

en: Network Incoming Bytes
nl_NL: Netwerk inkomende Bytes

en: Network Incoming Packets
nl_NL: Netwerk inkomende pakketten

en: Network Name
nl_NL: Netwerknaam

en: Network Outgoing Bytes
nl_NL: Netwerk uitgaande Bytes

en: Network Outgoing Packets
nl_NL: Netwerk uitgaande Bytes

en: Network Overview
nl_NL: Netwerkoverzicht

en: Network Profile
nl_NL: Netwerkprofiel

en: Network Profile %s was successfully created.
nl_NL: Netwerkprofiel %s was succesvol gecreëerd.

en: Network Profile %s was successfully updated.
nl_NL: Netwerkprofiel %s is succesvol bijgewerkt.

en: Network Profile object=%s
nl_NL: Netwerkprofiel object=%s

en: Network Profiles
nl_NL: Netwerkprofielen

en: Network Profiles could not be retrieved.
nl_NL: Netwerkprofielen konden niet worden opgehaald.

en: Network Topology
nl_NL: Netwerktopologie

en: Network Type
nl_NL: Netwerktype

en: Network address in CIDR format (e.g. 192.168.0.0/24)
nl_NL: Netwerkadres in CIDR formaat (bv. 192.168.0.0/24)

en: Network list can not be retrieved.
nl_NL: Netwerklijst kan niet worden opgehaald.

en: Networking
nl_NL: Netwerken

en: Networks
nl_NL: Netwerken

en: Never updated
nl_NL: Nooit bijgewerkt

en: New Flavor
nl_NL: Nieuwe smaak

en: New password
nl_NL: Nieuwe wachtwoord

en: Next
nl_NL: Volgende

en: No IP addresses available
nl_NL: Geen IP adressen beschikbaar

en: No availability zones found.
nl_NL: Geen beschikbaarheidszones gevonden.

en: No flavors available.
nl_NL: Geen smaken beschikbaar.

en: No floating IP pools available.
nl_NL: Geen vlottende IP poules beschikbaar.

en: No floating IPs to disassociate.
nl_NL: Geen vlottende IP's om te dissociëren.

en: No groups found.
nl_NL: Geen groepen gevonden.

en: No groups.
nl_NL: Geen groepen

en: No images available
nl_NL: Geen afbeeldingen beschikbaar

en: No images available.
nl_NL: Geen afbeeldingen beschikbaar.

en: No instances available
nl_NL: Geen exemplaren beschikbaar

en: No keypairs available.
nl_NL: Geen sleutelparen beschikbaar.

en: No networks available.
nl_NL: Geen netwerken beschikbaar.

en: No ports available
nl_NL: Geen poorten beschikbaar

en: No projects found.
nl_NL: Geen projecten gevonden.

en: No projects selected. All projects can use the flavor.
nl_NL: Geen projecten geselecteerd. Alle projecten kunnen gebruik maken van deze smaak.

en: No rules defined.
nl_NL: Geen regels gedefinieerd.

en: No security groups available
nl_NL: Geen beveiligingsgroepen beschikbaar

en: No security groups enabled.
nl_NL: Geen beveiligingsgroepen geactiveerd.

en: No security groups found.
nl_NL: Geen beveiligingsgroepen gevonden.

en: No servers available. Click Add to cancel.
nl_NL: Geen servers beschikbaar. Klip op Toevoegen om te annuleren.

en: No snapshots available.
nl_NL: Geen momentopnamen beschikbaar.

en: No source, empty volume.
nl_NL: Geen bron, leeg volume.

en: No subnets available.
nl_NL: Geen subnetten beschikbaar.

en: No users found.
nl_NL: Geen gebruikers gevonden.

en: No users.
nl_NL: Geen gebruikers.

en: No volume snapshots available.
nl_NL: Geen volume momentopnamen beschikbaar.

en: No volumes attached.
nl_NL: Geen aangekoppelde volumes.

en: No volumes available.
nl_NL: Geen volumes beschikbaar.

en: Non-Members
nl_NL: Niet-leden

en: None
nl_NL: Geen

en: Normal
nl_NL: Normaal

en: Not Assigned
nl_NL: Niet toegewezen

en: Not Found
nl_NL: Niet gevonden

en: Not attached
nl_NL: Niet aangekoppeld

en: Not available
nl_NL: Niet beschikbaar

en: Note: this will not affect the resources allocated to any existing instances using this flavor.
nl_NL: Let op: dit zal geen effect hebben op de middelen die zijn toegewezen aan de bestaande exemplaren die van deze smaak gebruik maken.

en: Number of API requests against swift
nl_NL: Hoeveelheid API verzoeken voor Swift

en: Number of Instances
nl_NL: Aantal exemplaren

en: Number of VCPUs
nl_NL: Aantal VCPUs

en: Number of Volumes
nl_NL: Aantal volumes

en: Number of containers
nl_NL: Aantal houders

en: Number of delete on the image
nl_NL: Aantal verwijderingen op de afbeelding

en: Number of incoming bytes
nl_NL: Hoeveelheid inkomende Bytes

en: Number of incoming bytes on the network for a VM interface
nl_NL: Aantal inkomende bytes op het netwerk van een VM aansluiting

en: Number of incoming packets for a VM interface
nl_NL: Aantal inkomende pakketten voor een VM aansluiting

en: Number of instances to launch.
nl_NL: Aantal te starten exemplaren.

en: Number of items to show per page
nl_NL: Per pagina weer te geven aantal artikelen

en: Number of objects
nl_NL: Aantal objecten

en: Number of outgoing bytes
nl_NL: Hoeveelheid uitgaande Bytes

en: Number of outgoing bytes on the network for a VM interface
nl_NL: Aantal uitgaande bytes op het netwerk voor een VM aansluiting

en: Number of outgoing packets for a VM interface
nl_NL: Aantal uitgaande pakketten voor een VM aansluiting

en: Number of permissible failures before changing the status of member to inactive
nl_NL: Aantal toegestane mislukkingen voor het op inactief zetten van de status van een lid

en: Number of read requests
nl_NL: Aantal leesverzoeken

en: Number of update on the image
nl_NL: Bewerkingsnummer voor deze afbeelding

en: Number of upload of the image
nl_NL: Uploadnummer van de afbeelding

en: Number of write requests
nl_NL: Aantal schrijfverzoeken

en: Object Count
nl_NL: Objecttelling

en: Object Details
nl_NL: Objectdetails

en: Object Name
nl_NL: Objectnaam

en: Object Storage (Swift)
nl_NL: Objectopslag (Swift)

en: Object Storage Incoming Bytes
nl_NL: Objectopslag inkomende Bytes

en: Object Storage Outgoing Bytes
nl_NL: Objectopslag uitgaande Bytes

en: Object Store
nl_NL: Objectobslag

en: Object was successfully uploaded.
nl_NL: Object is succesvol geupload.

en: Objects
nl_NL: Objecten

en: Old Flavor
nl_NL: Oue smaak

en: Only one address can be specified. Unable to add VIP "%s".
nl_NL: Niet in staat om het VIP "%s" toe te voegen. Slechts één adres kan worden gespecificeerd.

en: Open Port
nl_NL: Open poort

en: Open Port/Port Range
nl_NL: Open poort/poortbereik

en: Optional Backup Description
nl_NL: Optionele archiefomschrijving

en: Optional Parameters
nl_NL: Optionele parameters

en: Optionally provide a comma separated list of databases to create:
nl_NL: U kunt optioneel een kommagescheiden lijst van te creëren databases opgeven:

en: Orchestration
nl_NL: Orkestrering

en: Other
nl_NL: Andere

en: Other Protocol
nl_NL: Ander protocol

en: Outputs
nl_NL: Uitvoeren

en: Overview
nl_NL: Overzicht

en: Page Not Found
nl_NL: Pagina niet gevonden

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Password (required)
nl_NL: Wachtwoord (vereist)

en: Password changed. Please log in again to continue.
nl_NL: Wachtwoord gewijzigd. Meldt u zich opnieuw aan om door te gaan.

en: Password for user "%s"
nl_NL: Wachtwoord voor gebruiker "%s"

en: Passwords do not match.
nl_NL: Wachtwoorden komen niet overeen.

en: Pause
nl_NL: Pauze

en: Paused
nl_NL: Gepauzeerd

en: Peer gateway public IPv4/IPv6 Address or FQDN
nl_NL: Tegenpool gateway publiek IPv4/IPv6 adres of FQDN

en: Peer gateway public IPv4/IPv6 address or FQDN for the VPN Connection
nl_NL: Tegenpool gateway publiek IPv4/IPv6 adres of FQDN voor de VPN verbinding

en: Peer router identity for authentication (Peer ID)
nl_NL: Tegenpool router identiteit voor authenticatie (tegenpool ID)

en: Peer router identity for authentication. Can be IPv4/IPv6 address, e-mail, key ID, or FQDN
nl_NL: Tegenpool router identiteit voor identificatie. Kan een IPv4/IPv6 adres, e-mail, sleutel ID of FQDN zijn

en: Perfect Forward Secrecy
nl_NL: Perfecte doorzettingsgeheimhouding

en: Period
nl_NL: Periode

en: Physical Network
nl_NL: Fysiek netwerk

en: Physical Network Name
nl_NL: Fysiek netwerk naam

en: Please  choose a new flavor that can not be same as the old one.
nl_NL: Kies alstublieft een nieuwe smaak die niet hetzelfde is als de oude.

en: Please choose a HTTP method
nl_NL: Kies alstublieft een HTTP methode

en: Please enter a single value (e.g. 200), a list of values (e.g. 200, 202), or range of values (e.g. 200-204)
nl_NL: Voer alstublieft een enkele waarde (bv. 200), een lijst van waarden (bv. 200, 202), of een bereik (bv. 200-204) in.

en: Please note:
nl_NL: Let op:

en: Please specify a template using only one source method.
nl_NL: Specificeer alstublieft een sjabloon gebruikmakend van maar één bronmethode.

en: Please specify an URL
nl_NL: Specificeer alstublieft een URL

en: Policies
nl_NL: Beleidslijnen

en: Policy
nl_NL: Beleid

en: Policy %s was successfully updated.
nl_NL: Beleid %s is succesvol bijgewerkt.

en: Policy ID
nl_NL: Beleid ID

en: Policy Profile
nl_NL: Beleidsprofiel

en: Policy Profiles
nl_NL: Beleidsprofielen

en: Polish
nl_NL: Pools

en: Pool
nl_NL: Poule

en: Pool %s was successfully updated.
nl_NL: Poule %s is succesvol bijgewerkt.

en: Pool Details
nl_NL: Pouledetails

en: Pool ID
nl_NL: Poule ID

en: Pools
nl_NL: Poule

en: Port
nl_NL: Poort

en: Port %s was successfully created.
nl_NL: Poort %s was succesvol gecreëerd.

en: Port %s was successfully updated.
nl_NL: Poort %s was succesvol bijgewerkt.

en: Port Creation Requests
nl_NL: Poort creatieverzoeken

en: Port Detail
nl_NL: Poortdetail

en: Port Duration
nl_NL: Poortduur

en: Port Overview
nl_NL: Poortoverzicht

en: Port Range
nl_NL: Poortbereik

en: Port list can not be retrieved.
nl_NL: Poortlijst kan niet worden opgehaald.

en: Port not created for profile-id (%s).
nl_NL: Poort niet gecreëerd voor profiel-id (%s).

en: Port to be associated
nl_NL: Te associeren poort

en: Ports
nl_NL: Poorten

en: Portuguese
nl_NL: Portugees

en: Portuguese (Brazil)
nl_NL: Portugees (Brazilië)

en: Position in Policy
nl_NL: Positie in beleid

en: Post-Creation
nl_NL: Post-creatie

en: Power State
nl_NL: Energietoestand

en: Power consumption
nl_NL: Stroomverbruik

en: Pre-Shared Key (PSK) string
nl_NL: Pre-Shared Key (PSK) waarde

en: Pre-Shared Key string
nl_NL: Pre-Shared Key (PSK) waarde

en: Preparing instance "%s" for resize.
nl_NL: Exemplaar "%s" aan het voorbereiden voor herdimensionering.

en: Primary Project
nl_NL: Primair project

en: Profile ID
nl_NL: Profiel ID

en: Project & User
nl_NL: Project & Gebruiker

en: Project Groups
nl_NL: Projectgroepen

en: Project Info
nl_NL: Projectinformatie

en: Project Limits
nl_NL: Projectlimieten

en: Project Members
nl_NL: Projectleden

en: Project Name
nl_NL: Projectnaam

en: Project Quotas
nl_NL: Projectquota's

en: Project Usage
nl_NL: Projectverbruik

en: Project Usage Overview
nl_NL: Projectverbruik overzicht

en: Projects
nl_NL: Projecten

en: Projects could not be retrieved.
nl_NL: Projecten konden niet worden opgehaald.

en: Protect and use the key as you would any normal ssh private key.
nl_NL: Bescherm en gebruik de sleutel zoals u ook met normale SSH sleutels doet.

en: Protected
nl_NL: Beschermd

en: Protocol Port
nl_NL: Protocol poort

en: Protocol for the firewall rule
nl_NL: Firewallregel protocol

en: Provider Network
nl_NL: Leveranciersnetwerk

en: Pseudo-folder
nl_NL: Pseudo-map

en: Public
nl_NL: Publiek

en: Public Key
nl_NL: Publieke sleutel

en: Quota
nl_NL: Quotum

en: Quota Name
nl_NL: Quotum naam

en: Quotas
nl_NL: Quota's

en: RAM
nl_NL: Werkgeheugen

en: RAM (MB)
nl_NL: Werkgeheugen (MB)

en: RAM (total)
nl_NL: Werkgeheugen (totaal)

en: RAM (used)
nl_NL: Werkgeheugen (gebruikt)

en: RAM MB
nl_NL: Werkgeheugen MB

en: Ram (MB)
nl_NL: Werkgeheugen (MB)

en: Ramdisk ID
nl_NL: Geheugenschijf ID

en: Raw
nl_NL: Ruw

en: Rebuild Instance
nl_NL: Herbouw exemplaar

en: Rebuild Password
nl_NL: Herbouw wachtwoord

en: Rebuilding instance %s.
nl_NL: Herbouw exemplaar %s.

en: Relative part of requests this pool member serves compared to others
nl_NL: Relatieve deel van de verzoeken die dit poulelid bedient ten opzichte van de anderen

en: Release
nl_NL: Vrijgeven

en: Released
nl_NL: Vrijgegeven

en: Reload
nl_NL: Herladen

en: Remote
nl_NL: Van op afstand

en: Remote branch router identity (Peer ID)
nl_NL: Routeridentiteit van vestiging op afstand (wederhelft ID)

en: Remote peer IP Address
nl_NL: IP adres wederhelft

en: Remote peer subnet
nl_NL: Subnet vestiging op afstand

en: Remote peer subnet address with mask in CIDR format (e.g. 20.1.0.0/24)
nl_NL: Subnet adres met masker in CIDR formaat (bv. 20.1.0.0/24) van wederhelft op afstand.

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Remove Rule
nl_NL: Regel verwijderen

en: Remove Rule from Policy
nl_NL: Regel verwijderen uit beleid

en: Removed
nl_NL: Verwijderd

en: Required for APP_COOKIE persistence; Ignored otherwise.
nl_NL: Vereist voor APP_COOKIE persistentie; anders genegeerd.

en: Resize
nl_NL: Herdimensioneren

en: Resize Instance
nl_NL: Herdimensioneren exemplaar

en: Resource
nl_NL: Middel

en: Resource Detail
nl_NL: Middeldetail

en: Resource Detail:
nl_NL: Middeldetail:

en: Resource ID
nl_NL: Middel ID

en: Resource Metadata
nl_NL: Middel metadata

en: Resource Overview
nl_NL: Middeloverzicht

en: Resource Usage
nl_NL: Middelenverbruik

en: Resources
nl_NL: Middelen

en: Resources Usage Overview
nl_NL: Overzicht middelengebruik

en: Resources usage Overview
nl_NL: Overzicht middelengebruik

en: Restart
nl_NL: Herstarten

en: Restarted
nl_NL: Herstart

en: Restore Backup
nl_NL: Herstel archief

en: Restore From Backup
nl_NL: Herstel vanuit archief

en: Resume
nl_NL: Hervatten

en: Resumed
nl_NL: Hervat

en: Revert Resize/Migrate
nl_NL: Terugdraaien herdimensionering/migratie

en: Role
nl_NL: Rol

en: Role ID
nl_NL: Rol ID

en: Role Name
nl_NL: Rolnaam

en: Role created successfully.
nl_NL: Rol is succesvol gecreeerd.

en: Role updated successfully.
nl_NL: Rol is succesvol bijgewerkt.

en: Roles
nl_NL: Rollen

en: Rollback
nl_NL: Terugdraaien

en: Rollback On Failure
nl_NL: Terugdraaien bij mislukking

en: Root Disk
nl_NL: Systeemschijf

en: Root Disk GB
nl_NL: Systeemschijf GB

en: Route mode
nl_NL: Routemodus

en: Router %s was successfully created.
nl_NL: Router %s was succesvol gecreeerd.

en: Router Creation Requests
nl_NL: Router creatieverzoeken

en: Router Detail
nl_NL: Routerdetail

en: Router Details
nl_NL: Routerdetails

en: Router Duration
nl_NL: Router duur

en: Router Name
nl_NL: Routernaam

en: Router Overview
nl_NL: Routeroverzicht

en: Rule
nl_NL: Regel

en: Rule %(rule)s was successfully inserted to policy %(policy)s.
nl_NL: Regel %(rule)s is succesvol ingevoegd in beleid %(policy)s.

en: Rule %(rule)s was successfully removed from policy %(policy)s.
nl_NL: Regel %(rule)s is succesvol verwijderd van beleid %(policy)s.

en: Rule %s was successfully updated.
nl_NL: Regel %s is succesvol bijgewerkt.

en: Rules
nl_NL: Regels

en: Rules define which traffic is allowed to instances assigned to the security group. A security group rule consists of three main parts:
nl_NL: Regels definiëren het toegestane verkeer naar exemplaren die onderdeel uitmaken van de beveiligingsgroep. Een beveiligingsgroep bestaat uit drie hoofdonderdelen:

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Saved extra spec "%s".
nl_NL: Extra specificatie "%s" opgeslagen.

en: Scheduled backup "%(name)s".
nl_NL: Gepland archief "%(name)s".

en: Scheduled deletion of
nl_NL: Geplande verwijdering van

en: Scheduled migration (pending confirmation) of
nl_NL: Geplande migratie (if afwachting van bevestiging) van

en: Scheduled termination of
nl_NL: Geplande beeindiging van

en: Security Group
nl_NL: Beveiligingsgroep

en: Security Group Rules
nl_NL: Beveiligingsgroepsregels

en: Security Groups
nl_NL: beveiligingsgroepen

en: Segment Range
nl_NL: Segmentbereik

en: Segment Type
nl_NL: Segmenttype

en: Segmentation ID
nl_NL: Segment ID

en: Select IKE Policy
nl_NL: Selecteer IKE beleid

en: Select IPSec Policy
nl_NL: Selecteer IPSec beleid

en: Select Image
nl_NL: Selecteer afbeelding

en: Select Instance Snapshot
nl_NL: Selecteer een exemplaar momentopname

en: Select Subnet
nl_NL: Selecteer subnet

en: Select Template
nl_NL: Selecteer sjabloon

en: Select VPN Service
nl_NL: Selecteer VPN dienst

en: Select Volume
nl_NL: Selecteer volume

en: Select Volume Snapshot
nl_NL: Selecteer volume momentopname

en: Select a Method
nl_NL: Selecteer een methode

en: Select a Monitor
nl_NL: Selecteer een bewaker

en: Select a Policy
nl_NL: Selecteer een beleid

en: Select a Pool
nl_NL: Selecteer een poule

en: Select a Protocol
nl_NL: Selecteer een protocol

en: Select a Router
nl_NL: Selecteer een router

en: Select a Subnet
nl_NL: Selecteer een subnet

en: Select a backup to Restore
nl_NL: Selecteer een te herstellen archief

en: Select a health monitor of %s
nl_NL: Selecteer een gezondheidsbewaker van %s

en: Select a keypair
nl_NL: Selecteer een sleutelpaar

en: Select a monitor template for %s
nl_NL: Selecteer een bewakingsjabloon voor %s

en: Select a name for your network profile.
nl_NL: Selecteer een naam voor uw netwerkprofiel.

en: Select a name for your network.
nl_NL: Selecteer een naam voor uw netwerk.

en: Select a port
nl_NL: Selecteer een poort

en: Select a profile
nl_NL: Selecteer een profiel

en: Select a project
nl_NL: Selecteer een project

en: Select a tenant
nl_NL: Selecteer een huurder

en: Select an IP address
nl_NL: Selecteer een IP adres

en: Select an New Flavor
nl_NL: Selecteer een nieuwe smaak

en: Select an instance
nl_NL: Selecteer een exemplaar

en: Select an instance to attach to.
nl_NL: Selecteer een exemplaar om aan te koppelen.

en: Select members for this pool
nl_NL: Selecteer leden voor deze poule

en: Select network
nl_NL: Selecteer netwerk

en: Select networks for your instance.
nl_NL: Selecteer netwerken voor uw exemplaar.

en: Select rules for your policy.
nl_NL: Selecteert u regels voor uw beleid.

en: Select the IP address you wish to associate with the selected instance.
nl_NL: Selecteert u het IP adres dat u wenst te associëren met het geselecteerde exemplaar.

en: Select the image to rebuild your instance.
nl_NL: Selecteer de afbeelding om uw exemplaar te herbouwen.

en: Selected Networks
nl_NL: Geselecteerde netwerken

en: Selected Rules
nl_NL: Selecteer regels

en: Selected projects
nl_NL: Geselecteerde projecten

en: Server error
nl_NL: Serverfout

en: Service
nl_NL: Dienst

en: Service Endpoint
nl_NL: Dienst eindpunten

en: Services
nl_NL: Diensten

en: Services Down
nl_NL: Inactieve diensten

en: Services Up
nl_NL: Actieve diensten

en: Session Persistence
nl_NL: Sessiepersistentie

en: Set Domain Context
nl_NL: Stel domeincontext in

en: Set Gateway
nl_NL: Instellen Gateway

en: Set Session Persistence
nl_NL: Stel sessiepersistentie in

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings saved.
nl_NL: Instellingen opgeslagen.

en: Shared
nl_NL: Gedeeld

en: Shared with Me
nl_NL: Gedeeld met mij

en: Shut Off
nl_NL: Uitzetten

en: Sign Out
nl_NL: Afmelden

en: Simplified Chinese
nl_NL: Vereenvoudigd Chinees

en: Size
nl_NL: Omvang

en: Size (GB)
nl_NL: Grootte (GB)

en: Size of ephemeral disk in GB
nl_NL: Grootte van de eigen schijf in GB

en: Size of image to launch.
nl_NL: Grootte van te starten afbeelding.

en: Size of root disk in GB
nl_NL: Grootte van de systeemschijf in GB

en: Size of the volume in GB.
nl_NL: Grootte van het volume in GB.

en: Size of volume
nl_NL: Volumegrootte

en: Slash is not an allowed character.
nl_NL: Schuine streep is geen toegelaten karakter.

en: Slashes are allowed, and are treated as pseudo-folders by the Object Store.
nl_NL: Schuine strepen zijn toegestaan en worden behandeld als pseudo -mappen door de objectopslag.

en: Small
nl_NL: Klein

en: Snapshot
nl_NL: Momentopname

en: Snapshot "%(name)s" created for instance "%(inst)s"
nl_NL: Momentopname "%(name)s" gemaakt voor exemplaar "%(inst)s"

en: Snapshot Name
nl_NL: Momentopname naam

en: Snapshots
nl_NL: Momentopnames

en: Snapshots preserve the disk state of a running instance.
nl_NL: Momentopnamen bewaren de schijftoestand van een draaiend exemplaar.

en: Soft Reboot
nl_NL: Zachte herstart

en: Soft Rebooted
nl_NL: Zacht herstart

en: Something went wrong!
nl_NL: Er is iets misgegaan!

en: Source IP
nl_NL: Bron IP

en: Source IP Address
nl_NL: Bron IP adres

en: Source IP Address/Subnet
nl_NL: Bron IP adres/subnet

en: Source IP address or subnet
nl_NL: Bron IP adres of subnet

en: Source Port
nl_NL: Bron poort

en: Source Port/Port Range
nl_NL: Bron poort/poortbereik

en: Source port (integer in [1, 65535] or range in a:b)
nl_NL: bron poort (geheel getal in [1, 65535] of bereik in a:b)

en: Spanish
nl_NL: Spaans

en: Specify "Network Address" or clear "Create Subnet" checkbox.
nl_NL: Specificeer "Netwerkadres" of vink "Creëer subnet" uit.

en: Specify IP address of gateway or check "Disable Gateway".
nl_NL: Specificeer het IP adres van de gateway of vink "Deactiveren gateway" aan.

en: Specify VIP
nl_NL: Specificeer VIP

en: Specify a free IP address from %s
nl_NL: Specificeer een vrij IP adres uit %s

en: Specify an image to upload to the Image Service.
nl_NL: Specificeer een afbeelding om te uploaden naar de afbeeldingsdienst.

en: Specify the details for launching an instance.
nl_NL: Specificeer de details voor het starten van een exemplaar.

en: Specify the details for the backup.
nl_NL: Specificeer de details voor dit archief.

en: Specs
nl_NL: Specificatie

en: Stack
nl_NL: Stape

en: Stack Detail
nl_NL: Stapeldetail

en: Stack Detail:
nl_NL: Stapeldetail:

en: Stack Events
nl_NL: Stapelevenementen

en: Stack Name
nl_NL: Stapelnaam

en: Stack Overview
nl_NL: Stapeloverzicht

en: Stack Parameters
nl_NL: Stapelparameters

en: Stack Resource
nl_NL: Stapelmiddel

en: Stack Resource ID
nl_NL: Stapelmiddel ID

en: Stack Resource Type
nl_NL: Stapelmiddeltype

en: Stack Resources
nl_NL: Stapelmiddelen

en: Stack creation failed.
nl_NL: Stapelcreatie mislukt.

en: Stack creation started.
nl_NL: Stapelcreatie gestart.

en: Stack creation timeout in minutes.
nl_NL: Verlooptijd in minuten voor de stapelcreatie.

en: Stacks
nl_NL: Stapels

en: Start address is larger than end address (value=%s)
nl_NL: Startadres is groter dan eindadres (waarde=%s)

en: Start and end addresses must be specified (value=%s)
nl_NL: Start en en eind-adres moeten worden gespecificeerd (waarde=%s)

en: Started
nl_NL: Gestart

en: State
nl_NL: Toestand

en: Statistics of all resources
nl_NL: Statistieken van alle middelen

en: Stats
nl_NL: Statistieken

en: Status Reason
nl_NL: Statusreden

en: Storage (total)
nl_NL: Opslag (totaal)

en: Storage (used)
nl_NL: Opslag (gebruikt)

en: Subnet "%s" was successfully created.
nl_NL: Subnet "%s" is succesvol gecreerd.

en: Subnet "%s" was successfully updated.
nl_NL: Subnet "%s" is succesvol bijgewerkt.

en: Subnet Creation Requests
nl_NL: Subnet creatieverzoeken

en: Subnet Detail
nl_NL: Subnetdetail

en: Subnet Duration
nl_NL: Subnetduur

en: Subnet Name
nl_NL: Subnetnaam

en: Subnet Overview
nl_NL: Subnetoverzicht

en: Subnet list can not be retrieved.
nl_NL: Subnetlijst kan niet worden opgehaald.

en: Subnets
nl_NL: Subnetten

en: Subnets Associated
nl_NL: Geassocieerde subnets

en: Successfully added rule: %s
nl_NL: Succesvol toegevoegde regel: %s

en: Successfully associated floating IP: %s
nl_NL: Vlottend IP %s is succesvol geassocieerd

en: Successfully created security group: %s
nl_NL: Succesvol gecreëerd beveiligingsgroep: %s

en: Successfully created volume type: %s
nl_NL: Succesvol gecreerd volumetype: %s

en: Successfully disassociated Floating IP: %s
nl_NL: Succesvol gedissocieerd volttend IP: %s

en: Successfully disassociated floating IP: %s
nl_NL: Succesvol gedissocieerd vlottend IP: %s

en: Successfully imported public key: %s
nl_NL: Succesvol geimporteerde publieke sleutel: %s

en: Successfully updated security group: %s
nl_NL: Succesvol bijgewerkte beveiligingsgroep: %s

en: Sum.
nl_NL: Som.

en: Suspend
nl_NL: Opschorten

en: Suspended
nl_NL: Opgeschort

en: Swap Disk
nl_NL: Wisselgeheugenschijf

en: Swap Disk MB
nl_NL: Wisselgeheugenschijf MB

en: Swift
nl_NL: Snel

en: System Info
nl_NL: Systeeminformatie

en: System Panel
nl_NL: Systeempaneel

en: Task
nl_NL: Taak

en: Template Data
nl_NL: Sjabloongegevens

en: Template File
nl_NL: Sjabloonbestand

en: Template Source
nl_NL: Sjabloonbron

en: Template URL
nl_NL: Sjabloon URL

en: Tenant
nl_NL: Huurder

en: Terminate
nl_NL: Beëindigen

en: The "Customization Script" field is analogous to "User Data" in other systems.
nl_NL: Het "maatwerkscript" veld is analoog aan "gebruikersgegevens" in andere systemen.

en: The "from" port number is invalid.
nl_NL: Het "van" poortnummer is ongeldig.

en: The "to" port number is invalid.
nl_NL: Het "tot" poortnummer is ongeldig.

en: The "to" port number must be greater than or equal to the "from" port number.
nl_NL: Het "tot" poortnummer moet groter dan of gelijk aan het "van" poortnummer zijn.

en: The ICMP code is invalid.
nl_NL: De ICMP code is ongeldig.

en: The ICMP code not in range (-1, 255)
nl_NL: De ICMP code valt niet binnen het geldige bereik (-1, 255)

en: The ICMP type is invalid.
nl_NL: Het ICMP type is ongeldig.

en: The ICMP type not in range (-1, 255)
nl_NL: Het ICMP tpye valt niet binnen het geldige bereik (-1, 255)

en: The ID "%s" is already used by another flavor.
nl_NL: De ID "%s" is al in gebruik door een andere smaak.

en: The Image Location field MUST be a valid and direct URL to the image binary. URLs that redirect or serve error pages will result in unusable images.
nl_NL: Het afbeeldingslocatieveld MOET een valide en directe URL zijn naar de programma-afbeelding. URL's die doorverwijzen of eindigen in foutmeldingspagina's zullen resulteren in onbruikbare afbeeldingen.

en: The chart below shows the resources used by this project in relation to the project's quotas.
nl_NL: De kaart hieronder toont de middelen benut door dit project in relatie tot de projectquota's.

en: The container cannot be deleted since it's not empty.
nl_NL: De houder kan niet verwijderd worden omdat deze niet leeg is.

en: The default IP address of the interface created is a gateway of the selected subnet. You can specify another IP address of the interface here. You must select a subnet to which the specified IP address belongs to from the above list.
nl_NL: Het standaard IP adres van de gecreëerde aansluiting is een gateway van het geselecteerde subnet. U kunt hier een ander IP adres voor de aansluiting specificeren. Hiervoor moet u uit de bovenstaande lijst een subnet selecteren waartoe het gespecificeerde IP adres behoort.

en: The keypair &quot;%(keypair_name)s&quot; should download automatically. If not use the link below.
nl_NL: Het sleutelpaar &quot;%(keypair_name)s&quot; zou automatisch gedownload moeten worden. Gebruik de link hieronder als dit niet gebeurt.

en: The maximum time in seconds for a monitor to wait for a reply
nl_NL: Het maximum aantal seconden waarop een bewaker wacht op een reactie

en: The minimum disk size required to boot the image. If unspecified, this value defaults to 0 (no minimum).
nl_NL: De minimum schijfgrootte benodigd om de afbeelding te starten. Indien ongespecificeerd staat deze waarde standaard op 0 (geen minimum).

en: The minimum time in seconds between regular checks of a member
nl_NL: De minimum tijd in seconden tussen reguliere controles van een lid

en: The name "%s" is already used by another flavor.
nl_NL: De naam "%s" is al in gebruik door een andere smaak.

en: The page you were looking for doesn't exist
nl_NL: De pagina waar u naar op zoek bent bestaat niet.

en: The raw contents of the template.
nl_NL: De ruwe inhoud van het sjabloon.

en: The requested instance cannot be launched as you only have %(avail)i of your quota available.  | The requested %(req)i instances cannot be launched as you only have %(avail)i of your quota available.
nl_NL[0]: Het gevraagde exemplaar kan niet gelanceerd worden aangezien u nog over slechts %(avail)i van uw quotum beschikt.
nl_NL[1]: De gevraagde %(req)i exemplaren kunnen niet gestart worden aangezien u nog over slechts %(avail)i van uw quotum beschikt.

en: The specified port is invalid.
nl_NL: De gespecificeerde poort is ongeldig.

en: The string may only contain ASCII characters and numbers.
nl_NL: De reeks mag alleen ASCII karakters en cijfers bevatten.

en: The subnet in the Network Address is too small (/%s).
nl_NL: Het subnet in het netwerkadres is te klein (/%s).

en: The volume size cannot be less than the image size (%s)
nl_NL: Het volume kan niet kleiner zijn dan de afbeelding (%s)

en: The volume size cannot be less than the snapshot size (%sGB)
nl_NL: Het volume mag niet kleiner zijn dan de momentopname (%sGB)

en: There are no networks, routers, or connected instances to display.
nl_NL: Er zijn geen netwerken, routers of verbonden exemplaren om weer te geven.

en: There was a problem parsing the template: %s
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het ontleden van het sjabloon: %s

en: This field is required.
nl_NL: Dit veld is vereist.

en: This is required for operations to be performed throughout the lifecycle of the stack
nl_NL: Dit is vereist bij het uitvoeren van handelingen gedurende de levenscyclus van de stapel

en: This pane needs javascript support.
nl_NL: Dit paneel vereist Javascript ondersteuning.

en: Time Since Event
nl_NL: Tijd sinds evenement

en: Timeout
nl_NL: Verlooptijd

en: Timezone
nl_NL: Tijdzone

en: To
nl_NL: Tot

en: To Port
nl_NL: Tot poort

en: To specify an allowed IP range, select "CIDR". To allow access from all members of another security group select "Security Group".
nl_NL: Om een toegestaan IP bereik te specificeren, selecteer "CIDR". Om alle leden van een andere beveiligingsgroep toegang te verlenen selecteer "Beveiligingsgroepen".

en: Topology
nl_NL: Typologie

en: Total Disk
nl_NL: Schijftotaal

en: Total Gigabytes
nl_NL: Totaal Gigabytes

en: Total Number of Objects
nl_NL: Totaal aantal objecten

en: Total RAM
nl_NL: Totaal werkgeheugen

en: Total Size of Objects
nl_NL: Totale grootte van objecten

en: Total size of stored objects
nl_NL: Totale grootte van de opgeslagen objecten

en: Traditional Chinese
nl_NL: Traditioneel Chinees

en: Transform Protocol
nl_NL: Protocol transformeren

en: URL Path
nl_NL: URL pad

en: Unable to add Firewall "%s".
nl_NL: Niet in staat om de firewall "%s" toe te voegen.

en: Unable to add IKE Policy "%s".
nl_NL: Niet in staat om het IKE beleid "%s" toe te voegen.

en: Unable to add IPSec Policy "%s".
nl_NL: Niet in staat om het IPSec beleid "%s" toe te voegen.

en: Unable to add IPSec Site Connection "%s".
nl_NL: Niet in staat om de IPSec locatieverbinding "%s" toe te voegen.

en: Unable to add Policy "%s".
nl_NL: Niet in staat om het beleid "%s" toe te voegen.

en: Unable to add Rule "%s".
nl_NL: Niet in staat om de regel "%s" toe te voegen.

en: Unable to add VIP "%s".
nl_NL: Niet in staat om het VIP "%s" toe te voegen.

en: Unable to add VPN Service "%s".
nl_NL: Niet in staat om VPN dienst "%s" toe te voegen.

en: Unable to add association.
nl_NL: Niet in staat om de associatie toe te voegen.

en: Unable to add member(s).
nl_NL: Niet in staat om het lid/de leden toe te voegen.

en: Unable to add monitor
nl_NL: Niet in staat om de bewaker toe te voegen.

en: Unable to add monitor.
nl_NL: Niet in staat om de bewaker toe te voegen.

en: Unable to add pool "%s".
nl_NL: Niet in staat om de poule "%s" toe te voegen.

en: Unable to add rule to security group.
nl_NL: Niet in staat om de regel toe te voegen aan de beveiligingsgroep.

en: Unable to add user to primary project.
nl_NL: Niet in staat om de gebruiker toe te voegen aan het primaire project.

en: Unable to allocate Floating IP.
nl_NL: Niet in staat om het vlottend IP toe te wijzen.

en: Unable to associate IP address %s.
nl_NL: Niet in staat om het IP adres %s te associëren.

en: Unable to associate floating IP.
nl_NL: Niet in staat om het vlottend IP te associëren.

en: Unable to attach volume.
nl_NL: Niet in staat om het volume aan te koppelen.

en: Unable to change password.
nl_NL: Niet in staat om het wachtwoord te wijzigen.

en: Unable to clear gateway for router "%(name)s": "%(msg)s"
nl_NL: Niet in staat om de gateway te wissen voor router "%(name)s": "%(msg)s"

en: Unable to copy object.
nl_NL: Niet in staat om het object te kopieren.

en: Unable to create container.
nl_NL: Niet in staat om de houder te creëren.

en: Unable to create domain "%s".
nl_NL: Niet in staat om domein "%s" te creëren.

en: Unable to create flavor "%s".
nl_NL: Niet in staat om de smaak "%s" te creëren.

en: Unable to create flavor extra spec.
nl_NL: Niet in staat om de extra specificatie voor de smaak te creëren.

en: Unable to create flavor.
nl_NL: Niet in staat om de smaak te creëren.

en: Unable to create group.
nl_NL: Niet in staat om de groep te creëren.

en: Unable to create keypair: %(exc)s
nl_NL: Niet in staat om het sleutelpaar te creëren.: %(exc)s

en: Unable to create network "%s".
nl_NL: Niet in staat om het netwerk "%s" te creëren.

en: Unable to create new image.
nl_NL: Niet in staat om de afbeelding te creëren.

en: Unable to create project "%s".
nl_NL: Niet in staat om het project "%s" te creëren.

en: Unable to create role.
nl_NL: Niet in staat om de rol te creëren.

en: Unable to create security group.
nl_NL: Niet in staat om de beveiligingsgroep te creëren.

en: Unable to create snapshot.
nl_NL: Niet in staat om de momentopname te creëren.

en: Unable to create subnet "%s".
nl_NL: Niet in staat om het subnet "%s" te creëren.

en: Unable to create user.
nl_NL: Niet in staat om de gebruiker te creëren.

en: Unable to create volume snapshot.
nl_NL: Niet in staat om de momentopname van het volume te creëren.

en: Unable to create volume type.
nl_NL: Niet in staat om het volumetype te creëren.

en: Unable to create volume.
nl_NL: Niet in staat om het volume te creëren.

en: Unable to delete IKE Policy.
nl_NL: Niet in staat om het IKE beleid te verwijderen.

en: Unable to delete IPSec Policy.
nl_NL: Niet in staat om het IPSec beleid te verwijderen.

en: Unable to delete IPSec Site Connection.
nl_NL: Niet in staat om de IPSec locatieverbinding te verwijderen

en: Unable to delete VIP. %s
nl_NL: Niet in staat om het VIP te verwijderen. %s

en: Unable to delete VPN Service.
nl_NL: Niet in staat om de VPN dienst te verwijderen.

en: Unable to delete association.
nl_NL: Niet in staat om de associatie te verwijderen.

en: Unable to delete firewall. %s
nl_NL: Niet in staat om de firewall te verwijderen. %s

en: Unable to delete member. %s
nl_NL: Niet in staat om het lid te verwijderen. %s

en: Unable to delete monitor. %s
nl_NL: Niet in staat om de bewaker te verwijderen. %s

en: Unable to delete policy. %s
nl_NL: Niet in staat om het beleid te verwijderen. %s

en: Unable to delete pool. %s
nl_NL: Niet in staat om de poule te verwijderen. %s

en: Unable to delete router "%s"
nl_NL: Niet in staat om router "%s" te verwijderen

en: Unable to delete rule. %s
nl_NL: Niet in staat om regel te verwijderen. %s

en: Unable to delete volume "%s". One or more snapshots depend on it.
nl_NL: Niet in staat om het volume "%s" te verwijderen. Een of meer momentopnamen zijn ervan afhankelijk.

en: Unable to disassociate floating IP.
nl_NL: Niet in staat om het vlottend IP te dissociëren.

en: Unable to edit extra spec.
nl_NL: Niet in staat om de extra specificatie te bewerken.

en: Unable to fetch EC2 credentials.
nl_NL: Niet in staat om de EC2 identiteitsgegevens op te halen.

en: Unable to find backup!
nl_NL: Niet in staat om het archief te vinden!

en: Unable to get SPICE console for instance "%s".
nl_NL: Niet in staat om het SPICE beheervenster te verkrijgen voor exemplaar "%s".

en: Unable to get VNC console for instance "%s".
nl_NL: Niet in staat om het VNC beheervenster te verkrijgen voor exemplaar "%s".

en: Unable to get events for stack "%s".
nl_NL: Niet in staat om de evenementen te verkrijgen voor stapel "%s".

en: Unable to get flavor list
nl_NL: Niet in staat om de smakenlijst op te halen

en: Unable to get log for instance "%s".
nl_NL: Niet in staat om het log te verkrijgen voor exemplaar "%s".

en: Unable to get network agents list.
nl_NL: Niet in staat om de netwerkagentenlijst op te halen.

en: Unable to get nova services list.
nl_NL: Niet in staat om de Nova dienstenlijst te verkrijgen.

en: Unable to get quota info.
nl_NL: Niet in staat om de quotuminformatie te verkrijgen.

en: Unable to get resources for stack "%s".
nl_NL: Niet in staat om de middelen te verkrijgen voor stapel "%s".

en: Unable to get subnet "%s"
nl_NL: Niet in staat om het subnet "%s" te verkrijgen

en: Unable to import keypair.
nl_NL: Niet in staat om het sleutelpaar te importeren.

en: Unable to launch %(count)s named "%(name)s".
nl_NL: Niet in staat om %(count)s te starten genaamd "%(name)s".

en: Unable to list containers.
nl_NL: Niet in staat om de houders weer te geven.

en: Unable to list database instance to backup.
nl_NL: Niet in staat om het database-exemplaar weer te geven voor archivering.

en: Unable to load the specified image. %s
nl_NL: Niet in staat om de gespecificeerde afbeelding te laden. %s

en: Unable to load the specified snapshot.
nl_NL: Niet in staat om de gespecificeerde momentopname te laden.

en: Unable to locate VIP to delete. %s
nl_NL: Niet in staat om het VIP dat verwijderd moet worden niet vinden. %s

en: Unable to modify domain "%s".
nl_NL: Niet in staat om domein "%s" te bewerken.

en: Unable to modify flavor "%s".
nl_NL: Niet in staat om de smaak "%s" aan te passen.

en: Unable to modify instance "%s".
nl_NL: Niet in staat om het exemplaar "%s" aan te passen.

en: Unable to modify project "%s".
nl_NL: Niet in staat om het project "%s" aan te passen.

en: Unable to rebuild instance.
nl_NL: Niet in staat om het exemplaar te herbouwen.

en: Unable to resize instance "%s".
nl_NL: Niet in staat om de grootte van het exemplaar "%s" aan te passen.

en: Unable to retrieve IKE Policies list.
nl_NL: Niet in staat om de IKE beleidslijst op te halen.

en: Unable to retrieve IKE Policy details.
nl_NL: Niet in staat om de IKE beleidsdetails op te halen.

en: Unable to retrieve IPSec Policies list.
nl_NL: Niet in staat om de IPSec beleidslijst op te halen.

en: Unable to retrieve IPSec Policy details.
nl_NL: Niet in staat om de IPSec beleidsdetails op te halen.

en: Unable to retrieve IPSec Site Connection details.
nl_NL: Niet in staat om de IPSec locatieverbindingsdetails op te halen.

en: Unable to retrieve IPSec Site Connections list.
nl_NL: Niet in staat om de IPSec locatieverbindingenlijst op te halen.

en: Unable to retrieve Nova Ceilometer resources.
nl_NL: Niet in staat om de Nova Ceilometer middelen op te halen.

en: Unable to retrieve VIP details.
nl_NL: Niet in staat om de VIP details op te halen.

en: Unable to retrieve VIP details. %s
nl_NL: Niet in staat om de VIP details op te halen. %s

en: Unable to retrieve VPN Service details.
nl_NL: Niet in staat om de VPN dienstdetails op te halen.

en: Unable to retrieve VPN Services list.
nl_NL: Niet in staat om de VPN dienstenlijst op te halen.

en: Unable to retrieve a list of external networks "%s".
nl_NL: Niet in staat om een lijst met externe netwerken "%s" op te halen.

en: Unable to retrieve an external network "%s".
nl_NL: Niet in staat om een extern netwerk "%s" op te halen.

en: Unable to retrieve attachment information.
nl_NL: Niet in staat om de aankoppelingsinformatie op te halen.

en: Unable to retrieve availability zone data.
nl_NL: Niet in staat om de beschikbaarheidszonedata op te halen.

en: Unable to retrieve availability zones.
nl_NL: Niet in staat om de beschikbaarheidszones op te halen.

en: Unable to retrieve compute limit information.
nl_NL: Niet in staat om de rekendienst limietinformatie op te halen.

en: Unable to retrieve container list.
nl_NL: Niet in staat om de houderlijst op te halen.

en: Unable to retrieve database instances.
nl_NL: Niet in staat om de database exemplaren op te halen.

en: Unable to retrieve database size information.
nl_NL: Niet in staat om de database afmetingsinformatie op te halen.

en: Unable to retrieve default Neutron quota values.
nl_NL: Niet in staat om de standaard Neutron quotumwaarden op te halen.

en: Unable to retrieve default quota values.
nl_NL: Niet in staat om de standaard quotawaarden op te halen.

en: Unable to retrieve details for backup: %s
nl_NL: Niet in staat om de archiefdetails op te halen voor: %s

en: Unable to retrieve details for database instance: %s
nl_NL: Niet in staat om de details op te halen voor database exemplaar: %s

en: Unable to retrieve details for instance "%s".
nl_NL: Niet in staat om de details voor exemplaar "%s" op te halen.

en: Unable to retrieve details for network "%s".
nl_NL: Niet in staat om de details voor netwerk "%s" op te halen.

en: Unable to retrieve details for router "%s".
nl_NL: Niet in staat om de details voor router "%s" op te halen.

en: Unable to retrieve details.
nl_NL: Niet in staat om de details op te halen.

en: Unable to retrieve domain details.
nl_NL: Niet in staat om de domeindetails op te halen.

en: Unable to retrieve domain list.
nl_NL: Niet in staat om de domeinlijst op te halen.

en: Unable to retrieve extra spec list.
nl_NL: Niet in staat om de extra specificatie op te halen.

en: Unable to retrieve firewall details.
nl_NL: Niet in staat om de firewalldetails op te halen.

en: Unable to retrieve firewall list.
nl_NL: Niet in staat om de firewall lijst op te halen.

en: Unable to retrieve flavor access list. Please try again later.
nl_NL: Niet in staat om de smaaktoegangslijst op te halen. Probeert u het later nog eens.

en: Unable to retrieve flavor data.
nl_NL: Niet in staat om de smaakgegevens op te halen.

en: Unable to retrieve flavor extra spec data.
nl_NL: Niet in staat om de extra smaakspecificatie op te halen.

en: Unable to retrieve flavor list.
nl_NL: Niet in staat om de smakenlijst op te halen.

en: Unable to retrieve flavors.
nl_NL: Niet in staat om de smaken op te halen.

en: Unable to retrieve floating IP addresses.
nl_NL: Niet in staat om de vlottende IP adressen op te halen.

en: Unable to retrieve floating IP pools.
nl_NL: Niet in staat om de vlottende IP poules op te halen.

en: Unable to retrieve group list.
nl_NL: Niet in staat om de groepslijst op te halen.

en: Unable to retrieve group list. Please try again later.
nl_NL: Niet in staat om de groepslijst op te halen. Probeert u het later nog eens.

en: Unable to retrieve group users.
nl_NL: Niet in staat om de gebruikers van de groep op te halen.

en: Unable to retrieve health monitor details. %s
nl_NL: Niet in staat om de gezondheidsbewakersdetails op te halen. %s

en: Unable to retrieve host aggregates list.
nl_NL: Niet in staat om de gastheeraggregatielijst op te halen.

en: Unable to retrieve hypervisor information.
nl_NL: Niet in staat om de hypervisorinformatie op te halen.

en: Unable to retrieve hypervisor statistics.
nl_NL: Niet in staat om de hypervisorstatistieken op te halen.

en: Unable to retrieve image details.
nl_NL: Niet in staat om de afbeeldingsdetails op te halen.

en: Unable to retrieve image list.
nl_NL: Niet in staat om de afbeeldingslijst op te halen.

en: Unable to retrieve image.
nl_NL: Niet in staat om de afbeelding op te halen.

en: Unable to retrieve images for the current project.
nl_NL: Niet in staat om de afbeeldingen voor het huidige project op te halen.

en: Unable to retrieve images.
nl_NL: Niet in staat om de afbeeldingen op te halen.

en: Unable to retrieve instance details.
nl_NL: Niet in staat om de details van het exemplaar op te halen.

en: Unable to retrieve instance flavors.
nl_NL: Niet in staat om de exemplaarsmaken op te halen.

en: Unable to retrieve instance list.
nl_NL: Niet in staat om de exemplarenlijst op te halen.

en: Unable to retrieve instance project information.
nl_NL: Niet in staat om de projectinformatie voor het exemplaar op te halen.

en: Unable to retrieve instance size information.
nl_NL: Niet in staat om de afmetingsinformatie voor het exemplaar op te halen.

en: Unable to retrieve instance.
nl_NL: Niet in staat om het exemplaar op te halen.

en: Unable to retrieve instances list.
nl_NL: Niet in staat om de exemplarenlijst op te halen.

en: Unable to retrieve instances.
nl_NL: Niet in staat om de exemplaren op te halen.

en: Unable to retrieve keypair list.
nl_NL: Niet in staat om de sleutelparenlijst op te halen.

en: Unable to retrieve keypairs.
nl_NL: Niet in staat om de sleutelparen op te halen.

en: Unable to retrieve limit information.
nl_NL: Niet in staat om de limietinformatie op te halen.

en: Unable to retrieve list of security groups
nl_NL: Niet in staat om de beveiligingsgroepenlijst op te halen.

en: Unable to retrieve list of volume snapshots.
nl_NL: Niet in staat om de lijst met volume momentopnamen op te halen.

en: Unable to retrieve list of volumes.
nl_NL: Niet in staat om de volumelijst op te halen.

en: Unable to retrieve member details.
nl_NL: Niet in staat om de details van het lid op te halen.

en: Unable to retrieve member details. %s
nl_NL: Niet in staat om de details van het lid op te halen. %s

en: Unable to retrieve member list.
nl_NL: Niet in staat om de ledenlijst op te halen.

en: Unable to retrieve metadata.
nl_NL: Niet in staat om de metadata op te halen.

en: Unable to retrieve monitor details.
nl_NL: Niet in staat om de bewakersdetails op te halen.

en: Unable to retrieve monitor list.
nl_NL: Niet in staat om de bewakerslijst op te halen.

en: Unable to retrieve monitors list.
nl_NL: Niet in staat om de lijst met bewakers op te halen.

en: Unable to retrieve network details.
nl_NL: Niet in staat om de netwerkdetails op te halen.

en: Unable to retrieve network profile details.
nl_NL: Niet in staat om de netwerkprofieldetails op te halen.

en: Unable to retrieve network quota information.
nl_NL: Niet in staat om de netwerkquotainformatie op te halen.

en: Unable to retrieve network.
nl_NL: Niet in staat om het netwerk op te halen.

en: Unable to retrieve networks list.
nl_NL: Niet in staat om de lijst met netwerken op te halen.

en: Unable to retrieve networks.
nl_NL: Niet in staat om de netwerken op te halen.

en: Unable to retrieve object list.
nl_NL: Niet in staat om de objectenlijst op te halen.

en: Unable to retrieve object.
nl_NL: Niet in staat om het object op te halen.

en: Unable to retrieve policies list.
nl_NL: Niet in staat om de lijst van beleidslijnen op te halen.

en: Unable to retrieve policy details.
nl_NL: Niet in staat om de beleidsdetails op te halen.

en: Unable to retrieve policy list.
nl_NL: Niet in staat om de beleidslijst op te halen.

en: Unable to retrieve pool details.
nl_NL: Niet in staat om de pouledetails op te halen.

en: Unable to retrieve pool details. %s
nl_NL: Niet in staat om de pouledetails op te halen. %s

en: Unable to retrieve pool subnet. %s
nl_NL: Niet in staat om de subnetpoule op te halen. %s

en: Unable to retrieve pool. %s
nl_NL: Niet in staat om de poule op te halen. %s

en: Unable to retrieve pools list.
nl_NL: Niet in staat om de poulelijst op te halen.

en: Unable to retrieve port details
nl_NL: Niet in staat om de poortdetails op te halen

en: Unable to retrieve port details.
nl_NL: Niet in staat om de poortdetails op te halen.

en: Unable to retrieve profiles.
nl_NL: Niet in staat om de profielen op te halen.

en: Unable to retrieve project details.
nl_NL: Niet in staat om de projectdetails op te halen.

en: Unable to retrieve project domain.
nl_NL: Niet in staat om het projectdomein op te halen.

en: Unable to retrieve project information.
nl_NL: Niet in staat om de projectinformatie op te halen.

en: Unable to retrieve project list.
nl_NL: Niet in staat om de projectlijst op te halen.

en: Unable to retrieve public images.
nl_NL: Niet in staat om de publieke afbeeldingen op te halen.

en: Unable to retrieve quota information.
nl_NL: Niet in staat om de quotainformatie op te halen.

en: Unable to retrieve resource.
nl_NL: Niet in staat om het middel op te halen.

en: Unable to retrieve role list.
nl_NL: Niet in staat om de rollenlijst op te halen.

en: Unable to retrieve roles list.
nl_NL: Niet in staat om de rollenlijst op te halen.

en: Unable to retrieve router details.
nl_NL: Niet in staat om de routerdetails op te halen.

en: Unable to retrieve router list.
nl_NL: Niet in staat om de routerlijst op te halen.

en: Unable to retrieve router.
nl_NL: Niet in staat om de router op te halen.

en: Unable to retrieve routers list.
nl_NL: Niet in staat om de routerlijst op te halen.

en: Unable to retrieve rule details.
nl_NL: Niet in staat om de regeldetails op te halen.

en: Unable to retrieve rules list.
nl_NL: Niet in staat om de lijst van regels op te halen.

en: Unable to retrieve rules.
nl_NL: Niet in staat om de regels op te halen.

en: Unable to retrieve security group list. Please try again later.
nl_NL: Niet in staat om de beveiligingsgroepslijst op te vragen. Probeert u het later nog eens.

en: Unable to retrieve security group.
nl_NL: Niet in staat om de beveiligingsgroep op te halen.

en: Unable to retrieve security groups.
nl_NL: Niet in staat om de beveiligingsgroepen op te halen.

en: Unable to retrieve snapshot details.
nl_NL: Niet in staat om de details van de momentopname op te halen.

en: Unable to retrieve stack list.
nl_NL: Niet in staat om de stapellijst op te halen.

en: Unable to retrieve stack.
nl_NL: Niet in staat om de stapel op te halen.

en: Unable to retrieve statistics.
nl_NL: Niet in staat om de statistieken op te halen.

en: Unable to retrieve subnet details
nl_NL: Niet in staat om de subnetdetails op te halen

en: Unable to retrieve subnet details.
nl_NL: Niet in staat om de subnetdetails op te halen.

en: Unable to retrieve tenant list.
nl_NL: Niet in staat om de huurderslijst op te halen.

en: Unable to retrieve the specified pool. Unable to add VIP "%s".
nl_NL: Niet in staat om de gespecificeerde poule op te halen. Niet in staat om VIP "%s" toe te voegen.

en: Unable to retrieve usage information.
nl_NL: Niet in staat om de verbruiksinformatie op te halen.

en: Unable to retrieve user list.
nl_NL: Niet in staat om de gebruikerslijst op te halen.

en: Unable to retrieve user list. Please try again later.
nl_NL: Niet in staat om de gebruikerslijst op te halen. Probeert u het later nog eens.

en: Unable to retrieve user roles.
nl_NL: Niet in staat om de gebruikersrollen op te halen.

en: Unable to retrieve users.
nl_NL: Niet in staat om de gebruikers op te halen.

en: Unable to retrieve volume details.
nl_NL: Niet in staat om de volumedetails op te halen.

en: Unable to retrieve volume information.
nl_NL: Niet in staat om de volumeinformatie op te halen.

en: Unable to retrieve volume limit information.
nl_NL: Niet in staat om de volume limietinformatie op te halen.

en: Unable to retrieve volume list.
nl_NL: Niet in staat om de volumelijst op te halen.

en: Unable to retrieve volume project information.
nl_NL: Niet in staat om de projectinformatie voor het volume op te halen.

en: Unable to retrieve volume snapshots.
nl_NL: Niet in staat om de momentopnamen van het volume op te halen.

en: Unable to retrieve volume types
nl_NL: Niet in staat om de volumetypen op te halen.

en: Unable to retrieve volume/instance attachment information
nl_NL: Niet in staat om de volume/exemplaar koppelingsinformatie op te halen.

en: Unable to set Domain Context.
nl_NL: Niet in staat om de domeincontext in te stellen.

en: Unable to set flavor access for project %s.
nl_NL: Niet in staat om de smaaktoegang voor project %s in te stellen.

en: Unable to set gateway.
nl_NL: Niet in staat om de gateway in te stellen.

en: Unable to set project quotas.
nl_NL: Niet in staat om de projectquota's in te stellen.

en: Unable to update default quotas "%s".
nl_NL: Niet in staat om het standaardquotum "%s" bij te werken.

en: Unable to update default quotas.
nl_NL: Niet in staat om de standaardquota bij te werken.

en: Unable to update group.
nl_NL: Niet in staat om de groep bij te werken.

en: Unable to update image "%s".
nl_NL: Niet in staat om de afbeelding "%s" bij te werken.

en: Unable to update role.
nl_NL: Niet in staat om de rol bij te werken.

en: Unable to update security group.
nl_NL: Niet in staat om de beveiligingsgroep bij te werken.

en: Unable to update subnet "%s".
nl_NL: Niet in staat om het subnet "%s" bij te werken.

en: Unable to update the group.
nl_NL: Niet in staat om de groep bij te werken.

en: Unable to update the user.
nl_NL: Niet in staat om de gebruiker bij te werken.

en: Unable to update user.
nl_NL: Niet in staat om de gebruiker bij te werken.

en: Unable to upload object.
nl_NL: Niet in staan om object te uploaden.

en: Unknown
nl_NL: Onbekend

en: Unknown instance
nl_NL: Onbekend Exemplaar

en: Unknown instance (None)
nl_NL: Onbekend exemplaar (geen)

en: Up
nl_NL: Omhoog

en: Update
nl_NL: Bijwerken

en: Update Default Quotas
nl_NL: Standaardquota's bijwerken

en: Update Defaults
nl_NL: Standaarden bijwerken

en: Update Group
nl_NL: Groep bijwerken

en: Update Image
nl_NL: Afbeelding bijwerken

en: Update Network
nl_NL: Netwerk bijwerken

en: Update Network Profile
nl_NL: Netwerkprofiel bewerken

en: Update Port
nl_NL: Poort bijwerken

en: Update Role
nl_NL: Rol bijwerken

en: Update Subnet
nl_NL: Subnet bijwerken

en: Update User
nl_NL: Gebruiker bijwerken

en: Update an "extra spec" key-value pair for a flavor.
nl_NL: Werk een "extra specificatie" sleutel-waarde paar voor een smaak bij.

en: Update requests for this floating ip
nl_NL: Bijwerkverzoeken voor dit vlottend IP

en: Update requests for this network
nl_NL: Bijwerkverzoeken voor dit netwerk

en: Update requests for this port
nl_NL: Bijwerkverzoeken voor deze poort

en: Update requests for this router
nl_NL: Bijwerkverzoeken voor deze router

en: Update requests for this subnet
nl_NL: bijwerkverzoeken voor dit netwerk

en: Updated
nl_NL: Bijgewerkt

en: Updated At
nl_NL: Bijgewerkt op

en: Updated subnet "%s".
nl_NL: Bijgewerkt subnet "%s".

en: Upload Object
nl_NL: Object uploaden

en: Upload Object To Container
nl_NL: Object uploaden naar houder

en: Upload Objects
nl_NL: Objecten uploaden

en: Uploaded image size
nl_NL: Grootte geuploade afbeelding

en: Uptime
nl_NL: Draaitijd

en: Uptime(Seconds)
nl_NL: Draaitijd (seconden)

en: Usage (Hours)
nl_NL: Verbruik (uren)

en: Usage Overview
nl_NL: Verbruik overzicht

en: Usage Summary
nl_NL: Samenvatting verbruik

en: Use image as a source
nl_NL: Gebruik een afbeelding as bron

en: Use one of the available template source options to specify the template to be used in creating this stack.
nl_NL: Gebruikt u een van de beschikbare sjabloonbronopties  om het sjabloon te specificeren dat gebruikt moet worden voor het creëren van deze stapel.

en: Use snapshot as a source
nl_NL: Gebruik een momentopname als bron

en: Used <span> %(used)s </span> of <span> %(available)s </span>
nl_NL: Gebruikt <span> %(used)s </span> van <span> %(available)s </span>

en: Used in Policy
nl_NL: Onderdeel van beleid

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: User "%s" was successfully created.
nl_NL: Gebruiker "%s" was succesvol gecreeerd.

en: User %s has no role defined for that project.
nl_NL: Gebruiker %s kent geen gedefinieerde rol foor dat project.

en: User ID
nl_NL: Gebruiker ID

en: User Name
nl_NL: Gebruikersnaam

en: User Settings
nl_NL: Gebruikersinstellingen

en: User has been updated successfully.
nl_NL: Gebruiker is succesvol bijgewerkt.

en: Username (required)
nl_NL: Gebruikersnaam (vereist)

en: Users
nl_NL: Gebruikers

en: VCPU
nl_NL: VCPUs

en: VCPU Hours
nl_NL: VCPU uren

en: VCPU Usage
nl_NL: VCPU verbruik

en: VCPUs (total)
nl_NL: VCPUs (totaal)

en: VCPUs (used)
nl_NL: VCPUs (gebruikt)

en: VIP %s was successfully updated.
nl_NL: VIP %s is succesvol bijgewerkt.

en: VIP Address from Floating IPs
nl_NL: VIP adres uit vlottende IP's

en: VIP Details
nl_NL: VIP details

en: VPN Connections
nl_NL: VPN Verbindingen

en: VPN Service
nl_NL: VPN dienst

en: VPN Service Details
nl_NL: VPN dienstdetails

en: VPN Service associated with this connection
nl_NL: Met deze verbinding geassocieerde VPN dienst.

en: VPN Services
nl_NL: VPN diensten

en: Valid integer
nl_NL: Valide geheel getal

en: Valid integer greater than the DPD interval
nl_NL: Valide geheel getal groter dan de DPD interval

en: Value
nl_NL: Waarde

en: View Container
nl_NL: Bekijk houder

en: View Details
nl_NL: Bekijk details

en: View Extra Specs
nl_NL: Bekijk extra specificaties

en: View Full Log
nl_NL: Bekijk volledig log

en: View Log
nl_NL: Bekijk log

en: View Usage
nl_NL: Bekijk verbruik

en: Virtual Private Network
nl_NL: Virtueel Privaat Netwerk

en: Volume Detail
nl_NL: Volumedetail

en: Volume Details
nl_NL: Volumedetails

en: Volume Limits
nl_NL: Volumelimieten

en: Volume Name
nl_NL: Volumenaam

en: Volume Overview
nl_NL: Volumeoverzicht

en: Volume Size
nl_NL: Volumegrootte

en: Volume Snapshot
nl_NL: Volume momentopname

en: Volume Snapshot Detail
nl_NL: Volume momentopname detail

en: Volume Snapshot Details
nl_NL: Volume momentopname details

en: Volume Snapshots
nl_NL: Volume momentopnames

en: Volume Source
nl_NL: Volumebron

en: Volume Type
nl_NL: Volumetype

en: Volume Types
nl_NL: Volumetypen

en: Volume mount point (e.g. 'vda' mounts at '/dev/vda').
nl_NL: Volume koppelpunt (bv. 'vda' koppelt aan '/dev/vda').

en: Volume of RAM in MB
nl_NL: Grootte van het werkgeheugen in MB

en: Volume of reads in B
nl_NL: Leesgrootte in B

en: Volume of writes in B
nl_NL: Schrijfgrootte in B

en: Volume size in gigabytes (integer value).
nl_NL: Volumegrootte in Gigabytes (geheel getal)

en: Volume size must be equal to or greater than the image size (%s)
nl_NL: Volumegrootte moet gelijk of groter zijn dan de grootte van de afbeelding (%sGB)

en: Volume size must be equal to or greater than the snapshot size (%sGB)
nl_NL: Volumegrootte moet gelijk of groter zijn dan de grootte van de momentopname (%sGB)

en: Volumes
nl_NL: Volumen

en: Volumes Attached
nl_NL: Aangekoppelde volumes.

en: Volumes are block devices that can be attached to instances.
nl_NL: Volumes zijn blokapparaten die aangekoppeld kunnen worden aan exemplaren.

en: Weight
nl_NL: Gewicht

en: Which keypair to use for authentication.
nl_NL: Welk sleutelbaar te gebruiken voor identificatie.

en: Within a container you can group your objects into pseudo-folders, which behave similarly to folders in your desktop operating system, with the exception that they are virtual collections defined by a common prefix on the object's name. A slash (/) character is used as the delimiter for pseudo-folders in the Object Store.
nl_NL: Binnen een houder kunt u objecten groepen in pseudo-mappen, welke zich op een zelfde manier gedragen als mappen in uw besturingssysteem, die hier echter virtuele collecties zijn die gekenmerkt worden door een gemeenschappelijk voorvoegsel in de objectnaam. Een schuine streep (/) wordt gebruikt als markering voor pseudo-mappen in de objectopslag.

en: You are already using all of your available floating IPs.
nl_NL: U gebruikt reeds al uw beschikbare vlottende IPs.

en: You are already using all of your available volumes.
nl_NL: U gebruikt reeds al uw beschikbare volumes.

en: You can connect a specified external network to the router. The external network is regarded as a default route of the router and the router acts as a gateway for external connectivity.
nl_NL: U kunt een gespecificeerd extern netwerk verbinden aan de router. Het externe netwerk is beschouwd als een standaardroute van de router en de router acteert als gateway voor externe connectiviteit.

en: You can connect a specified subnet to the router.
nl_NL: U kunt een gespecificeerd subnet verbinden met de router.

en: You can control access to this flavor by moving projects from the left column to the right column. Only projects in the right column can use the flavor. If there are no projects in the right column, all projects can use the flavor.
nl_NL: U kunt de toegang tot deze maak beheersen door projecten van de linker naar de rechter kolom te verplaatsen. Enkel de projecten in de rechter kolom kunnen gebruik maken van deze smaak. Indien er geen projecten in de rechter kolom staan kunnen alle projecten van deze smaak gebruik maken.

en: You can create a port for the network. If you specify device ID to be attached, the device specified will be attached to the port created.
nl_NL: U kunt een poort voor het netwerk creëren. Indien u een te koppelen apparaat ID specificeert zal deze aangekoppeld worden met de aan te maken poort.

en: You can create a subnet associated with the network. Advanced configuration are available at "Subnet Detail" tab.
nl_NL: U kunt een subnet voor het netwerk creëren. Geavanceerde configuratie opties zijn beschikbaar in het "Subnetdetail" tabblad.

en: You can create a subnet associated with the new network, in which case "Network Address" must be specified. If you wish to create a network WITHOUT a subnet, uncheck the "Create Subnet" checkbox.
nl_NL: U kunt een subnet creëren om te associëren met het nieuwe netwerk. In dat geval moet u het "Netwerkadres" specificeren. Indien u een netwerk ZONDER subnet wenst te creëren, vinkt u dan "Creëer subnet" uit.

en: You can customize your instance after it's launched using the options available here.
nl_NL: U kunt via de opties die hier beschikbaar zijn uw exemplaar aanpassen nadat deze gestart is.

en: You can specify additional attributes for the subnet.
nl_NL: U kunt aanvullende attributen voor het subnet specificeren.

en: You can specify an IP address of the interface created if you want (e.g. 192.168.0.254).
nl_NL: Indien gewenst kunt u een IP adres voor de gecreëerde netwerkaansluiting specificeren (e.g. 192.168.0.254).

en: You can specify the desired rule template or use custom rules, the options are Custom TCP Rule, Custom UDP Rule, or Custom ICMP Rule.
nl_NL: U kunt het gewenste regelsjabloon specificeren of maatwerk regels gebruiken. De opties zijn Maatwerk TCP regel, Maatwerk UDP regel of Maatwerk ICMP regel.

en: You can update a subnet associated with the network. Advanced configuration are available at "Subnet Detail" tab.
nl_NL: U kunt een subnet voor het netwerk bijwerken. Geavanceerde configuratie opties zijn beschikbaar in het "Subnetdetail" tabblad.

en: You cannot disable the user you are currently logged in as.
nl_NL: U kunt de gebruiker waarmee u op dit moment bent aangemeld niet onklaar maken.

en: You cannot revoke your administrative privileges from the project you are currently logged into. Please switch to another project with administrative privileges or remove the administrative role manually via the CLI.
nl_NL: U kunt uw beheerrechten niet intrekken van een project waarin u op dit moment bent aangemeld. Wisselt u alstubleift naar een ander project met beheerrechten of verwijder de beheerrol via de CLI.

en: You may have mistyped the address or the page may have moved.
nl_NL: Wellicht heb je het adres verkeerd getypt of is de pagina verhuisd.

en: You may optionally set a password on the rebuilt instance.
nl_NL: U kunt optioneel een wachtwoord instellen voor het herbouwde exemplaar.

en: You may update VIP attributes here: edit name, description, pool, session persistence, connection limit  or admin state.
nl_NL: U kun hier de VIP attributen bijwerken: bewerk naam, omschrijving, poule, sessiepersistentie, verbindingslimiet of beheertoestand.

en: You may update firewall details here.
nl_NL: U kunt hier de firewalldetails bewerken.

en: You may update health monitor attributes here: edit delay, timeout, max retries  or admin state.
nl_NL: U kunt hier de gezondheidsbewaker attributen bijwerken: bewerk vertraging, verlooptijd, maximum pogingen en beheertoestand.

en: You may update member attributes here: edit pool, weight or admin state.
nl_NL: U kun hier de attributen van het lid bijwerken: bewerk poule, gewicht of beheertoestand.

en: You may update policy details here. Use 'Insert Rule' or 'Remove Rule' links instead to insert or remove a rule
nl_NL: U kunt hier de beleidsdetails bijwerken. Gebruik 'Regel invoegen' of 'Regel verwijderen' indien u een regel wens in te voegen of te verwijderen.

en: You may update pool for current tenant here: edit name, description, load balancing method or admin state.
nl_NL: U kunt hier de poule voor de huidige huurder bijwerken: bewerk de naam, omschrijving belastingverdelingsmethode or beheertoestand.

en: You may update rule details here.
nl_NL: U kunt hier de regeldetails bijwerken.

en: You may update the editable properties of your network here.
nl_NL: U kunt hier de bewerkbare eigenschappen van uw netwerk bijwerken.

en: You may update the editable properties of your network profile here.
nl_NL: U kunt hier de bewerkbare eigenschappen van uw netwerkprofiel bijwerken.

en: You may update the editable properties of your port here.
nl_NL: U kunt hier de bewerkbare eigenschappen van uw poort bijwerken.

en: You must select a snapshot.
nl_NL: U moet een momentopname selecteren.

en: You must select a volume.
nl_NL: U moet een volume selecteren.

en: You must select an image.
nl_NL: U moet een afbeelding selecteren.

en: You must set device name
nl_NL: U moet een apparaatnaam instellen

en: You must set volume size
nl_NL: U moet een volumegrootte instellen

en: You must specify a password if you create a user.
nl_NL: U moet een wachtwoord opgeven als u een gebruiker creëert.

en: You must specify a template via one of the available sources.
nl_NL: Specificeert u alstublieft een sjabloon via een van de beschikbare bronnen.

en: You must specify at least one database if you create a user.
nl_NL: U moet ten minste één database opgeven als u een gebruiker creëert.

en: You must specify the source of the traffic to be allowed via this rule. You may do so either in the form of an IP address block (CIDR) or via a source group (Security Group). Selecting a security group as the source will allow any other instance in that security group access to any other instance via this rule.
nl_NL: U moet de bron opgeven van het verkeer dat via deze regel toegestaan gaat worden. Dit mag een IP adres blok (CIDR) of een brongroep (beveiligingsgroep) zijn. Bij het gebruik van een veiligheidsgroep als bron krijgen alle exemplaren in die beveiligingsgroep via deze regel toegang tot de andere exemplaren.

en: Your image %s has been queued for creation.
nl_NL: Uw afbeelding %s is in de wachtrij geplaatst voor creatie.

en: console is currently unavailable. Please try again later.
nl_NL: Het beheervenster is momenteel niet beschikbaar. Probeert u het later nog eens.

en: instance
nl_NL: Exemplaar

en: none
nl_NL: geen

en: on
nl_NL: aan

en: up
nl_NL: actief
